Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

sinoc sam saznala da me vara

Po meni, stereotip je da svi muškarci varaju, a činjenica da svi imaju čime :') Stvarno mi je žao što su tvoja životna iskustva takva da si kroz njih (pogrešno) zaključila da je životna činjenica kako svi muškarci varaju :( . Sretnom slučajnošću ili mudrim odabirom, ili pak nekakvom sudbinskom ili karmičkom zaslugom, kako god, moja su iskustva posve drukčija. Ne bih rekla da sam do njih i do ove životne dobi stigla žmireći, loše videći ili živeći samo s muškarcima koji su neuporedivo inteligentniji od mene, pa su njihova švrljanja zato ostala zauvijek neotkrivena. Imam i blisku prijateljicu koja je doživjela i (preživjela) preljubu, pa svejedno ne drži da su muškarci po vokaciji preljubnici - razgovarale smo o tome puno i jako, same ili s ostakom našeg babinjaka i - Bogu hvala - ni jedna od nas ne dijeli tvoje mišljenje :( . Dapače, množeći i dijeleći zaključile smo da ne varaju baš silno češće nego žene, makar se možda na to lakše odlučuju.
2016 04 03
Ajmeeeeee, tužan bi to život bio u kojem bi bila istina da svi muškarci varaju :/ ! pretpostavljam da vi to iz vlastitog iskustva ali sam uvjerena da vam iskustvo nije baš tako obimno za donošenje ovakvih sudova, kao prvo. Ili se radi samo o rodnoj diskriminaciji :s ? O usko usmjerenoj mizantropiji :s ? Šokirana sam, u svakom slučaju.
2016 04 03
Neeee da se razumijemo nisam razočarana o njih, nego prihvatih činjenično stanje. Ako pogledam frendove, kumove, rođake, poznanike i susjede, i koji su u vezama 2+god. Stvarno ne znam niti jednog da nije imao barem jedan "one night stand". A zbog svega navedenog, mogu reći da mi je zivot laksi jer sam cijepljena od posesivnosti i bolesne ljubomore. O bez obzira što su pavijani, muškarci su istovremeno i divni i ne moš bez njih
2016 04 07
Preseli se k' meni! Biti će da je oko tebe nekakva opaka koncentracija takvih vibri. Bježi dok možeš ;) !
2016 04 07
Moguće da su onda samo slavonci starfakeri! Čvarci i rakija djeluju bolje od viagre. A traktor s priključcima ko španska mušica. 😊😉
2016 04 09
:D :D :D Pa da - duge zime, čovjek nema šta raditi, pa hajde da malo prcne...... Kod nas ti je temperatura uvijek ugodna za neke vanjske aktivnosti, umori se čovjek, nije mu ni do keksa, a kamo li do sexa...
2016 04 09
Kakvi su onda tek gorani i ličani?! Kod njih kad zapada snježina i zazime minusi... Uglavno, cure bježite od slavonaca, 'vatajte primorce!
2016 04 09
A ne, kod gorana i ličana je tempreatura preniska za podizanje oruđa :')
2016 04 10
> gitadevi: > Sve cure koje ti kažu da obaviš to dostojanstveno, na nivou...su u pravu. > Ja bih ga usprkos tome nokautirala [:pospan] . Mislim da to donosi statisfakciju koju dostojanstvo, ponos i maniri, na žalost, ne donose. > Istina, pričati će o tebi da si luđakinja, divljakuša, bla bla bla......ali sve se to da podnijeti za trenutak kad mu zvizneš jednu svemirsku a on u štoku i vjeverici [:smije] > Što se namještaja tiče, najbolje bi bilo zapaliti mu ga pred očima, ali kako je to neizvodivo, barem ga uzmi. Ako je toliko zaljubljen da je zaboravio što su poštenje, čast i istina, neće mu smetati ševa na podu [:pospan] > A valjda je i žemska u 32 godine uspjela štogod steći.... hahhahahhahahhahhaaha zapaliti mu ga pred očima :D nekak razmišljaš ko i ja
2016 11 02
> MartinaTinaTina: > Neee on nema pojma da ja sve znam, da znam da je u isto vrijeme spavo i samnom i s njom, da znam da svaki put kada mi je reko da je s deckima da je bio s njom, znam da ju je i doma doveo da nitko ne sazna od njegovih, znam i da kada je iso radi posla jedan dan na more da je ona bila s njim.. ma sve sam saznala a on nema pojma .. A kak si to uspjela sve saznati?
2022 07 19
1 2 ... 6 7 8