Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Barbie - Šta si mi makla negativnu povratnu? Kasno ti je da budeš poštena [:hihot] [:hihot]
2013 09 10
Koje brukanje, ako me nešto nervira onda su to priglupe tinejđerice. Pa iz svakog tvog posta barbiko vrišti na sav glas da nemaš dana radnog staža ni životnog iskustva pa ajde barem onda da si pismena i koliko toliko elokventna. Ali ne, pretpostavljam na popravnom si svako polugodište, na teret si starcima i društvu, pokušavaš ispast poslovna žena ali i to ispada teška smijurija. "Ja uplaćujem preko firme", "Ljubomorna si jer si upoznala nekoga tko ima firmu", "Ja imam firmu pa sam otišla na godišnji".. sunce drago, ni jedna osoba koja je i preko trećeg koljena bila u doticaju s firmom bilo kakve naravi ne baca ovakve retardirane nebuloze. Da sam ja na laninom mjestu pa našla bi ti ili starce ili tebe pa te zadavila haljinom pred cijelim tvojim osmim A razredom
2013 09 10
aleks [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:place]
2013 09 10
oh, sada vidim poruku da mi je vratila novce, ALELUJA! dok ne vidim da je sjelo, ne vjerujem jer ja sam vec porazgovarala s ocem i bila spremna dici privatnu tuzbu, bez zafrkancije, meni odvjetnicki sat kosta 0 kn, sta ne bi isla istjerati pravdu uglavnom, javim sutra ovdje javno broj posiljke
2013 09 10
Netko je napunio tinejdzerske gace... [:smijesi] Lana uz tebe sam [:zaljubljen]
2013 09 10
Ajme cure hahah stvarno ali stvarno smiješno ...." lana uz tebe sam" kao da je na porođaju ili nedajbože oporavku od teške bolesti....nije to malo previše tinjeđersko....i neznam tko bi osim dosadnih tinjeđera na brigi mame i tate imao vremena provoditi sate na ovom postu i pisati cijelo vrijeme...sigurno "poslovne žene" koje imaju puno obaveza u životu....uzivajte LIJEPI POZDRAV
2013 09 10
ne branin nikoga,ali neda mi vrag mira da nesto ne napisen. ova zadnja negativna za Barbiegirl je dno dna,al doslovno. njoj se rugate a s ton negativnon ste samo pokazale da ste na iston rangu.ako ste imale sto za rec,onda se i potpisite,a ne njoj govorit da ne daje podatke,a neko je ucini profil samo za to. svaki put kad neko nekoga za***e, pocnu komentari sa gramatickin pogreskama, velikin i malin slovima i to, toliko mi to dize stumak da ricima nemogu opisat. to sto barbiegirl nece da vrati solde njoj na dusu,necu uopce komentirat, ko ni njeno izrazavanje zadnjih 5,6 stranica, ali mislin da nije u redu da se na isti toliki broj stranica vas 7,8, koje se ocito smatrate boljima od nje( sto vjerojatno jeste al da se nade), spustate na tu razinu kako ono recu, sto vise g***o diras, to vise smrdi [:hihot] a ti barbiko,kad si vec toliko poslovna, novce nemoj donirat, nego ih vrati onome komu i pripadaju, bez obzira kako,sto i zasto, ti imas novce koji nisu tvoji i nemas apsolutno nikakvega prava ih zadrzat i cinit s njima sto os.
2013 09 11
funky21 (Tamara Ivančan iz Pule) - uplatila joj 31.7. za haljinu, od haljine niti h, od povrata love niti l [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 09 11
Necu ulazit u pricu i situaciju s Barbie..ali tkogod radio lazne profile il bilokojeg razloga,jadan je do bola.. [:poljubac]
2013 09 11
imaju srama*
2013 09 11
ARAMINTAA, Ne mora značiti da starke nisu original, osobno imam bež s crnim rubom, kupljene u Converse dućanu prije više od godine dana i moja boja je sličnija ovoj na fotkama dotične, nego onoj koju si linkala pod original...to su različite boje. Mojih više nema u prodaji, čak ih ne nalazim više ni na Converse stranicama, navodno bi trebale opet doći u proljeće... jedino što nemaju onaj crni konac na 'jeziku', već je u istoj boji, ali možda su i takve bile u nekoj prethodnoj kolekciji...Nije u redu nekoga optužiti ako nisi sto posto sigurna, morala sam reagirati. Znači, i moje bi se nepravedno našle na ovoj temi da ih idem prodavati, a obzirom da sam tu pod imenom i prezimenom, nepotrebno mi je da me netko proziva 'onom koja prodaje bez srama i koju treba žaliti' jer, eto, taj netko MISLI da nešto podvaljujem...i misli krivo, što je najgore. Nije vrijedno, je'l da? ;) Iskreno da vam kažem, više strahujem od toga, nego da će me netko istinski prevariti na krpicama. I čitajući temu, dolazim do zaključka da bi se ovdje dosta korisnica trebalo malo smiriti. Lp svima
2013 09 11
da i...pa šta sto cura to radi,nije te prevarila,niti ništa slicno,o svasta sta vama smeta
2013 09 12
LJubice nije se ovaj kom odnosio na tebe,vec kom.poslije tvoga,ali ga je doticna izbrisala
2013 09 12
@dianaa zalosno je to, i onda nesto sto si mogla prodati nakraju ne prodas. [:sramezljiv]
2013 09 12
Tako je blondi. A što je najbolje uvijek se radi o nekom predmetu za koji imam upita najviše i onda lijepo rezerviram , dotična se ne javi a bome se više ne jave ni oni koji su bili zainteresirani. Mah.
2013 09 12
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 58