Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Dali bi mi stajala ova boja?

Da, da, da !!!! Nisam ljubitelj tamnijih crvenih, više volim mrkva, ali definitivno daaa [:smijesi] [:smijesi] Činila bi se mladolikije, svježije [:smijesi]
2015 06 26
Ja se slazem s frankom. Mislim da bi starije izgledala s crvenom. Teska je za odrzavat i kasnije ce ti taj crveni pigment izbijat kad ces htjet drugu boju. Ova plava ti je predivna i ja je nebi farbala. Ako bi, onda bi mozda na neku lijepu nijansu smedje.
2015 06 26
Divno će ti stajati na svijetlu put i svijetle oči [:zaljubljen] Ne kužim Elizabeth koja je rekla da ćeš se morati farbati svakih mjesec i po - kao, to je često [:sokiran] .... Pa, valjda se farba kad je izrastak neugodno vidljiv, mislim da je to najčešće prilično prije isteka mjeseca i pol [:sokiran]
2015 06 26
I ja sam isto svijetlije puti i plave oci i svi mi hvale boju, bas je izrazito crvena, tako da mislim da bi i tebi stajala.. je teze za odrzavati i treba tjedan i pol dok se sve ne ispere,.
2015 06 26
boja je zakon [:kesi] da znam kako i ja bi u tu boju [:smije] farbam se u crveno zadnjih godinu dana, mozda i manje..a ranije sam se sama sebi zaklela da necu nikad vise u crvenu,kad je se jednom uspijem riejsit..al nisam izdrzala [:smije] tlaka je, gubi sjaj, brzo izblijedi, rucnici naravno crveni nakon svakog pranja cak i kad skroz izblijedi [:hihot]
2015 06 27
Mislim da bi ti stajale ove nijanse sa slike, ali teško je ovako procijenit podton. Nije svaka crvena istog podtona, kao što ni svaka plava nije jednaka. Ako ti dobro stoje pepeljasti tonovi plave, onda će ti prije stajati hladnije nijanse crvene koje bacaju na violet podton (dakle nikako ne naračasto, mrkva,bakreno) što znači da bi trebala drastično potamniti kosu. Što je dugotrajan proces. Možda ti se nakon prvih par farbanja kosa bude ispirala boja na narančasto, što mislim da ti ne bi stajalo. Mislim da je šteta bojat ovako lijepu plavu kosu, možda jedino u tamniju verziju plave definitvno hladnog podtona (biserni pepeljast.)
2015 07 18
1 2