Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

ups ne vidi se ovako...ukratko dogovorile smo se za zamjenu, prije skoro mjesec dana dotičnoj sam poslala pošiljku da bi ona meni rekla da je poslala tek nakon što je dobila moju. naravno od toga ništa nije bilo i javila sam joj se na što je ona rekla da se zagubilo poštom, u to čisto sumnjam i rekla je poslati ponovno, ali i od toga ništa, slala sam poruke i na mobitel, no odgovora nisam dobila
2013 09 30
Loša korisnica - Ninica1 Rez je majicu na mjesec dana,uz ogromne molbe da joj sacuvam,bla,bla... Naravno,nije je kupila.
2013 10 01
Nisam citala mnogo vasih komentara,samo njih par, ali sam sokirana, ne samo prevarama od strane nekih korisnica, nego cinjenicom da nitko od ostecenih nije svoj slucaj prijavio nadleznim sluzbama. Pa zar nemate ime, prezime, adresu,broj tel. i broj racuna od prevarantica? Kako zivim u Austriji i koristim slicnu stranicu kao moje krpice, mogu potvrditi da prevara ima, ali su one neznatne u odnosu na Hrvatsku. Pa tu vlada totalno bezakonje!
2013 10 05
gdje je ta lista loših prodavača kupaca
2013 10 06
pa tu ti je korisnici su kupci i prodavači
2013 10 06
Imam problem s korisnicom 12345H a.k.a. LANA MIJATOVIĆ iz Banja Luke. Naime, dužna mi je 300 kn vec otprije 2 tjedna i odtad se ne javlja!!!
2013 10 09
eto cure ja sam stvarno nova i za sad am imala jednu zmjenu i to uspješnu i s moje i njene strane...dakako da se još ne snalazim najbolje ali sad kad ovo čitam pitam se dali se uopće i isplati riskirati jer ruku na srce svaka kuna mi je bitna kao i svima jer sam samohrani roditelj...:/
2013 10 09
@blabla4 Gdje ti vidiš negativnu povratnu?Adminka ti ju je izbrisala tako da ne cvili bezveze. Ne znam jesi ti stvarno sestra ili si napravila još jedan profil da bi mogla dokazivati da si ti u pravu a nisi jer si ispala nepoštena, ali ako te to veseli uživaj u tome. Okani me se više i prestani me vrijeđati u porukama.O tvojem poslovanju dovoljno govore sve tvoje povratne informacije.Imaš i negativnih i neutralnih i bez moje povratne.Uživaj.
2013 10 11
@ineska, nemam riječi, nemoj lagati za povratnu, ostavila si ju i dobila si jednu natrag za svoje divno ponašanje!
2013 10 12
Pazite se osobe tetaDada. Novac je uplaćen još u 8. mjesecu na ime Aleksandar Bogunović, Erste banka. Dotična se javila prije dvadesetak dana, izgovor joj je bio da nije bila tu,da je pošta pobrkala pakete... Kad sam zaprijetila da ću objaviti podatke, obećala je vratiti novac, ali od tada ništa. Unaprijed se ispričavam dotičnom gospodinu ako je žrtva kćeri ili slično.
2013 10 12
Čitam ovo sve i nemogu vjerovat [:tuzan] Katastrofa!
2013 10 13
@gabrijelax- a povratna s tvoje strane na njenom profilu? Ne čitaju sve cure ovo.. [:smijesi]
2013 10 13
@KreativnoSelo- uklonila sam je,ako sam dobro napravila.Jer nije zaslužila ništa,ne želim da joj ostavim negativnu jer nije za negativnu.Iako bih rado!
2013 10 13
Očito je došlo do nekog dogovora onda..? Vraćeni novci ili artikli ako se radilo o zamjeni? Inače je to za negtivnu ako stvari nisu kao u opisu a nema ni povratna novca. [:smijesi]
2013 10 13
Ako hoces posaljem ti u inbox nas razgovor pa procjeni da li je ili nije. Nema tu nikakvih dogovora,ne bavim se takvim stvarima,jednostavno veliko nezadovoljstvo prodavacicom koja je jako ne kulturna i drska. Sto zaista nije bilo potrebe,a na zalost je takvih mnogo ovdje. Pocni od sebe,da dodjes u butik i da dozivis ovo sto sam ja dozivjela,nebi nikad vise usla u taj butik a jos bi i svim svojima preporucila da ne kupuju tamo. Plus to sto sam presla preko toga sto je torba toliko smrdila na budj i vlagu.
2013 10 13
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 58