Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MOLIIIIIM POMOC O POVRATU NOVCA

Odlično. Briši temu. Došao joj je dečko i objasnio kako se štap koristi. A matica joj je možda ispala iz glave dok je mozgala što i kako sa štapom.
2015 07 03
ah, nema veze, odustajem od daljnje rasprave, ne razumijem u cemu je problem, a koliko vidim urbanstore je bas tako i napisala kako sam i ja rekla (da je trazila da joj se prvo stap vrati) prvo ju je trazila lovu nazad, ali sad kad bi trebala stap vratiti nece vise raspravljati hmm
2015 07 03
Moje misljenje je da ona nije znala u postavkama namjestiti stap i on nije radio, onda je razbila maticu jer ga je razvlacila , pa je rekla da je matica bila puknuta i da stap ne radi . Sada kada ja trazim stap natrag, jasno joj je da cu vidjeti da stap radi i da je ona razbila maticu jer nisam luda . Samo moje misljenje
2015 07 03
Nije žvaka za seljaka. [:smije] Urbanstore - baš tako [:kesi]
2015 07 04
sad cura ne zeli novac odjednom natrag?? ma daj molim te kakve su to nebuloze?? nemoj ti prva vračati novac nego neka ti vrati prvo artikl pa provjeri o čemu se radi.. ako ga je ona uništila nemoj joj vratiti novac jer ćeš ti biti u minusu. i doviđenja.
2015 07 04
kažem ti ja, ne želi pare vratiti jer joj je došao dečko i objasnio kako se štapom barata. On joj je i vratio u glavu maticu koja joj je izletila od mozganja, na koje nije navikla ;). Ma Ellaella,samo hoću reći da će opet biti u istom problemu ako joj ova najprije pošalje štap, Urbanstore vidi da ga je uništila i odluči joj ne vratiti pare - opet će biti u situaciji s prve stranice - 'Šta da radim, ako joj ne vratim pare opaliti će mi negativnu!' Nemoj se ljutiti Elllaellla [:sramezljiv]
2015 07 04
1 2 ... 4 5 6