Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Otkrila sam preefiino domaće mlijeko i vrhnje!

Moram podijeliti svoje veliko gastro otkriće s vama.. Danas sam probala najfinije mlijeko i vrhnje IKAD na placu Špansko na mljekomatu Jurkas!! Dakle, fino mlijeko punog okusa, u usporedbi s njim mi sva ova druga mlijeka imaju neki kartonski okus.. a vrhnjee.. njamica! Kremasto je i tekuće, mliječnog a ne kiselog okusa (slično kao ona domaća vrhnja iz dućana, ali opet puno puno finije). Uglavnom, velika preporuka! [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 07 15
jel to kozje mljeko [:kesi] ?
2015 07 15
najs :) trebamo podržavati naše proizvođače. U Vinkovcima u kauflandu je bio mljekomat jednog lokalnog mljekara, išlo mu je super i onda je Kaufland lupio nenormalnu najamninu pa je čovjek odustao :(
2015 07 15
Nije, kravlje je :)
2015 07 15
Znam za njih ali nisam probala. U Zaprešiću su fenomenalno mlijeko,vrhnje i sirevi farme obitelji Vrhovec! Imaju mljekomat i 2x tjedno prodaju sireve i vrhnje! Fantazija!
2015 07 15
E da, i oni imaju domaći sir, ali nisam neki fan sira pa nisam probala. Vidjela sam da je onaj okruglasti, tvrđi, a ne zrnasti.. I sirutku sam vidjela u frižideru.. A čula sam da će brzo i jogurt imati u ponudi :) :)
2015 07 15
Može se donijeti svoja, a može se i tamo kupiti za 4kn staklena (pa onda nju nosiš svaki sljedeći put). Nema na čemu, takve informacije se moraju podijeliti! Kako zbog podrške proizvođačima, tako zbog promidžbe zdrave prehrane :)
2015 07 15
Divno, baš sam danas ondje prolazila i vidjela, ali nisam kupila... Ali sad budem sigurno! Hvala na informaciji [:smijesi]
2015 07 15
cure, kaže mi muž da se to mlijeko mora prokuhavati.. da li ga vi kuhate?
2015 07 20
Hvala na podijeljenom iskustvu [:poljubac] ja ga mjerkam već neko vrijeme ali sam skeptik dok se ne javi netko tko je probao. probat ću pa se javim [:zaljubljen]
2015 08 06