Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Zašto na jednoj temi ne okupite popis svih tih profila i imena...? da bude pregledno? evo, ja ću kopirat do 10 stranice ove teme, pa vi dalje...
2013 09 05
ja još nemam loših iskustava, al neću se puno veselit jer jedan paketić očekujem za dan dva. I moram se složit sa LOLITA85 "prijava sa OIB-om" pa neće bit lažnih profila. Žalosno! [:smije]
2013 09 05
Vrijeme je da netko to nedvosmisleno i što je elegantnije moguće kaže. Katymiss32 odjebi.
2013 09 09
monysb također učini to isto
2013 09 09
aleksandra - bravo!!! mislim da svi to mislimo za njih 2 (koje su valjda majka i kci ili neke balavice frendice) teroriziraju sve nas skupa svojim glupim objavama, blok za obje! [:vrti]
2013 09 09
lana zg....ahhh kako jadno...samo hajde radi lažne profile ...očito ne shvačaš koliko se sramotiš...baš jadno....očito ti godi da pljuješ samoj sebi u lice, hajde lanazg imaš još nekoliko prijateljica koje mogu raditi lažne profile za tebe??? hajde neka ppokaže ijednu poruku razmijenjenu samnom... ;) kako jadno majko mila...koji skup laži, zloče i gluposti u jednoj osobi...zaista mi te žao... U javnost ču dati dokaz o donaciji 80kn tako da svi vide da nije riječ u 80kn ali kada je ntko ovako bezobrazan to je stvarno tuzno...očito je da po cijeli dan imaš vremena visiti na krpicama...samo daj...radis lažne profile zajedno sa prijateljicama samo da bi mi miogla ostavljati lažne negativne....ajme majko...koj frustrana djevojka...cula da neka druga ima firmu i od tada počela bijesniti...nek ti Dragi Bog pomogne kad si tako nenormalna...
2013 09 10
od kada si me počela napadati...javlja se neki lažni profil koji stavlja potpune neistine i meni stavlja negativnu a nema nijednu poruku samnom niti me ikada kontaktirala....stavljen je jedan proizvod reda radi....hej djevojko ne čini ti se da je to toliko nisko i tuzno za jednu osobu??? Zaista sve lose sto zelim tebi neka bude meni a sve što ti želiš meni neka bude tebi ..kratko, jasno i sve rečeno.. zaista nemam više vremena za tebe i tvoje negativnosti...
2013 09 10
ti ne odustajes?? stavila sam cijelu prepisku i tebe i dalje nije sram nego se tu ku*cis i dicis? nisam ti ja ostavila negativku niti neka moja prijateljica i pozivam adminku da slobodno provjeri moju IP adresu i usporedi. LJUDI SU VIDLI KRPETINU KOJU SI MI PODVALILA i bilo im je zao! Lako je igrati se Robin Hooda i donirati pokradene pare, zar ne? Ti si s namjerom mene prevarila, sada sam 100% sigurna u to, isla sam traziti papir od tiska koji je dosao s paketom, nisi ostavila svoje podatke. POSTENA OSOBA STOJI IZA SVOG PAKETA SA SVOJIM PODACIMA Ti samo haraci i dalje ovdje, radi oglase, sij negativke, pricaj i pisi o mom nepostenju, nisam ni trebala kupovati od osobe kojoj je prvi komentar bio negativan mislim da 130 pozitivnih komentara divnih cura i decki znaci vise od 2 jedne strace i propalice kao sto si ti. A tih 80kn slobodno ostavi sebi i doniraj ih za vlastitu lobotomiju
2013 09 10
Barbika - zbog čega joj jednostavno ne vratiš novac? Krvavo zarađeni? Kada se ti već toliko razbacuješ i prsiš novcima vrati njoj njene... Jednog dana možda i shvatiš da postoji nešto više od papirnatih novčanica.
2013 09 10
Slušaj mala....vrijeđaj si onog tko te odgojio ovako....ako neznaš IP adresa se mijenja svakih 30min...i znaš dobro da su na paketu pisali svi podaci....pričaš "KRPETINA" za tu "krpetinu" TI SI ISTAKNULA DA MOGU TRAŽITI I VIŠE OD 80kn iTI JU PRODAJEŠ....daj odi se liječi ...i ne matletiraj me više....a to što radiš lažne profile i samoj sebi stavljaš glasove može te biti sramota i očito je koliko si kontradiktorna u svojim izjavama....i sama si upravo priznala da je nekoj curi bilo tebe "žao" pa je meni stavila lažni kom....eto vidiš tvojih laži...više neznaš što je istina a što laž...novac nije pokraden nego si mi ih ti poslala a za haljinu ZA KOJU SAMA KAŽEŠ DA VRIJEDI I VIŠE OD 80 KN a kada želiš odglumiti žrtvu nazivaš krpetina...ovaj tekst koji si dala javno je lažan jer si nadodavala rijeći...stvarno te žalim...daj ozdravi pa se javi....
2013 09 10
lolip - HVALA!!! cijelo vrijeme pokusava okrenuti da sam ja ta kojoj je samo do novaca, a meni je u biti da ONA NE DOBIJE MOJE NOVCE, a i NEMA IH ONA STA DALJE POKLANJATI, podvalila mi je tu krpetinu, cijeli razgovor je svima prilozen, sve se vidi, sa svim datumima, a ona sada glumi neku majku terezu/richie richa, u inbox mi se prijeti, zaziva Boga -KAKO JEDNA KRADLJIVICA MOZE BOGA ZAZIVATI?? jer, htjela ona ili ne, OVO JE KRADJA I PODVALJIVANJE i HEBALA JU "FIRMA U DUPE DA JU HEBALA", boli mene k sta ima firmu, tvrtku, kompaniju, da je zbilja i ima i da je poslovna zena kakvom se izdaje, ne bi se ovako ponasala jer takve stvari u poslovnom svijetu NE PROLAZE, a ipak bi kao dio jednoga trebala imati bontona i kulture kao i trunku ljudskosti
2013 09 10
NADODAVALA RIJECI???????? AJDE DJEVOJCICE ODI I CITAJ PONOVO JEDNO UZ DRUGO SVE, JEDINO SAM ZATAMNILA PODATKE, A ADMINKA IMA PRISTUP MOM INBOXU NEKA TE BUDE SRAM!!!!
2013 09 10
ja sam sada tako nanervirana, imas srece sto si podmukla i nisi ostavila svoje podatke, sada sam u takvom stanju da bi ti na vrata dosla! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] pa bi vidli sta bi ti mama i tata rekli kad im pozvonim [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] uglavnom, cestitam, dovoljno si me isprovocirala i nanervirala da se idem van proluftati. drzi fige da ne potegnem do Samobora
2013 09 10
lollip... NARAVNO da sam joj htjela vratiti novac ali me je ona javno izvrjeđala i napala a kada sam joj lijepo objasnila o čemu se radi a što se može službeno i javno dokazati...ona je nastavila sa svojim negativnostima...neču dozvoliti da me ucjenjuje neka negativka i balavica a bez razloga...dali ako je netko normalan nemože saslušati drugu stranu? Vrijeđa javno i omalaovažuje? Radi lažne profile i ostavlja mi lažne negativne komentare? Pogledaj na profilu ako mi nevjeruješ... NARAVNO da nije sve u novcima upravo o tome se i radi...bit je u ljudskosti...kada glumi žrtvu naziva " krpetina" a vidjela je haljinu i rekla citiram" haljina izgleda super i možeš ju prodati puno skuplje..." I sama ju prodaje...a ovdje glumi žrtvu...jednostavno ne podnosim lažne svetice...nije pokradena neka zadrži haljinu a 80 kn ide na donaciju....ako kaže da ju ja želim pokrasti ZA ŠTA SAM JU POKRALA? 80kn ide na donaciju HALJINA OSTAJE NJOJ....ŠTA JA IMAM OD SVEGA OVOG...Baš ništa ali eto bitno da ona glumi žrtvu...
2013 09 10
Baš bi me veselilo da dodes do Samoobora....odma na ulazu kod Plodina ... Adresa ti je : Kr.Franje Kuharića 12..p.s. očito neznaš s kim razgovaraš pa pišeš o mami i tati...odavno imam svoj stan :)
2013 09 10
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 58