Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

puder puder

Curke,jel znate neki dobar puder koji prekriva pristice.. Koristila sam prije max factor al nista od preprivanja.. Svaka inff bi dobro dosla. Hvala unaprijed :*
2015 07 13
maybelline affinitone [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 07 13
Ja sam oduševljena Catrice "All Matt plus" puderom i Catrice Camouflage korektorom... U duetu su savršenstvo!! Isprobala sam sve drogerijske skuplje i jeftinije pudere, a taj Catrice sam sasvim slučajno uzela jer imaju najsvijetliju nijansu na koju sam naišla i oduševila se... tekstura, razmazivanje, prekrivanje, dugotrajnost... ma sve za 10! :)
2015 07 13
Bourjois healthy mix, max factor lasting performance, revlon colorstay, L'oreal true match- meni su ovo svi najbolji [:zaljubljen]
2015 07 13
bourjois flower perfection meni najbolji [:smijesi]
2015 07 13
Catrice all matt plus!
2015 07 13
Revlon Colour stay, E. Lauder Doublewar, Lancome, Shiseido u plavoj kutijici vodootporan [:smijesi]
2015 07 13
bourjois flower perfection- dobar al je prelagan i prerijedak, meni baš i nije prekrivao revlon colorstay- prekriva al mi je pretežak na koži maybelline affinitone- ne prekriva mi baš..sličan je ovom od bourjoisa Max factor pan stick- odlično prekriva..jedino što mi ne traje baš kao i drugi puderi al stavljam ga umjereno pa potraje duže [:jezik]
2015 07 13
Vichy teint ideal
2015 07 13
Slažem se sa MeLindom, MF pan stick ima jako prekrivanje, ovi ostali su lagano do srednje. Vichy dermablend također odlično prekriva. Da bi što bolje prekrila prištiće, samo puder ti nije dovoljan. Treba ti i korekror ili kamuflažna krema (Catrice je super)
2015 07 13
Imas kamuflaz od e. Lauder za lice i tijeli, odlican je. Ima ga dosta, traje jako dugo.
2015 07 13
Maybelline Affinitone [:zaljubljen]
2015 07 13
Max Factor Facefinity 3in1, dobro prekrivanje a opet prirodan izgled.. A recimo MF Lasting Performance ja koristim za posebne prilike jer toliko jako prekrije sve (imam nešto malo pjegica i mali madež) da mi lice izgleda fotošopirano hahah pa mi ne izgleda prirodno.. A za prištiće ti je odlična Catrice Camouflage Cream jer jako isušuje a prekriti u jednom sloju može i vrlo taman ljubavni ugriz ako zatreba.. [:hihot] [:hihot] A Borujois Healthy Mix korektor je isto odličan a ne isušuje, gust je iako tekuć i traje jako jako dugo, ma da se ne čini tako kad ugledaš malu bočicu. [:smijesi]
2015 07 21