Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prištići od brijanja

Noge su mi pune prištića...užas [:place] Koristim pjenu za brijanje i britvicu. depilacijeske kreme mi ništa ne pomažu...ne znam što da radim više [:tuzan] izgleda da ovo ljeto kratke hlače ne dolaze u obzir [:tuzan] .
2015 06 22
Aloe vera i piling obavezno prije brijanja :) Ja sam kupila muški žilet, konkretno gillette fusion proglide i preporodila se s time.
2015 06 22
Meni su oduvijek muske britve bile bolje [:hihot]
2015 06 22
meni je najbolji Philips električni aparat...koji ima pozlaćene glave i nikad nikakvih problema...može za mokro ili suho brijanje [slika:5e51a005-ae0f-416b-b2d1-d3febaed9409]
2015 06 22
šećerna pasta,a ako ostaneš pri brijanju nemoj ih brijati svaki dan,imaš od Afrodite neku kremu u dm-u baš z aposlije brijanja
2015 06 22
Višežiletne britvice općenito su bolje. Barem tri reda oštrica. (kao muške, najčešće). Ništa uljno stavljati netom nakon brijanja jer ulje upali mikro ranice koje zbog ulja ne mogu zarasti odmah nakon brijanja.
2015 06 22
Piling prije brijanja,koristim Gillete Venus.Nakon brijanja stavljam kremu,meni odgovara Steamcream.
2015 06 22
brijati u smjeru rasta dlake. nakon x godina izbrijavanja, upala i nemogucnosti nosenja icega osim siroke trenirke/pidzame, skuzila sam da mi je bitnije da se osjecam bolje, fizicki, nego da se j***m s pristicima.
2015 06 23