Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc MARINA BUTINSKI

Pomoc MARINA BUTINSKI TRAZI sve cure s kojima jeposlovala ili imala bilo kakvih dogovora ili upita za artikle...Evo da objasnim zasto...nikako ne mogu na svoj profil Marina Butinski [:boji] zbog nekakvih problema pa sam napravila novi tj MarinaMihael [:smijesi] Eto nadam se da ce sve cure vidjeti da ih trazim pa mi se javite u inbox i napisite oko cega smo se dog...Kroz par dana svi artikli ce opet biti u prodaji po rasprodajnim cijenama [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 07 06
steka prijava preko facea odi na username i pasword
2015 07 06
Ja nemogu preko fejsa [:place] jednoj sam curi trebala parfem poslat a mailovi mi ne dolaze i ne sjecam se [:place] Ako me vidis javi se Ivanahercegovac.
2015 07 06
nas- javila sam joj cure nemojte ic preko facea
2015 07 06
Andrea ja sam ivana samo sam se potpisala [:smije] sorryy A trebala sam curi poslat parfem a nezz kako se zove [:place] Ne mogu o meni prominit na ovom profilu [:frustriran] pa niko ne zna ko sam [:boji]
2015 07 06
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 06
pa nemoj prek facea zakej ides tak kad steka?
2015 07 06
Hvala andrea [:smije] vidla tamo povratnu i preusmjeri me odma na ovaj profil kad stisnem razgovore [:vrti] sta se to desava
2015 07 06
pa stavila sam link od ovog profila [:jezik]
2015 07 06
:p ma znam nego sto se s krpicama desava ocu rec [:ljut]
2015 07 06
sad cu ti napisat isto sto sam i administratorici dok je jos bila aktivna. tehnicar ima jedva zavrsenu osnovnu skolu, ako i to. ja se bolje razumijem od njega
2015 07 06
Hvala na pomoci creali eto bila sam na kraju prisiljena opet Jovo-Nanovoraditi i profil,slike,cijene su po rasprodajnimcijenama samo su neki artikli po staroj cijeni ...Jos jednom molim sve cure koje su bile u kontaktu sa mnom da mi se jave u inbox kako bi mogle do kraja odraditi zapoceto [:poljubac]
2015 07 07
Marina, admin je ulogiran, javi se, možda i pročita [:tuzan]
2015 07 07
Mislimstvarno ljudi ja ne mogu vjerovati stamise sad dogodilo... [:sokiran] Situacija sa starim profilom pise kakva je bila i javi se meni jedna cura koja je bila kupac i napala me...da sam neodgovorna,da podvaljujem,da nesto skrivam,da roba ne valja....da me je prijavila administratoru....a nije otisla na forum da procita o cemuje rijec!!! [:boji] Neki stvarno nemaju granica [:frustriran] Eto cure morALA SAM VAM TOTU NAPISATI DA ZNATE DA NISAM PREVARANT,LAZLJIVICA I OSTALO OD NAVEDENOG....!!nIJE MOJA KRIVICA BILA STOSE NISAM MOGLA ULOGIRATI DA SE JAVIM NA UPITE ILI UGOVORENE PRODAJE...Zato molim sve cure koje su realnog razmisljanja i imaju razumjevanja ako su za suradnju neka se jave... [:poljubac]
2015 07 07