Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pls za savjet hitno!

Svidaju mi se jedne sandale stikle i kupila bi ih za 100 kn(jos sam spustila cijenu), a ta korisnica nema ni jednu povratnu.. Radi se o sstefani, ne pljujem ju niti nista da se zna i ne upirem prstom u nju, nije arogantna niti nista, naprotiv jako je draga i prihvatila je moju cijenu, nego bi samo htjela savjet od vas dal da uplatim novce ili ne, jer stvarno mi se jako jako svidaju a ne znam dal cu biti prevarena.. Do sad nikada nisam bila prevarena hvala Bogu [:smijesi] Pomoziteeeeee [:place]
2015 06 14
Ponudi joj da uplatiš pola iznosa pa kad dodju sandale uplati joj ostatak [:smijesi]
2015 06 14
osobno ne bih...ili da prvo ona pošalje pa platiš ili platiti više poštarinu pa pouzećem.
2015 06 14
Zamoli curu lijepo da joj uplatis sada za postarinu..a kada stignu sandale ostatak! Ili pola-pola..ako je ljubazna i ok..nadam se da ce razumjeti.. A imas i opciju placanja pouzecem! [:smijesi]
2015 06 14
neću ti govorit sta da napravis, ali i sama znaš da je svaka morala dobit svoju prvu povratnu [:smijesi] mislin da svako zaslužuje priliku [:zaljubljen] jedino da se dogovorite da ti pošalje pouzećem [:smijesi] [:kesi]
2015 06 14
A da zamoliš nekog "provjerenog", tj. korisnicu s više pozitivnih povratnih iz njenog grada da obave primopredaju?
2015 06 14
rekla je da zeli poslati pouzecem vec sutra ujutro! Ali tko zna sto mi moze doci.. [:tuzan]
2015 06 14
Pa odlicno..zasto onda razmisljas dalje? A da joj uplatis na racun..pa se pitas sto ce ti doci? Paket prilikom preuzimanja pouzecem..imas pravo pregledati i vratiti posiljaocu ako nije ok..ako je-platis, i to je to? Nema dileme! Znaci nema placanja..dok ne pregledas paket..
2015 06 14
Pa može ti ona poslati pouzećem ciglu, pogledaš paket, kažeš da to nije to, njoj se paket vrati. :) Radije dati više za poštarinu, nego riskirati 100kn.
2015 06 14
Nadam se da će sve dobro proći i cura zasluziti svoju prvu pozitivnu povratnu. [:smijesi]
2015 06 14
prosli put postar mi je rekao da se paket ne smije otvarati ako nisam platila,kad platim tek onda [:znoji] pa sam zato i bila skepticna u vezi pouzeca! ali sad mi se cini sve super onda [:kesi]
2015 06 14
E onda ti fino poštaru reci da ti da svoje ime i ime šefa, pa da vidiš kako će ti dati da pogledaš paket ;) To oni kažu da ne može jer im se ne da, ali moraju ti dati. Ako i dalje ne da, traži žuti papirić i u poštu s time da pogledaš. Nemoj popustiti jer ti neko lijeno prdekalo kaže da to ne može.
2015 06 14
hvala sara puno! ljubim vas cureeeee,spasile ste me [:kesi]
2015 06 14
nemoj ga ni pitati uzmi paket otvori ako nije to to : reci ne preuzimam i chaos .... naljute se postari na to..no koga briga to im je posao ali uredno i uzmu natrag paket.. i baj baj barem meni svaki puta tako proslo bez vecih komplikacija i puno pitanja od strane postara [:hihot]
2015 06 14
Imas pravo pregledati paket prije pruzimanja-ja to uvijek radim..tek onda placam [:smijesi] ..to sto te postar mulja je druga pjesma..tocno kako sara kaze-trazi mu sefa [:smije] ..ili ako ne zelis sa njim imati posla, zuti papiric, trk na postu, u miru pregledati i platiti! [:smijesi] Sretno tebi..i curi zelim, prvu pozitivnu povratnu! [:poljubac]
2015 06 14
1 2