Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

zdravi keksi

Ja šećer koristim samo muscovado(pravi smeđi,cca 30,00kn oko 0,5kg) I to minimalno s obzirom kako imamo pčele onda koristim med. Sol,puno je bolja naša ,kupi cvijet soli . Zdrave namirnice imam doma u vrtu ne kupujem. [:smijesi]
2015 07 16
Kao i maJa za šećer i sol (imam i himalajsku, šećer bijeli ne koristim godinama - med ili sladove). Tjesteninu integralnu razlicitih zitarica možeš nabaviti u svakom bolje opremljenom dućanu na odjelu zdrave hrane, isto tako i smeđu rižu i sva integralna brašna - tamo im je povoljnija cijena. Ono što ne nadjem u tim dućanima, nabavljam u bio&bio dućanu. Sve što je rafinirano (prerađeno / izbijeljeno) izbaci iz prehrane i koristi integralno. Za ljeto ti je idealna basmati riža - sitna, lagana, ukusna. Na tržnicama imaš štandove s biljnim pripravcima, začinima, čajevima - tamo su cjenovno povoljniji nego u dućanima. Samo naprijed [:smijesi]
2015 07 17
Hvala na receptu! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Morat ću isprobati [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 07 17
jesu te bio bio trgovine puno skuplje od npr. konzuma, lidla, kauflanda.... ?
2015 07 17
Hvala na odgovorima cure:)
2015 07 18
pepa - jesu [:tuzan] - bio&bio dućan ima zaista kvalitetne proizvode vrsnih brandova i sve je organskog porijekla, ali su monopolisti na našem tržištu pa pretjeruju s cijenama - cca 30% su skuplji, najmanje toliko. Vani to nije slučaj; kada mi dođu prijatelji iz inozemstva i uđu u naše bio shopove, ostanu šokirani previsokim cijenama...
2015 07 19
1 2 3