Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

@UrMila- na krpicama nije moguća blokada, očito te ignorira ..ako pričaš o fb, ispričavam se! [:smijesi]
2013 11 06
nemam pojma, ne mogu joj poslati nikakvu poruku sa ovog profila, kada sam otvorila drugi bez problema je poruka poslana :((
2013 11 06
anna05 hvala što si tu napisala, ja sam se skoro mijenjala s tom curom ali mi se srećom prestala javljati za artikl a kad se sjetila samo je komentirala da je zaboravila i dalje ništa! Dobro sam prošla uf [:znoji]
2013 11 06
curke drage..nova sam na stranici , zar ovo ne bi trebala biti stranica ,koja služi i kupcima i prodavačima..svi imamo u ormaru brdo strvari što novih , što korištenih ali očuvanih kojih bi se htijeli riješiti, naravno kod kupovine bi htjeli proči jeftinije i ne razumijem zašto svi nemožemo jednostavno biti ljudi i tako poslovati..kad vidim sve ovo presjedne mi sve..kome na kraju vjerovati i da li uopče išta kupovati..istina radije platim poštarinu i provjerim paket nego da dobim mačka u vreći..ili jednostavno ono za što nemamo biti bez toga i čekati priliku otići u dučan i jednostavno kupiti...Lp svi a [:zaljubljen]
2013 11 07
marina beko,bjelovar
2013 11 07
prije je bila iz splita sad kao bjelovar
2013 11 07
Zasto neke cure ne odgovaraju na poruke? Ako se nemaju vremena ili volje bavit ovime neka se maknu! Posaljem 10 korisnicama poruke. Nista ne odg. I kako da onda nesto kupim a kamoli mijenjam!!
2013 11 09
mayica89 to ni meni nije jasno
2013 11 09
ja sam isto htjela pitati zasto ne odgovaraju ili na moj upit kada zelim kupiti neki njihov artikl ili se dogovaramo oko primopredaje i nakon toga ni a ni b od njih. :(
2013 11 09
E ta žena je harala facebook-om i jos uvijek vlada,ona je poremecena,procitala sam vise od 20 postova o njoj,i nista nitko nije uspio dokazati jer se radi o sitnoj lovi,sad je presla ovdje,trebalo bi joj blokirati profil jer to sto radi je poremeceno
2013 11 12
korisnica Allibis.... nova sam ovdi... ima pozitivne feedbackove, i molim ju, ako ovo cita neka se ne uvrijedi, ali ja više nikome ne vjerujem..... prevarili su me nekoliko puta, pa sad pusem i na hladno....ako je netko s njom suradivao......neka mi se javi..... Allibis, ne uzimaj mi za zlo, stvarno, samo zelim biti sigurna
2013 11 14
Da li je iko imao iskustva s korisnicom martina72, pokušavam da ostvarim saradnju, malte ne molim da proda a ona mi sami salje nekr nepovezane poruke [:ljut] ne kužim sta je s ovim ljudima?
2013 11 14
CURE ČITAJTE KOMENTARE I NA PRVI NEGATIVNI KOMENTAR NE KUPUJTE NISTE NAŠLE NOVCE NA ULICI .MENE SU SPASILI KOMENTARI VEZANO ZA SINDYY I RAČUN NA MATEO BRKO.HVALA I POZDRAV
2013 11 15
Ja sam od LaReina naručila miceralnu otopinu,još 12.10.,cura si je lovu fino uzela,a mene ko je....još je pisala ružne komentare....ja sam to prijavila odvjetnici koja je to predala na sud kao privatnu tužbu....eto cure,na znanje..pazite se,mala je lopov....zove se Mirta Marciuš,iz Zagreba... [:tuzan] [:tuzan]
2013 11 18
Cure dal se nesto radi po pitanju tih prevarantica? Adminka bi trebala blokirati ili izbrisati te odvratneee osobe!
2013 11 19
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 58