Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MOLIIIIIM POMOC O POVRATU NOVCA

hvala Vam na savjetima i pomoci . Ponudit cu joj da joj vratim pola novaca, a ako bude bezobrazna onda necu nista . Sto se kaze zbog mira u kuci . Curke, hvala Vam puno sto ste me savjetovale i oprostite sto sam Vas gnjavila. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 03
Ahaaaa, najprije štap nije radio, a nakon što ga je 20 minuta gnjavila, puknuta je i matica [:smije]
2015 07 03
hahahha gitadevi baš to [:smije]
2015 07 03
Nemoj joj ništa uplatiti. Ja sam jednom tražila nešto u zamjenu za čarape iz svojeg oglasa, ne jednom drugom portalu. Imala sam svaaaaaaaaaaaaaakakve čarape u oglasu, samostojeće, hulahopke, dokoljenke, sokne, svaki artikl točno specificiran, popisan, debljina, boja, opis, sve....i napiše meni žena da ima to što ja tražim i da bi mijenjala za dokoljenke. I ja joj pošaljem sve dokoljenke iz oglasa. Dobijem od nje poruku da je, kao ova tvoja, jako razočarana jer je očekivala sve čarape iz oglasa, sve koje sam nabrojala. Napisala sam joj i citirala njenu poruku da "želi dokoljenke", to sam joj i poslala i da smatram "slučaj" time završen. I nijednu poruku nakon toga više nisam pročitala. Njen problem ako je "mislila" nešto drugo nego je napisala. Da se ne bi s takvim damicama navlačila... Ništa joj ne uplaćuj i ignoriraj ju.
2015 07 03
Ma ubuduce cu biti pametnija i slikati artikal sa svih strana prije nego posaljem, jer ovo je ludo. Zena me sada uvjerava da ni kada spoji stap on ne radi i ne pokazuje da je prikljucen stap za uredaj.TO MORA POKAZIVATI , osim ako nije iscupala kabel iz stapa.
2015 07 03
PA ZAR BIH JA STVARNO IŠLA SLATI NEISPRAVAN ŠTAP ZA STO KUNA I SRAMOTILA SE ???? Ovdje kupujem predivne stvari i sebi to napravila zbog 100 kn??? Stvarno mi dođe da odem po taj štap u Rijeku i prikljucim ga na mob i kada bude radio da ga .............necu biti nekulturna. Bas sam ljuta [:frustriran]
2015 07 03
U Rijeku [:sokiran] ?! To je neka od mojih sugrađanki, dakle, hmmm, osobno ću je prebiti tim štapom [:frustriran] Ellaella123, zašto bi ona trebala vratiti novčiće da bi 'bar mogla vidjeti u kakvom je stanju štap', kad ga je vidjela prije nego ga je poslala i ZNA da je bio ispravan? šta ga ima gledati?
2015 07 03
taman sam obrisala poruku jer vidim da svi savjetuju ignore [:smije] mislila sam da bi djevojka koja je je prodala stap trebala traziti stap natrag ako ce vec vracati novac
2015 07 03
i što će sa uništenim štapom?
2015 07 03
Rekla sam da cu joj vratiti novce da mi posalje IBAN , ali da vrati stap i sta kada vrati stap a stap bude radio? Napisala je da ne zeli novce i da ne zeli raspravljati
2015 07 03
pa nista, bacit ga u smece, ali ce bar znati da je stvarno unisten :ne zna: po napisanom mi izgleda da ni jedna ne vjeruje onoj drugoj
2015 07 03
Nek' ode vrit [:pospan]
2015 07 03
Urbanstore , prije 52 minuta Matica nije bila puknuta i nije mogla puknuti u transportu nikako . Meni se spojio sa smartphoneom i uredno radio kada sam namjestila postavke . Želite mi reci da kada ga ukljucite u mob da on ne vidi da je ucitan novi dodatak telefonu? xxxxx , prije 43 minuta Upravo tako, mob ne vidi novi dodatak! Ovako; zadrzite novac i uzivajte u njemu, ne treba mi ovo prepucavanje i trivijalno objasnjavanje! Lp, Ana Urbanstore , prije 42 minuta Kako ne vidi novi dodatak ??? Meni ga je odmah vidio? Stvarno mi nije jasno xxxxx, prije 35 minuta Ne vidi niti na iphone-u niti andoidu, sve sam pokusala! Ali sve... Urbanstore , prije 28 minuta ok posaljite mi IBAN , uplatiti cu Vam novce Molim Vas posaljite mi stap na Tisak
2015 07 03
Urbanstore , prije 26 minuta Jos cu Vam reci da znam 100000% da je stap radio i nije bio ostecen. A kada mi ga posaljete i ako bude radio na mome mob, sto onda? xxxx, prije 4 minuta Stap ne radi i nije samo stvar u stapu vec i u matici. Opet vam ponavljam, ne treba mi taj novac...Laku noc i ne zelim vise o tome raspravljati!
2015 07 03
Super ellaella, ispušiti će i štap i 100 kn najvjerovatnije, da b bari ZNALA da je stvarno uništen. Već vidim radost na njenom licu kad bude 'bar znala' da je ispušila što se ispušiti dalo.
2015 07 03