Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Moj Pesić Bubi

Zašto ne meso? Moja pokojna pesica je jela meso kuhano + riža i povrće.. Ništa skuplje od kvalitetnijeg dehidrata.
2015 07 30
Kak je Bubi? Ima kakvog pomaka s hranom? Jel ju mačke još zaobilaze [:kesi]
2015 07 31
Jela je kuhana jetra i to jedva gurala sam joj u usta,i Đuro ju je napao,zaletio se sa drugog kraja kuhinje i skocio na nju i opalio ju sapom,cvilila je ko da je neko kolje i zavukla se pod trosjed pa se malo zaglavila. Danas je sva neka živčana.
2015 07 31
[slika:e2fbfa7d-bd3c-4677-9b63-afc712118ea5] njuška viri
2015 07 31
[slika:2ab54497-ab48-457b-96e2-f547efc68bf3] nakon kupanja u 5 ujutro nakon šta je dobila proljev i namazala se u svoja govna i napravila štalu od sobe
2015 08 01
A joj [:hihot]
2015 08 01
Zločestoča,za kaznu je spavala sa mačkima u kuhinji [:hihot] [:zaljubljen]
2015 08 01
A nije ona kriva... Želudac joj nije naviknut na drukčiju hranu, a možda ima i kakve gliste ili nekaj, jesi bila kod veta? Trebalo bi ju pregledati, cijepiti, pa nek te savjetuje
2015 08 01
Gledala sam govno al ne vidim gliste,zvala veta najblizeg al je na godisnjem u pon ujutro ga mogu opet zvat,ocuda je cjepi da se n zarazi od drugih pesa,pojela je sve papire,sve šlape,čarape,sve šta vidi izgrize,u parku je danas kopala rupu! [:hihot] zločesta je baš kak se kaže:zločest si ko pes [:smije] biće naporan odgoj vidim,sad spava naskakutala se danas,tak da može opet na me grize za nogu dok spavam i da izgrize joj koju tenisicu
2015 08 01
O da, sa štencima ima puuno posla [:hihot] Kaj vet nema nikakvu zamjenu, on na godišnjem, kvart je bez veta [:sokiran] A kak se snalaziš za hranu, i dalje prezvuršt, tirolska [:smije] Nadam se da ju Đuro više ne napada
2015 08 03
Ma radi vet al do 1 a ja spavam do tad jer radim do 3ujutro dolazim doma u 5,sad je pocela da jede macje sjemenke,pogrebala mi je sve tapete i razmrvila na komade,sve kablove,papire,novine,zid grebe,krevet,gora je od macki,mislim da mi je ovo zadnji štenac u životu,iduči put za 15god kad ovaj ode u raj uzet cu odraslog psa,nece nit da se šeta sam beži u kuću,to je strašno i mora da spava samnom u krevetu inaće cvili,ne znam kak da je odgojim!!
2015 08 05
Ajaj koji kaos [:hihot] umorila te!! Morat ćeš se dignuti ranije,bar u 12, i odvest je do veta. Meni mačke nikakvu štetu ne rade, ajde pogrebu kauč tu i tam,i niš drugo. A ne kužim zakaj se neće šetati,a navikla je biti vani [:sokiran] možda ima fobiju da ćeš ju ostaviti. Moguće ima neke lovačke krvi pa tolko grebe i kopa?! Probaj joj kupiti one igračke za žvakanje, kao kosti, šlape i sl Mačji keksi za jelo su već veliki napredak :) A kak ide mačje -pseći suživot?
2015 08 05
Dala sam joj stare slape za zvakanje al sve sta vidim prozvace,mislim da je pre mlada za setanje,ljudi na cesti svi pitaju dal ima oko mesec i pol,sad smo se setale pa je pocela da cvili,vise je nosim nek sta seta,macke su ok osim Đure,sad glumatara da spava jer lce van
2015 08 05
Hej bok, kakva je situacija s Bubi? Meni ona na slikama izgleda veća od starosti mjesec i pol dana, možda se ne vidi dobro... Kak ide hranjenje i šetanje? Jesi uspjela do veterinara
2015 08 15
Reko je vet,tri meseca maksimalno da ima. Cjepila sam je i čipirala.zločesta je jako,jede svoja govna poludim od toga,pocela je da jede pesje sjemenke al mačje su joj draže.Đuro je i dalje šamara. Šeta se kud ona oce,čim vidi lajnu beži pod stol
2015 08 15