Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pitanje u vezi pakiranja paketića

Bok! Sjećam se jedne teme vezane uz slanje paketa, ali ne mogu je pronaći. Inače sam uvijek imala veće pakete pa sam ih slala u kutiji za cipele...zanima me kako vi pakirate majice, haljine ili nešto slično? hvala [:smijesi]
2013 03 18
Kupis u posti kuvertu onu kao podebljanu s mjehuricima. Imas vise velicina pa izaberes koja ti treba. :)
2013 03 18
One koverte s mjehuricima, postoje skroz male , srednje i ogromne, meni je to super stvar, koštaju ponešto ali su se pokazale sigurnima.
2013 03 18
U pak papir..on ti kosta 2,5 kn..a ako se ne varam dobijes metar s metar tog papira..pa samo izrezes i umotas predmet koji saljes..def jeftinije odkupovanja koverti..ili recimo preko tiska za 10 kn..:)
2013 03 18
u najlon vrečicu i dobro zaljepiš selotejpom ili imaš one u pošti koverte malo veče ,ja tako al jeftinije ti je u vrečici ,a možeš i neku malu kutiju [:smijesi]
2013 03 18
U pošti je skupo bilo što kupovati. Takve kuverte, s mjehurićima, u knjižari od cca 1kn nadalje..
2013 03 18
Ja najcesce u vrecice zapakiram, ali moras dobro zalijepiti, meni tete u posti znadu kenjkati da treba jos vise oblijepiti, a ja pola traka potrosila :), samo da kupis kuvertu...jedino nakit ili kozmetiku saljem kuvertom.
2013 03 18
ma znam za kuverte, al to mi je dodatan trošak, pa me zanimalo to s vrečicama kako pakirate, hvala [:smijesi]
2013 03 18
Eto usput i ja imam pitanje: posluje li netko preko tiska? Dok je ova akcijska cijena od 10kn, meni je to super stvar! Ali naravno zbog nedavno otvaranih tema na krpicama cure su skeptične što se tog načina tiče...
2013 03 18
ma znam za kuverte, al to mi je dodatan trošak, pa me zanimalo to s vrečicama kako pakirate, hvala [:smijesi]
2013 03 18
Uzmi PAK PAPIR i omotaj njime vrećice, košta 2,40kn u papirnici i možeš 4 veće pošiljke u njega omotati, ili 6 manjih.
2013 03 18
tisak je odlican za slanje. Slala sam 2x i isporucilo se u roku od 2 dana. Sigurno je i jeftino.
2013 03 18
Slala sam i primala preko Tiska.Za sada odlično funkcionira!
2013 03 18
ja uvijek kupim u knjižari te s mjehurićima..kad idem kupim svih vrsta..od malih do velikih..do 30komada..pa da imam onda za jedno vrijeme:)
2013 03 18
Ja znam uzeti neku kutijicu odlijepim je i okrenem na drgu stranu gdje nema nista nacrtano i ponovo zalijepim
2013 03 18
1 2