Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

City Center One- pitanje

Ima li popusta i u kojoj mjeri? Konkretno me zanimaju New Yorker, H&M i Bershka. Isla bih mozda u subotu, ali ako mi se ne isplati onda bolje ne [:sramezljiv]
2015 07 09
Danas sam bila i ne možeš od gužve proć...svugdje su neki popusti, al ja sam išla po parfem za poklon u DM..koma je, u tezenisa 50%, OVS 50%, Hm 50%, ostali dućani također kako koji al 20-30% negdje i više, samo sam projurila, Deichman isto popusti, Pitarosso, ma svee..a sad koliko se šta isplati ne znam..ja kupila muški parfem na 40% popusta
2015 07 10
isplati se otic, ali super ti je ako odes neki radni dan ranije ujutro kad se tek otvori jer kasnije postane ludnica [:hihot] , vikendom je pogotovo uzas
2015 07 10
Bila sam neki dan i popusta stvarno imaa [:kesi] ja najviše volim ići srijedom prijepodne onda je doslovno poluprazan i sve si lijepo u miru mogu pogledati i isprobati, H&M ima cijeli jedan odjel veliki sa sniženim stvarima po 50-70%, nakit, cipele šalovi itd. također su sniženi, New Yorker ima haljinica po 70 kn isto tolko su i hlače, nemogu se sjetiti kako stoje sa drugim stvarima, ali sje sjećam da su torbe isto bile snižene... što se Bershke tiče ona me uvijek najviše razočara imaju manji dio toga sniženog makar na njihovoj stranici piše da je hrpetina toga snižena, neznam koga oni muljaju [:vrti] [:smije] uglavnom da se naći super stvari, pogotovo ako nešto baš baš trebaš i po drugim dućanima ima ful dobrih popusta tipa C&A, OVS, Pitarosso, Takko.. e da i samo da kažem da ja idem u ovaj na žitnjaku tako da neznam kakvo je stanje po drugim CCO-ovima [:smijesi]
2015 07 10