Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MOLIIIIIM POMOC O POVRATU NOVCA

Urban, napiši joj da je proizvod bio u savršeno ispravnom stanju i da joj nećeš vratit novac jer je s tvoje strane sve uredno i fer. Ti ne možeš odgovarat za transport ili bilo koji razlog koji se desi nakon tvog slanja, a kamoli njenog nespretnog rukovanja [:frustriran] Ne vraćaj novac !
2015 07 03
Taman da obje imate po 500 pozitivnih, mi ovdje ne možemo znati što se dogodilo. Isto tako je ona mogla prva otvoriti temu i reći da je dobila strgano :/ Možda da kopiraš razgovor, kako ti se javila da nešto nije u redu? To je dosta presudno i ponekad je po tome vidljivo jel netko pošten ili ne...
2015 07 03
Samo je taj vijak strgan? Strgan ili je ispao? Jel moguće da si ga ti dobila takvog pa nisi primjetila (pošto je neotvoren), a plastika je skroz uska uz štap?
2015 07 03
Tamara , kao sto sam napisala, kada sam dobila stap ja sam ga otvorila, provjerila da li radi i vratila u kutiju . Sve je bilo u redu , nista nije bilo strgano i radio je . Tako zapakiran je poslan njoj i odjednom vijak ispao, a ja znam 100000% da je bio ispravan. Razgovor mogu staviti ovdje , ali mi je glupo zbog cure . Ako zelite ja nemam nista protiv
2015 07 03
A nije njoj problem u vijku nego kaze da ni ne radi , a stap radi samo treba postavke namjestiti
2015 07 03
Sorry, nisam vidjela da si to napisala [:smijesi] Pa stavi razgovor, možda se nađe netko sa boljim prijedlogom kada pročita.. možeš obrisati ime korisnice
2015 07 03
Urbanstore , prije 2 dana, 12:56 TP10001147166 Urbanstore , prije 11 sata stiglo Vam je na kiosk. Lp xxx , prije 2 sata Stap ne radi! Jako sam razocarana!!!!!!!!!! xxxx , prije 2 sata I jos je i puknuta matica i ne moze se zavidati! Molim novac natrag!!!! Urbanstore , prije 2 sata Nije nista bilo puknuto milion posto jer sam ga probala na svom mob i sve je radilo. Ako ste ga razbili, ok , ali nije moguce da je bio razbiven . A sto Vam ne radi? Ako je i puknuta matica , stap treba raditi! xxxx , prije 1 sat Probala sam na 3 mobitela, iphone i android i ne radi. Ja NISAM nista puknula, sad cu vam poslati sliku matice. Stik ne valja! Urbanstore , prije 1 sat ok xxxxx , prije 1 sat Posaljite mail za sliku jer ju ovdje ne mogu attachitati. Vratite mi novac!!!!!!!!!
2015 07 03
Urbanstore , prije 1 sat ne razumijem kako ne radi a meni je na i phone radio. da li ste namjestili postavke , pise vam od traga kako Urbanstore , prije 1 sat Prvo ne saljite mi usklicnike jer to znaci da se derete na mene , drugo ako ustanovimo da stap ne radi ja cu vam vratiti novce , trece stap sigurno nije bio razbiven , dakle ili se razbio u dostavi ili ste ga vi razbili . Meni je radio , kada sam ga isprobala . Pokusajte namjestiti postavke kako Vam pise na poledini. Evo Vam mail: [email protected] xxxxxx , prije 1 sat slika Urbanstore , prije 1 sat Sada sam zvala mamu, dakle nitko nije dirao stap. Ona ga je zapakirala i poslala. Na slikama oglasa se vidi da nije nista puknuto. jer je slikan nakon sta sam ga isprobala da li radi i spremljen u moju ladicu, mama ga je izvadila iz ladice i poslala na tisak. Urbanstore , prije 1 sat A kako je to moglo puknuti u transportu, molim Vas ??
2015 07 03
xxxxx , prije 1 sat Matica je uredno bila unutra puknuta! Ne zanima me kako je pukla, ja ju nisam puknula. Vise se raspravljati necu! xxxx , prije 1 sat Stap je nekvalitetan kineski proizvod! Urbanstore , prije 1 sat Razocarana sam i ja pa ne pisem sa usklicnicima . Ne znam sto da Vam kazem osim da znam 1000000% da stap nije bio razbiven i da je s njim bilo sve u redu . To sto ga Vi ne mozete namjestiti , to je drugi problem. Slijedite upustva i namjestit cete ga . Iskreno ne znam sta da radim jer sam Vam poslala ispravan stap koji je sada odjednom razbiven.
2015 07 03
xxxxx , prije 1 sat Ne derem se na vas vec sam uzasno razocarana. Sutra idem na put bez stapa!! Ja ga namjestit ne mogu, a i da mogu ga ne zelim bez matica, stoga....jedino rjesenje je povrat novca! Hvala
2015 07 03
xxxx prije 51 minutu Molim Vas ne radite problem oko usklicnika, problem je u neispravnom stapu! Kako god...proizvod je neispravan i tocka! xxxxx , prije 51 minutu Molim Vas ne radite problem oko usklicnika, problem je u neispravnom stapu! Kako god...proizvod je neispravan i tocka! Urbanstore , prije 47 minuta Razmislit cu i javim Vam . Znam da stap nije bio razbiven i znam da je radio . Isto tako neda mi se zbog 100 kn raspravljati i svadati, a u drugu ruku ljuti me jer se osjecam kao budala . Znam da stap nije bio razbiven i znam da je radio a u meduvremenu ga nitko nije dirao
2015 07 03
Katastrofa, kultura joj je na nivou... [:ljut] Ne znam što bi rekla, ja joj na tvom mjestu ne bi vraćala novce, ako sam sigurna da je radio. To se u transportu dogodilo jedino ako si ga ti nogom šutirala do nje... možda ga je slučajno strgala, pa bi sada novce? Ne znam, na tebi je da odlučiš... kako god bilo, ako ti i ostavi negativnu, opiši cijelu situaciju u komentar, jer svatko tko misli poslovati sa tobom i vidi postotak, pogledat će i tvoj komentar.
2015 07 03
ETO TO JE TO . SAMO MORAM NAPOMENUTI DA JE RAZMAK IZMEDU OVE DVIJHE PORUKE 20 MIN xxx , prije 2 sata Stap ne radi! Jako sam razocarana!!!!!!!!!! xxxx , prije 2 sata I jos je i puknuta matica i ne moze se zavidati! Molim novac natrag!!!!
2015 07 03
sad cu ja ko padobranac, ali koji vrag je uopće selfie štap?? [:sokiran]
2015 07 03
Moderna verzija stalka za fotić [:hihot] šalim se.. stap na koji se priključi mobitel, u svrhu lakšeg slikanja selfija
2015 07 03