Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Napokon i to dočekah! :)

Drage moje, danas sam jednoj predivnoj gospođi poslala cijeli svoj krpičarki ormar (60-ak artikala je kupila u lotu). [:zaljubljen] Odahnula sam kada sam oslobodila toliko prostora. Sutra idem odabrati novi stan, tako da sam se morala toga riješiti. U spremanju stvari, naišla sam na još toga što mi ne treba pa eto, ako će me još netko ovako usrećiti, bila bih zahvalna do nebesa. Tek što sam obrisala te sve artikle, već sam dodala nove. Znam da je ovo reklama i ne radim to inače, ali eto, ovakva situacija me nagnala na to. Stvarno bih voljela usrećiti nekoga. [:smijesi] Znam da će se već sad domaće reklamne cure oglasiti ispod pa ću brzo obrisati temu. Hvala vam na svemu i, kad prodam ovo sve, ostat ću ovdje i kupovati. [:smijesi] [:smijesi] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 23
Super ishod....znam da te je neka cura zezala u vezi uplate! Bravo! [:smijesi]
2015 06 23
Brdo, hvala ti. [:smijesi] [:zaljubljen] Je, javila sam joj da prodajem drugoj ženi, a ta druga žena je jedno predivno stvorenje, tako da sam presretna iz više razloga. [:smijesi]
2015 06 23
Blago tebi [:zaljubljen]
2015 06 23
Kako si to uspjela? Ja bi htjela tako prodati :)
2015 06 23
Mallena86, hvala [:zaljubljen] Somebody5, cijeli ormar sam dala za 400kn, a da su se zbrajale cijene, bio bi preko 1000kn. Realna vrijednost je oko 2000kn, budući da sam sve maksimalno spuštala, samo da prodam. I sad će gospođa sebi uzeti što joj paše, a ostalo podijeliti i prodati. Sretna ona, sretna ja. [:smijesi]
2015 06 23
Odličnooo [:smijesi] Ja bih, da sam u mogućnosti, također kupovala cijeli ormar od ljudi koje pratim... pa dalje razmijenila među prijateljicama jer, realno gledajući, u dućanu bih bankrotirala, a ovako za puno manje novce dobijem svega i svačega... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] Maja, dalje sretno ti u prodaji [:smijesi] i u novom stanu [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 23
..bas super...sretno u novom stanu... [:smijesi]
2015 06 23
Draga Ronnie, znam kako ti je. Možda i te djevojke koje mi pratimo odluče prodati cijeli ormar za sitne pare pa nam se osmjehne. [:smije] [:jezik] Hvala vam od srca. [:smijesi] Stan koji mi je prvi na wish listi ima preeedivan i velik ormar. Ako je tako dobar uživo, mislim da ga uzimam. A onda, ako Bog da da nađem brzo posao, svu plaću trošim ovdje, na vašim krpicama. [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 23
joooj kako si to samo uspjela,bravo! i ja svoj prodajem u lotu pa nikako [:hihot]
2015 06 23
Dunja, eto, ni ja još ne vjerujem. [:smijesi] Malo strpljena i malo sreće i eto. [:smijesi] Želim tebi i svim divnim djevojkama da prodate sve što imate! [:kesi]
2015 06 23