Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

sinoc sam saznala da me vara

Sve cure koje ti kažu da obaviš to dostojanstveno, na nivou...su u pravu. Ja bih ga usprkos tome nokautirala [:pospan] . Mislim da to donosi statisfakciju koju dostojanstvo, ponos i maniri, na žalost, ne donose. Istina, pričati će o tebi da si luđakinja, divljakuša, bla bla bla......ali sve se to da podnijeti za trenutak kad mu zvizneš jednu svemirsku a on u štoku i vjeverici [:smije] Što se namještaja tiče, najbolje bi bilo zapaliti mu ga pred očima, ali kako je to neizvodivo, barem ga uzmi. Ako je toliko zaljubljen da je zaboravio što su poštenje, čast i istina, neće mu smetati ševa na podu [:pospan] A valjda je i žemska u 32 godine uspjela štogod steći....
2015 06 14
Njemu je ona fora jer je starija 9 god. od njega, znaš da deči u tim godinama vole biti sa starijim ženama ali iskreno mislim da to neće prerasti u nešto više.
2015 06 14
Ma taj krevet i ormarici su potpuno novi i zapakirani, to sam kupila jer smo imali u planu zivjet zajedno.. to je u paketima.. mislila sam uzet jer sam to platila svojim novcimaa onda si opet razmisljam ko ga jebe ostavit cu mu neka ima, ja ionako imam sve sto pozelim jer hvala bogu roditelji mi to mogu priustit.. a ja sam to kupila od svoje place.. ma neznam vise sta da radim sva sam zbunjena, dvije frendice su rekle da idu samnom da se ne vozim sama do njega a i da budu uz mene jer znam i sama da cu pocet plakat :( Neznam samo kako to reci svojima, kad mi braca saznaju mislim da ce poluuudit jer su inace jako zastitnicki nastrojeni prema meni posto sam najmlada [:hihot]
2015 06 14
Ja sam jako impulzivna osoba i kod mene mora negdje van izac taj bijes. Zato se prije isplaci ,pricaj sa nekim da to izbacis van, a onda; Sredi se, ohladi i odi tamo. Reci njegovoj mami ZASTO te vise necw vidjet( jer ce mu i ona skakat po glavi kad odes) , njemu reci da si nakon pet godina ocekivala da ima muda za bit iskrenbako vec ima muda vidjat drugu zenu tebi iza leda. Reci mu da odraste i da se nadas da ce nac u toj curi ono sta mu ti nisi mogla pruzit. I da ces ti to moc nac bez brige. Bez povisenognglasa ,samo imaj gadenje u ocima. Budi Diva do kraja. s njegovom mamom dogovori oko kreveta i njega vise ne kontaktiraj. Plakat ce on. jadnik.
2015 06 14
Bez obzira da li ce to medu njima potrajat ili ne ja prevaru nemogu oprostit i sve lazi koje mi je govorio u ta 4mj. Nemogu zaboravit jer imam osjecaj da mi je srce slomljeno i da cu umrijet od tuge jer smo imali toliko planova i na kraju saznam sve ovo..
2015 06 14
ja kad sam bila mlada [:smijesi] i saznala da me dečko vara doslovno sam se izbljuvala od muke, koliko sam ga voljela, mislila sam da to nikad neću preživjeti a ipak jesam. [:jezik] danas sam u sretnom braku imam sinčića, a on pred razvodom ili se razveo nisam sigurna , jer ga je žena varala. eto, : what goes around comes around. [:hihot] [:jezik]
2015 06 14
Hvala ti anja i ja sam takva, plakala sam cijelu noc i plakala sam dok sam slusala sta mi je sve radio iza leda, toliko sam plakala u ovih 8sati da vise nemam niti jednu suuzu za pustit, osjecam samo neku veliku prazninu i strah kako dalje i hocu li moci izdrzati sve to, jer ipak smo dugo skupa i nikada se nismo nesto previse svadali itd.
2015 06 14
ma da oprostiš...jebeš sobu..mami njegovoj reci što je bilo. a kad budeš s njim pričala( VRLO KRATKO) budi skulirana, nemoj slučajno plakati( ako ikako možeš) samo otiđi. a dobit će on sigurno porciju od mame.koja će ti sigurno htjeti i sobu vratiti. a to se ti s njom lijepo dogovori. s njim-mirno i dostojanstveno. ako budeš plakala i tukla ga ispast ćeš očajna. za kraj emoj si to dozvolit da te takvu vidi. i zapamti- nije jedini. sve se događa s razlogom. možda ga sad ne vidiš i misliš da je on najbolji za tebe, ali vjeruj mi doći će netko tko će te oboriti s nogu i ponašati se prema tebi kao prema princezi kao što i zaslužuješ
2015 06 14
ja kad sam prekinula sa tim dečkom i nakon određenog vremena prohodala sa sadašnjim mužem [:smije] ovaj se je htio pomiriti, jooj gdje ćeš većeg gušta od onoga kad ga lagano otpiliš [:smije]
2015 06 14
Dobro jutro curo draga [:kesi] ..evo mene iz nocne da ti dam savjet-dva! Kao prvo-sto ce ti taj namjestaj..glupost..ako ga uzmes, samo ce te podsjecati na njega, a muske ti itako nije briga za nikakvim namjestajem i stvarima! Pod br. 2. nikakav..samar, a posebno suze..skuliraj se spakiraj stvari i sjedi sa sa casom vina dok dode..a onda mu reci-nazdravljam za uzalud potrosenih 5 god svog zivota-pruzi mu ruku, uzmi stvari i reci-zbogom prijatelju, zelim ti srecu! [:zaljubljen] ....Da tisina najvise boli..i time ces zadati najjaci udarac..i ne dopusti da te nakon toga njegove molbe smeksaju, zapamti-vuk dlaku mijenja, ali ćud NIKADA! [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 06 14
Cure hvala vam svima puno na komentarima i sto ste odvojile svoje vrijeme za mene [:poljubac] meni je stalno u mislima cime sam ja to zasluzila od njega, svi mu oduvijek i meni su govorili da sam cura za pozeljet, ne zelim ispast umisljeno ali ja radim, lijepa sam (tako kazu [:hihot] ) svi koji me znaju govore mi da sam predobra, nisam sponzorusa i nikada nisam nikoga gledala kroz pare, ja sam njega prve dvije god financirala, kod mene u kucu je iso svako lijeto na more, ja sam mu posudivala pare kad mu je trebalo i uvijek sam bila uz njega :( stalno se pitam zasto se to meni dogada? Stvarno nisam ko vecina danasnjih cura i trudim se nesto postic u zivotu, zasto mi je to napravio kada je samnom imao sve [:tuzan] toliko pitanja mi se mota po glavi i tek sam sinoc shvatila zasto su mi SVI njegovi prijatelji govorili da on nije za mene :(( Ali nee ja sam se morala u njega zaljubit i odjebat prijatelje i sve sto je njemu smetalo [:ljut]
2015 06 14
franka ti je dobro rekla, već kad zaboraviš na to dobit ćeš svoga gušta bez brige al sad mu ga nikako ne daj i obavezno nam javi šta je bilo
2015 06 14
Smiri se nekako, ispričaj svojima i odi s braćom tamo, ne a frendicama. Nek se krelac uplaši kad ih vidi! Ako imaš tak dobar odnos s njegovom mamom reci joj o čemu se radi i da si došla po svoje stvari, tj. tvoja braća. Nemoj puno pričati, plakati, kuditi ako je priča završena. Obavite što imate i odite. Ja s njim ne bih ni razgovarala, dapače, samo bih ga jednom pogledala pogledom punim gađenja. Prvo sa sobom razriješi da je to gotovo i onda odi po stvari i stisni X na taj period života, koliko god da je teško sad, jako si mlada, preboljet ćeš i koji će ti klinac već superozbiljna veza! Uživaj, zezaj se, ljubuj, lomi srca.. Izvrsna terapija!
2015 06 14
pa bila si predobra, mislio je malo šarati sa strane i nikome ništa, to su tipovi koji vole ispasti frajeri pred društvom, eto pa ga koštalo! sve će on to shvatiti s vremenom, ali kako kažu lako se jeb.... kajat. budi fina ,dostojanstvena , prelijepa i nađi si s vremenom frajera koji ćete držati kao kap vode na dlanu, to će ga boljeti više od šamaranja, histerije i plakanja.
2015 06 14
Sama si dala odgovor na pitanje zašto se to tebi događa: upravo jer si mu sve dala i pružila, a očito nije bilo uzajamno! Mladi ste krenuli, ti si napredovala kak kažeš, a on je uživao u plodovima tvog rada i kako mu je sve bilo dostupno, polako izgubio interes i našao drugu zanimaciju, iskru, uzbuđenje jer je znao da si mu ti sigurna luka. To su prve ljubavi, moraju fatalno završiti! Koliki god ti je teško, smijat ćeš se uskoro budali. Ali ne dozvoli da te se uzima zdravo za gotovo.
2015 06 14
1 2 3 4 5 6 ... 8