Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Još jedna "ukradena" tema

Prije svega pozdrav svima, kao i većina mladih i ja ovih dana pakujem stvari i tražim za sebe bolju budućnost vani, mislim sve je bolje od ovog [:tuzan] Ovih dana se bas spremam i pakiram intenzivno i naisla sam na par stvari koje jednostavno ili ne nosim ili ih nikad nisam nosila i zao mi je da stoje bezveze u ormaru. Selim se, ali ipak imam uvijek svoju kucu i svoju sobicu gdje cu se moc vratiti ukoliko nesto pode po zlu. [:smijesi] Ako vam se nesto svida na mom profilu, slobodno se javite i mozemo se lako dogovoriti, nije mi nuzno prodati sve stvari, tako da cu ostat na tome, da sve stvari saljem o svom trosku, do 20 kuna. [:zaljubljen] Putujem u ned ujutro, pa eto ako je netko zaista zainteresiran mozemo se sve dogovoriti! [:smijesi] Takoder, slobodno pisite ovdje ako vas nesto zanima za odlazak vani! Ne raspolazem sa puno informacija za sada, ali eto :) P.S. nasmijala sam se na jednoj temi prije par minuta, morala sam stavit ovaj naslov [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 30
[:smije] [:smije]
2015 06 30
Heheh sve ti je jasno [:zaljubljen]
2015 06 30
[:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 06 30