Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Veza na daljinu

Zadnje 2 godine zivim s deckom u gradu gdje studiramo, ali sam sad napokon uspila upisati ono sto bas volim. Problem je sto cemo biti udaljeni 600 km [:tuzan] Kakvih vi imate iskustava s vezama na daljinu? Mi smo skupa, uskoro ce 3 godine i stvarno se obozavamo , jako mi je tesko i u isto vrime sam sritna sto cu napokon studirati ono sto volim. Kako ste prezivili to sve? [:sramezljiv]
2015 07 10
Moj dragi radi u Njemackoj, ja sam u Slavoniji, 5 god samo zajedno, tj bit cemo 15.8 a nece bit tu. Tesko je al se moze ako se volite. [:zaljubljen]
2015 07 10
razveli se. kad smo konacno uselili skupa [:hihot]
2015 07 10
Draga, svaki slučaj je priča za sebe, nekome uspije, nekome ne. Ja kažem da je sve moguće... Super je što ćeš studirati ono što voliš, osoba koja te voli bi te u tome trebala podržavati kao i ti njega u njegovim afinitetima... Vjerujem da ćete uspjeti uz malo truda. Moj prijatelj i njegova tadašnja cura su također imali vezu na daljinu koja je trajala od početka na daljinu i to 5 godina. Njihov prekid nije bio zbog daljine već zbog druge stvari zbog koje bi prekinuli i da su bili bliže, znači daljina na to nije utjecala. Često su se viđali, išli jedno kod drugoga i to je funkcioniralo... Vjerujem da će i vaša veza uspjeti, sretno [:smijesi]
2015 07 10
Mislim da je super što slijediš vlastite snove i želje. Jer,kao prvo moraš znati cijeniti sebe da bi te cijenili drugi. Veza vam se do sad trebala učvrstiti,a ako nije ovo će biti okrutan test. Za PRAVU ljubav,osoba će učiniti SVE. Nadam se da ćete uspjeti i dokazati si koliko se zapravo volite. [:poljubac]
2015 07 10
On me podrzava i kaze ako sam ja sritna da je i on, vidat cemo se sto je cesce moguce, ali eto valjda je normalno da se osjecam ovako sugavo s obzirom da mi fali kad se ne vidimo 2-3 dana [:sramezljiv]
2015 07 10
Nagini svaka cast [:sramezljiv] ja cekam samo da prode ovih par godina, to je ipak nista kad je cili zivot pred nama nakon faksa [:zaljubljen]
2015 07 10
Poznato mi je to odnekud....slutim happy end [:smijesi]
2015 07 10
Happy end ce biti sigurno samo se mora izgurati ovo u meduvremenu [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 07 10
Sve se može kad se hoće. Ja sam sa dečkom 5 godina i zadnjih dvije smo udaljeni 500 km, ali uspijeva, nekad nije lako, dođe nekad svega preko glave, ali ljubav pobjeđuje. [:smijesi]
2015 07 10
Drago mi je da uspijevate, sretno i nedajte se [:zaljubljen]
2015 07 10