Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Ups nisam skuzila na koji dogovor mislis! Ne nije bilo dogovora postodoticna ignorise svaku moju poruku.
2013 10 13
@ suncica to se i meni dogodilo,prvo mi ostavila korisnica pozz,kao sve super,onda nakon par sati kad je kao oprala hlace nema patenta ja ponudila da vrati ili da platim popravak ili bilo sto ona ne zeli ni cuti o naknadnom popravljanju greske ili vracanju,i ostavi mi neg [:frustriran] [:frustriran]
2013 10 16
@Beatris,navedite osobu s kojom ste poslovali jer ovako zvuci da se to mene tiche. @Suncica Zasto pokvarena? Jer sam vam ostavila negativnu s dobrim razlogom Jer prvo ste napisali pozitivan komentar kako ste zadovoljni, i nakon mog neg. obrisali i poceli mi prijetit u inbox sa jako neugodnim tonom: 'Izvoli smjesta izbrisati neg. jer cu i ja tebi nabiti negativnu, Nikad neces uspjeti na krpicama..Flekove izmisljas..' I sami znate da sam vam ostavila negativnu 3 dana nakon primitka jer sam pokusavala skinuti flekove a ne 10dana kao sto ste napisali. Sve u svemu,kultura na nuli.
2013 10 17
ja ču morat opet gnjaviti,cura se i dalje ne javlja bezano za ovu torbu. :(( ignorira inbox i negativnu ocijenu koju sam joj ostavila a vidim da je aktivna.kakav je postupak dalje?
2013 10 18
Inače sam ovdje imala svakakvih suradnji i nekad sam ja bila kriva i nekad druge cure, i bilo je gore ali nikada nismo radile paniku i sve se rješavalo dogovorom. No, ovoj korisnici bi najrađe nabila čizme u usta. Naime, javila mi se da me pita za jedne gležnjače, tražila slike DOBILA IH, tražila slike pete DOBILA IH . Napisala da je jako osjetljiva na pete te da mrzi izgrebane pete. OK, u međuvremenu se javila druga cura i naruččila ih bez pretjeranih drama i označim sliku PRODANO. Da bi se ta ponovna javila i napisala mi "vidim da su prodane, a recite mi jesu slobodne i koja je boja smeđa ili siva" i naravno nisam joj mogla odmah odgovororiti jer dosta cura mi se javilo a i bila sam na mobitelu, da bi dobila NEGATIVAN KOMENTAR. [:frustriran] Sve se vidi u slikama [slika:c6c9aba9-a6cc-4db8-ad3e-f0619c89c693] [slika:0583ddb3-a24f-4d12-b992-ac26a8cd6207]
2013 10 18
@Art211- ako si bila u dogovoru s prvom, njoj odgovaraš na pitanja, pa ako je još nešto pitala, isto uljudno odgovoriš.. Ako ne potvrdi kupnju kroz dan, dva..prodaj dalje. Ali nikako usred dogovora s već jednom osobom.. [:vrti]
2013 10 18
Ma draga napisala sam joj da jojnisammogla odgovriti kao ni većini cura i čekala je samo jedan dan i odmah panika. I sto je najgore lijepo piše da je "PRODANO" i ona mene pita jeli slobodno. A usto mi kaze da mrzi izgrebane pete [:boji]
2013 10 18
Ali kad si uspjela krenuti s odgovaranjem curama- onda si trebala njoj prvoj. [:smijesi] Bezvezne situacije završavaju na ovoj temi, stvarno..
2013 10 18
Elamed jadnicak mali pa neznas ni pisati jos a ostavljas negativne....srami se...sta ti je to tiche? jel to onaj "jezik" mawa pwavusha i sl.? [:hihot]
2013 10 19
Pozdrav! Pošto sam se tek nedavno regala,a recimo da ovo pitanje spada pod ovo.Teško je popamtiti iz ovog posta neodgovorne korisnike pa me zanima dal pod komentarima svakog korisnika mogu vidjeti i loše?Odnosno imali negativnih ocijena npr. kao u aukcijama?Ispričavam se ako sam fulala post!
2013 10 19
@vendyd - da sve se ocjene vide kod svakog korisnika [:smijesi]
2013 10 19
cure koje ste prevarene što se tice novca koji ste poslale i niste dobile naruceno , mozete pokusati potraziti preko imena i prezimena i broja racuna na koji ste uplatili jer vam nadimak na profilu i ne znaci bas puno. pa pokusajte nazvati banku i pitati adresu ili na neki drugi nacin pronaci adresu (ako vam oni ne daju ) . mozda stanuje u istom gradu - iskreno ja bih joj isla na vrata i za 10 kn jer nije ok i bezobrazno je do krajnih granica bez obzira na iznos. a administratori ,ako vidite mail osobe koja vara (a vjerujem da jeste) mogli bi ih pronaci po tome ,mislim da ne otvara nove mailove jer je to komplicirano vec samo mijenja nadimke pa bi bilo lijepo kada bi tome pokusali stati na kraj [:smije] sretno svima ! ja sam tu tek nova i nadam se da necu imati takvih iskustava .
2013 10 20
definitivno newwia, opče mi se neda stavljati njen link jer mi se cura toliko zamjerila ali ne zbog prodaje...več zbog toga jer me dotična sustavno imaltetirala s bolesnim mailovima, a da ne govorim o njenom govoru mržnje koji širi po krpicama, što je najgore i dalje me maltetira.... Svakako cure pazite se nje, jer cura je muljator na kvadrat....jedno govori drugo radi, da ne duljim, cura je prodala meni artikl za 450 kn, nažalost meni isti nije odgovarao, nakon što sam je lijepo zamolila dali postoji mogučnost da mi se za isti vrati dan novac (ranije prije kupnje je rekla da postoji), a ja njoj predmet....počela se izmotavati da nje nema, pa do toga da nezna kada se vrača, naravno nisam glupa shvatila sam da mi novac neče biti vračen, samo me je zanimalo zasto odmah nije rekla da novac ne vraca bilo bi dobro da je, ali ne uvjerila me lijepo da ce mi za iste vratiti novac a onda me je zmuljala i k tome nakon svega dobro izvrjeđala da ko je meni kriv kaj ja imam velike noge pa ne stanem u cipele, pa do toga da sam poremečena i bolesna kaj tražim novac od nje.... Duboko uvrjeđena i šokirana njenim vrjeđanjem prijavila sam je adminu zbog vrjeđanja, i zbog govora mržnje...ali ne vjerujem da če imati sluha...no definitivno želim uopzoriti druge cure na nju... Razumijem ja neko ne vrača stvari i dobro, to se kaze i zdravo pogotovo kad vidiš da se cura dvoumi kao sto sam se ja....ma sve bi bilo ok da je ona bila korektna da je rekla ne mislim vratiti novac i cao ali i ne toliko me je izvrjeđala, ponizila, sto reci nemam ništa lijepoga za ovog korisnika No ovoj curi ljudi moji doista treba psihička pomoč, jer stavrno nije zdrava u glavi.... [:tuzan]
2013 10 20
Poštovane, drage korisnice.... ja sam jako svježa tu, pa pma tome ima i lijepih, a i manje lijepih iskustava... Danima premišljam da nesto napišem, pa svaki puta odustanem i čekam - možda se javi! No, radi se o sljedećem.... Sviđao mi se jedan predmet, pošaljem upit i djevojka odgovara da nije dostupan, a da nije stigla označiti.... Nakon jednog dana, šalje mi poruku ukliko još želim, da je djevojka odustala od kupnje i da mogu kupiti ja taj predmet. To se odvija navečer....Odmah ujutro ja uplaćujem iznos, šaljem potvrdu o uplati i čeeekam. Čekam dan, dva, tri....četvrti dan pristojno pitam da li je negdje problem? da li je poslano, a zaboravljeno javiti broj pošiljke, ili.... Šutnja opet od dan, pa bezobrazan odgovor kako ona neće nista slati dok uplata ne sjedne, a kako ona e vidi moju uplatu! Ja ponovno šaljem potvrdu, na kojoj ima naveden transakcijski broj, pa se lako provjeri u banci, i iskomentiram da mi nije razumljivo kako ne vidi uplatu koja je kod mene provedena i vidljiva na izvodu s tim datumom od prije sada već, pet dana.... Nakon toga tišina. Danas je prošlo ukupno 10 dana! Krajnji brzobrazluk! Nije bio veliki iznos novca, ali je mogao biti....a i da nije - taj novac je moj i nepošteno, bezobrazno i ....... je njezino ponašanje. Bez isprike, bez rječi, bez.......... Sve navedeno mogu potkrijepiti dokazom o uplati, s vidljivim datumom, imenom i prezimenom. Što učiniti, molim Vas savjet?!
2013 10 21
Dosada sve kupovala i sve odlicno ,, kako i pise i naletim na curu i kupim od nje stvar nova pise dobijem danas ne staro nego bas onako loše jako moj problem je što ona ima sve pozitivne i ja joj napisem ljepo da mi vrati novce ja njoj njenu stvar a ona meni da svatko ima svoju stranu price ,,,, problem je sto je to intimni dio rublja i naravno da nebi kupila staro i nošeno šta da radim'???? hvala
2013 10 21
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 58