Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

10 kg za mjesec dana

Hvala vam puno <3 Znate li koje su dobre fizičke aktivnosti posto bih voljela srediti noge i stražnjicu? I čitala sam za medicinsku dijetu pa sam mislila pokušati s njom,ima li neko iskustva s njom [:kesi]
2015 07 30
Ja sam smršala 12kg samo isključivo jer sam se navikla na glad [:sramezljiv] i da kupila bicikl i sve obavljam na njemu...inače bila na sistematskom i sve odlično...
2015 07 30
Pozdrav svima, jako se ljutim kad citam ovo sve, al dobro, samo ću reci cure, manite se gladovanja, instant dijeti od kojih u mjesec dana gubit 10 kg i za 2mj dobivate 20kg, prehrana prehrana i prehrana i vježbanje, nema zdravijeg i boljeg načina. one koje vjezbaju i gladuju,isto jako loše,tijelo treba adekvatnu energiju za regeneraciju za sredit noge i stražnjicu: prehrana, čučnjevi, iskoraci, težine težine težine i kardio. "samo" to.
2015 07 30
dukan dijeta.... tamo jedeš, i 5 puta dnevno, nisi gladna... i jedeš i palačinke, i kolač , i pekmez i kruh čak sve sve sve.... samo je bit što to sve praviš sama doma s zdravim namirnicama.... npr. palačinke: jaja, malomasnomlijeko i zobene mekinje umjesto brašna, aroma vanilije.... meni prefine a zdravije nego obične..... probaj guglati malo.... nema gladovanja što je najbitnije! a kg padaju....
2015 07 30
meni se ipak lchf više sviđa, a definitivno nema gladovanja i zdravo je [:jezik]
2015 07 30
Da se meni udebljat 10 kg dotad, daj ih meni :D ja muke mučim da se udebljam Trcanje je bolje od bilo kakvih vjezbi, vjezbama oblikujes tijelo, a trcanjem gubis kile. Ja sam imala ljubav prema trcanju pa sam iz zabave nazalost izgubila kile, sad ih vracam na sve nacine Moja frendica je smrsala tako sto nije jela nista nakon 7 sati
2015 07 30
bubamara i ja krećem :) skinula sam 17 kg, pa sam sad opet 2 nabacila, pa krećem do k nije kasno ( isto bi trebala nekih desetak, al nisu mi toliko kile bitne koliko izgled tijela :) ) slobodno mi se javi u poruke da ti napišem kako sam ovih 17 kg skinula :) Lagano i jeftino :D
2015 07 30
i da, ovo moje nije nikakva dijeta, već samo prilagoba :) Nikakve supstance i slične stvari :D
2015 07 30
Hvala vam puno svima,zaista. Estera00,poklanjam ti svih 10 kg haha. Turtle,suuper da ima neko sa krene sa mnom :) Javljam ti se obavezno
2015 07 30
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 19
1 2 3