Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

možda ovo nije mjesto za to ali moram prokomentirati...nemam određenu curu za imenovati već generalno nešto za reći... ljudi za zamjenu ili prodaju stavljaju stvarno svašta... neke od tih stvari ni po kući ne možete nositi.... relativno sam nova- tu sam 3 tj pa nisam htjela neke probleme i negativne ocjene ostavljati ali mislim da ću početi.... zbilja bi bilo lijepo kad bi se svi držali toga da ne davaju drugima ono što ne bi ni sami voljeli dobiti.... fer game te nije nikakav izgovor- šta očekuješ za tu cijenu i meni su niske cijene ali ne zato što su mi stvari pohabane, iznošene i za bacit nego zato što su relativno nove i ne odgovaraju mi.... uglavnom budimo pošteni jer postaje mi jasno zašto ljudi koji su bili za zamjenu to više nisu....
2014 01 04
je li netko nazvao policiju pa pitao je li moguce kako doci u trag tim osobama koje prevaravaju ljude i kazniti ih nekako?
2014 01 05
Lana Jurić, Ljudevita Gaja 23, 44250 Petrinja Razmjena neuspješno obavljena, ja njoj sako, a ogrlicu nikad nisam vidjela, dođe mi da joj odem kući, pošto imam adresu [:frustriran]
2014 01 07
mislim, ovo nije topic za moj "problem", ali moram reć da me užasno živcira kad se nekom javim,a dotična ne odgovara na poruke danima, tj.nikad više. ili situacija br.2 u zamjenama- "pogledat će i javit se", a u međuvremenu mi se javi netko tko je zainteresiran za istu stvar, a ja i dalje čekam dotičnu pa na kraju druga osoba odustane. U takvim situacijama, koji rok dajete bezobraznicama? [:frustriran]
2014 01 07
1-2 dana, ako se ne javi do tada ide dalje u prodaju. kad rezervira to dajem isto 2-3 dana maksimalo produžim još koji jer i meni se zna desit da hoću nešto kupit pa nemam novaca trenutno. ali više od 5 dana ne dolazi u obzir . najbolje da naznačiš u profilu
2014 01 07
ne znam jesam pogodila temu ali htjela bi javno zamoliti moderatoricu da mi makne negativnu jer ju nisam zasluzila, imam preko 30 pozitivnih komentara i neda mi se raditi novi profil zbog ovog znaci vec 2 godine se bavim prodajom ekstenzija i do sada nisam imala nikakvih problema s curom sam se našla na kolodvoru, znaci bila je PRIMOPREDAJA i donjela joj nove, zapakirane ekstenzije cura ih je VIDJELA, još je rekla kak su super, mekane, ovo ono 4 dana nakon toga mi se javi da su ekstenzije "istrošene" (kako mogu biti istrošene ako su nove??) i eto mi prve negativne nakon tog joj se javim i pokušam to riješit na civiliziran način, rekla sam da ih proba prodati tu ako joj ne odgovaraju, a ako ne uspije da mi se javi. problem mi je vratiti joj novce jer ne zelim varati cure i prodavati im pod nove ekstenzije nesto sto je ona nosila naravno, nema odgovora, meni negativna ostaje. šta da radim?
2014 01 07
Ovdje sam preko godinu dana i valjda sam imala srece s curama ovdje,sve dosad. Naime poslala sam curi kaput dok mi nije uplatila,bili su blagdani,isla sam na put pa reko ajde da joj stigne sto prije...naravno svojih 230kn vise nisam vidjela! Nije ni bitan oglas,izbrisala je sve sto je mogla....pa eto ako netko slucajno zna Lunu Mašić iz Velog Lošinj nek ju pozdravi il nek mi da njen broj :) Mene je sram umjesto nje...na sta su ljudi spali
2014 01 08
paula ovdje ti je normalno da ti ne odgovori na poruku..
2014 01 12
Cure ja sam ovdje nova pa bilo bi ljepo da me netko malo uputi u ta poslovanja preko moje krpice jer tu nikad još nisam poslovala sve je većinom bila osobna dostava pa eto zahvaljujem se unaprijed :D
2014 01 12
I kaj bi mi sad trebale otvoriti 76 strana da vidimo tko nije dobar za poslovanje? I zabilježit si to gdje točno????
2014 01 13
Takvih ima puno, zato treba provjeravat stanje na racunu prije nego se posalje paket... IvonaSvetaljski ili dita48.. Ista osoba a dva profila kao da je uplatila i da joj se zuri da sto prije posaljem da ide na put da joj ostavim povratnu. A kad ono od novaca nista, dobro ja uvijek provjeravam pa me nemres samo tako preveslat,. Ali eto cura se vise ne javlja.. No neka joj.. Njoj na dusu, ne znam kako mirno spava takva osoba, al mene briga, ja spavam mirno.. Tako da ubuduce sve provjeravajre i ne vjerujte u lijepe rijeci... Veliki pozdrav... ne brini za tih 150 kn vratiti ce ti se jer si ti postena i sve si posteno odradila, a Bog uvijek nagraduje dobre.. Ne zaboravi..
2014 01 15
ja sam relativno nova, al već imam i loša iskustva, naime vidjela sam da kupci i prodavači nisu u istom položaju, jer kupac mora uplatiti na neki tko zna čiji broj, a ako plaćena roba ne stigne, ili stigne potpuno drugačija od dogovorene, nema načina išta napraviti. (čitala sam tu da se događaju slučajevi udruživanja dvije ili više cura u prevari, dok jedna reklamira robu, te kod prodaje daje broj računa druge u drugom gradu, kada roba ne stigne, prva gasi profil, a druga kaže da s njom niste pregovarali, ako uopće možete doći i do te druge, jer banke ne daju podatke o korisnicima računa i sl.). Stoga predlažem da i jedna i druga strana trebaju dati sve svoje podatke, adresu, OIB i broj telefona, da se može provjeriti s kim se ima dogovor, te da se u slučaju problema može reagirati
2014 01 16
umirem, ime prezime OIB broj dopunskog lol
2014 01 16
Oprosti Zrinkić, ovo nije nimalo smiješno i sa podsmijehom na curin komentar.Ovdje stvarno treba neke stvari napravit ako ćemo prodavat,unaprijed uplatit da to bude fer sa obje strane, a ne ponašati se kao kriminalci i nažalost varati za sitne novce.Tko je pošten taj se ne srami svog indentitteta.A što se tiče OIB treba ga tražiti pri registraciji na krpicama a to se da provjeriti broj i ime i prezime na internetu i da li su točni, zaštiti u bazu kod administratora i prilikom prijave sve jasno.
2014 01 16
molim vas može li mi itko reći da li je poslovao s @marijana9? traži me slike kako stoje hulahopke. o.O citiram ''...ako mozes vise slikica i da se vide gacice od carapa te crte..'' [:boji]
2014 01 17
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 58