Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MOLIIIIIM POMOC O POVRATU NOVCA

ma nisam nista odlucila , njoj sam napisala da cu razmisliti jer u jednu ruku ne zelim se svadati za 100 kn , a u drugu se osjecam kao budala
2015 07 03
ma nisam ekspert od štapova,mislila sam da se samo nešto otpojilo [:tuzan] sorry baš mi je žao
2015 07 03
ima na mom profilu slika stapa , nisam ga slikavala iz svih kuteva jer zapakiran . Nije mi ni palo na pamet da ce se ovo dogoditi. Ocito cu ubuduce morati slikati iz svih kuteva. Medutim znam milion posto da nije bio razbiven
2015 07 03
10 pozitivnih, neš ti brojke [:hihot] To da se zamjeriš nekoj sa 400, ajde da shvatim frku, ali - ti 4, ona 10 [:pospan] Još će se pročuti po Krpicama da te se može preveslati, pa će cure kupovati od tebe, malo nositi robicu, pa kad im dopili tražiti povrat love [:hihot]
2015 07 03
hahhahahaha gitadevi i nasmijala si me [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 03
Nemoj joj vratit novac ako si poslala ispravan štap. Također ga imam i nema šanse da je vijak ispa sam od sebe, garant je vrtila i pokušavala stavit mobitel u ležaj pa je od puste sile ispa vijak .. [:znoji]
2015 07 03
vidim da ti imas skoro 400 pozitivnih [:kesi] tebi se zamjeriti necu [:hihot]
2015 07 03
Ne vraćaj pare ako si sigurna da je štap bio ispravan kad si ga poslala, to je besmisleno. Ne daj se vozati za 100 kn [:ljut]
2015 07 03
[:vrti] fakat... Ma tko pošten se sjeti slikati prije slanja?? A trebalo bi, ali opet... Kako dokazati da je takav i poslan?? Ma jooooj... Mislim da je lakše raditi na baušteli nego se klackat sa povjerenjem. Žao mi je što ti se to dogodilo... Pokušaj procijeniti po porukama i profilu kakva je ona osoba... Pa na neki način... Ili vrati novac, uzmi svoj štap i utvrdi što se s njim dogodilo...kako god okreneš u dilemi si... Negativna ili sto kuna [:znoji] ma strašno... Dali ti se javila odmah po primitku paketa?
2015 07 03
Urbanstore, šta se nismo nas dvije već svađale na nekoj drugoj temi [:hihot] [:hihot] [:hihot] ?
2015 07 03
Hvala Garvusa , dakle i po tebi vijak ne moze ispasti u transportu . Bio je zapakiran u originalnu kutiju i paket od Tiska, a ja sam ga poslala ispravnoga
2015 07 03
Ne vjerujem ja da će ti opaliti negativnu, jer zna da ćeš joj uzvratiti istom mjerom [:pospan] Daj joj link na ovu temu.
2015 07 03
oko cega-?
2015 07 03
onda poslušaj curke koje se kuže ,a ako ti raspali negativnu lijepo objasni što je bilo.Ionako imaš lijepe stvari i nitko neće na to obraćati pažnju [:sramezljiv] eto [:poljubac]
2015 07 03
nemam pojma matera
2015 07 03