Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

JuanitaSolis- hvala na odgovoru. To sam i ja razmisljao, medutim nije mi svejedno ni otkrivati adresu. Da li je uopce kaznjivo u Hrvatskoj trgovati laznjacima?
2013 08 02
JuanitaSolis- hvala na odgovoru. To sam i ja razmisljao, medutim nije mi svejedno ni otkrivati adresu. Da li je uopce kaznjivo u Hrvatskoj trgovati laznjacima?
2013 08 02
ne nasjedajte curi iz Banja Luke, Tijana Savić, možda ima novi profil. prije je bila na profilu S123456
2013 08 07
Imam profil par dana i vidim da su ode prave feste sta se tice varanja :@
2013 08 08
Što god mi pisali, na što god se žalili. Neće od toga ništa biti. Jednostavno treba biti sigurni s kim i s čim baratate. Ako ću išta pomoći ja sam se sjetio ideje, imate skayp ili neko drugo sredstvo za Cam?! Dodajte se i pokazujte robu. Ili čak jednostavno uvesti neko pravilo da slikate artikal sa sobom, to jest da vam se vidi lice. Jer ovo se presmješno i prestrašno. Što današnji ljudi neće napraviti da bi dobili što Hoće?! Fuj, gadite mi se svi prevaranti, lažovi i muljatori, pa gdje vam obraz?! Očigledno na podu. ;) TOLIKO OD MENE.
2013 08 10
Upravo smiješno i jadno, u momo slučaju to sve za 20 kn vrijednosti! I eno se još bahati na privat. porukama da je razgovarala sa adminima i da joj niko ništa ne može ... Dakle može se nešto napraviti u tom smislu, a to je da se prevaranti upozoravaju i kažnjavaju tj. baniraju. U suprotnom ovaj portal i ovaj forum nemaju smisla, ako će koje kakve sitne duše i prevarantice raditi što im volja.
2013 08 10
zelenaxxx čekam da mi javi tocne mjere torbe za koju sam bila zainteresirana, odgovara da bude cim dospije do jednog otoka-odgovaram da nema zurbe-kad stigne, cekam par dana i na kraju vidim da pise da je torba prodana?!? [:boji] bas pravi "fair play" nema sto..
2013 08 12
Curke može meni neko dostaviti taj popis od kojih cura ne treba kupovati jer sam nova ovdje HVALA [:kesi]
2013 08 13
@NatalijaMpz- ostavi i negativnu na njenom profilu jer puno i previše cura/momaka ovo ne čita.
2013 08 13
DoraRozankovic , prije 16 dana, 01:29 ej, samo da ti se javim da se duboko ispričavam jer je došlo do nesporazuma oko majice i tek će sutra biti poslana (naime kako imam dosta posla, dala sam mami da ju pošalje no međutim nije) i duboko se ispričavam, ne želim da si pomisliš da je ovo nekakva prevara, stvarno sam inače odgovorna i pouzdana ali sam u poslu preko glave pa malo eto zabušavam! oprosti molim te, i javi mi kad primiš majicu! :) ja sam ti povratnu kliknula :) malamaca55555 , prije 12 dana, 17:18 majica jos nije dosla malamaca55555 , prije 8 dana, 19:27 evo ovako,sad cu se obratiti adminu da te blokira,svaka cast,majica jos nije stigla jer ju nisi ni poslala,ako ti je u cilju prevariti nekog zbog pisljive ogrlice onda je to tvoja sramota,nosi ju s ponosom svaka cast DoraRozankovic , prije 4 dana, 15:58 Kao prvo jako mi je žao zbog ogromnog nesporazuma, majica je poslana i dobit ćeš ju tako da nema potrebe za vrijeđanjem, to što imam problema koji me spjećavaju u učinkovitosti izvršavanje obaveza je nažalost moj problem i ispričavam se. Majicu ćeš dobiti i nema potrebe za blokiranjem profila jer ću ga ionako sama ugasiti jer nema smisla trenutno baviti se ovime dok ne riješim privatne probleme. Profil ću imati dok ne primite majicu, tako da znam da je sretno stigla. Zaista mi je žao i hvala još jednom. malamaca55555 , prije 3 dana, 01:04 ja vas nisam vrijedjala,nego sam rekla istinu malamaca55555 , prije 3 dana, 01:04 ne volim kad me neko laze i pravi budalom DoraRozankovic , prije 2 dana, 07:02 Ma nema problema ionako sam sama kriva zbog novonastale situacije. Javite mi kada majica dode, trebala bi danas ili najkasnije sutra pa cu onda tek zatvoriti profil. Hvala i jos jednom se ispricavam
2013 08 14
Lijep pozdrav svima. Evo ja sam došla do 11. stranice ove teme, dalje mi se iskreno ne da čitati niti imam pretjerane volje. Imala sam dva-tri profila(ovo mi je treći, a od drugog samo preferiram kupnju), no zbog jedne sasvim bezazlene situacije i gluposti jedne korisnice ja sam bila blokirana. Ne bitno trenutno. Nisam nikada nikoga prevarila, sve sam uplatila, poslala, prije toga i oprala i opeglala, pa čak i rekla da kasnim jedan dan kako bih robu dovela u red. Moja je odjeća uvjek bila ili malo nošena ili nova. Imam 18 godina, te često mjenjam i stilove i odjeću, te obuću, nešto kupim pa mi do sadi, a ni ne "prošetam". Sa te strane stvarno nije bilo problema, niti mi je itko ikada ostavio negativnu na tu temu. Jedno vrijeme sam zbog specifične situacije kasnila s isporukama i to je bilo vidljivo istaknuto na mome profilu, napisano velikim štampanim slovima. Ono što je mene povrijedilo jest bilo objavljivnje mojih osobnih podataka JAVNO, dakle, ime i prezime, adresa i kucni broj, a da ne govorim o tome kako je dotična živcanica uznemiravala mi djeda i baku (otac mi je liječnik, i ima oko 2500 pacjenata, i imamo broj sakriven iz imenika, zamislite si da vas doma zove 2500 ljudi sa upitima joj boli glava, joj ruka, te ovo te ono..mislim da je to opravdan razlog).
2013 08 17
Dotična je vrijeđala, da sam ja nju prevarila, da sam lagala,a bili su blagdani, i pošte su kasnile dva tri dana, paket je najvjerojatnije dobila i ni traga ni glasa...da bi se tom situacijom meni ugasio profil!!! Kasnije je moja majka iznervirana cjelom situacijom pisala krpicama.hr no za dotičnu ništa se nije poduzelo. Nema veze, nebitno. Ali na kraju se dogodilo stvarno da sam jednu ženu "zakinula" zbog tog gašenja profila, dogovorena je zamjena. Meni je stigao njen paket bez povratne adrese, a njena se nalazila u inboxu. Nisam je stigla prepisati. Ne mogu uci na profil ne znam zasto. Radilo se o jednoj barbie lutkici, pa sada... ako gosp. cija je lutkica bila ovo čita... ja se ispricavam, zaista nije do mene bilo. Trazila sam oglas ali ga nisam uspjela pronaci kako bih opet stupila u kontakt s njome. Što se tice ostalih, stvarno ima jako bezobraznih i loših korisnica ovdje.
2013 08 17
MalaCrna18 - pod kojim nadimkom si prije bila? Odnosno koji profil ti je blokiran?
2013 08 17
užasno me živcira kada ženske tagiraju neki škart svoje robe s hilfiger, replay, pepe jeans, lacoste..a radi se zapravo o amisu ili nekom kineskom škartu s ebaya..kako njima stati na kraj?? ako u tražilicu upišem hilfiger želim da mi izađe samo jebn hilfiger
2013 08 17
Lolip- nikaleyla
2013 08 18
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 58