Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MOLIIIIIM POMOC O POVRATU NOVCA

Koji kupac kupuje ako nije vidi sto kupuje?! Obzirom da je stap otpakiravan i isprobavan.
2015 07 03
harpo , nisam te razumjela?
2015 07 03
Nije, Matera, sigurno se svađala samnom, jer nije znala da imam skoro 400 pozitivki, te sam samim tim opasna [:hihot] Ne vraćaj lovu nikako, ljube!
2015 07 03
Urbanstore, zezam se [:smijesi]
2015 07 03
Urban, hahaha ajde susida nemoj se trest, ma garantirano ne može ispast U TRANSPORTU, šta ti je .. [:hihot] Očito je dotična nespretno rukovala i pukla vijakpa je najlakše bilo reć da je puka u transportu, jer je dosta osjetljiv štap, i mora se s njim nježno i precizno :) Jel ti javila odmah po primitku da je puka vijak ili je kasnije nakon par dana npr? To je vrlo bitno [:jezik]
2015 07 03
A javila mi se isti dan kada je predigla stap sada ne znam kada ga je predigla , ali sada se javila prije mozda sat-dva
2015 07 03
Ako si ga otvorila, slozila i provjerila je li ispravan i opet ga spremila, dakle nije tvornicki zapakiran, na to mislim. Sto te nije trazila slike slozenog, ta i ona kao kupac treba snositi rizik jer nije trazila dodatne slike da vidi sto kupuje. (druga bi prica bila za je tvornicki zapakiran)
2015 07 03
a stap je stigao jutros njoj
2015 07 03
Jel ti baš javila odmah kad je preuzela da je puknut vijak ili? U svakom slučaju, ne može vijak samo tako ispast pobogu, a kamoli u transportu [:hihot] Ako je tebi radilo i svi su vijci bili na mistu, nemaš se šta mislit. [:zaljubljen]
2015 07 03
Joj ovo me uzrujalo sve skupa , a ovdje sam da bih kupovala i prodavala stvarcice . Ovo mi je mjesto gdje se opustam , sada se bavim sa ovim i sve Vas jos zamaram . Hvala Vam puno svima na pomoci i savjetima
2015 07 03
garavusa, jutros je njoj stigao paket , kada ga je ona preuzela ne znam , ameni je javila prije sat-dva
2015 07 03
Stojim pri tom da joj ne vraćaš novac jer mislim da ga je nespretnim rukovanjem slomila i sad joj je transport kriv i sad hoće novac nazad a to tako ne ide. [:smijesi]
2015 07 03
Nije ona rekla da je transport , nego da je puknut vijak, nije objasnila kako . Nego sam ja prvo mislila da je transport, medutim kada mi je poslala sliku znala sam da nije u transportu jer je nemoguce. Isto tako znam da nije bio puknut kada je poslan
2015 07 03
Ja bi vratila novac bez obzira na sve, dešava se svašta šta ćeš, žao mi je što si nova i odmah ovo proživljavaš [:vrti]
2015 07 03
Ljiljanka , molim te mozes li mi objasniti zasto, interesira me tvoje mi mišljenje
2015 07 03