Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

[:smije]
2014 01 29
MOLIM lijepo kome da prijavim ovdje korisnicu miamat..za druge institucije znam ali ovdje kome?????prije točno 25 dana sam uplatila 165kn za dj.robicu..od koje ni traga ni glasa..izuzetno drska,bezobrazna ,arogantna..navodno robicu moju poslala na dresu druge zene sto je slala taj dan..mislim koja pamet..i da bis e sjetila nakon nekol.dana udostojiti i to mi reći...nakon mog instistiranja je rekla vratiti novac na račun moj..međutim ni traga od tog..sve imam i uplatnicui izvod TR ..SVEEE..
2014 01 29
I naravno nakon javne prozivke stigao moj novac natrag, kako sam i rekla uplata je izvršena nakon javne prozivke
2014 01 29
I naravno nakon javne prozivke stigao moj novac natrag, kako sam i rekla uplata je izvršena nakon javne prozivke [:smije] , neeee uopće nije prozirno. Suknjicu vračam na adresu koju ste mi dali ali kao što sam i već napomenula ne na moj trošak pa ako želite si ju podignite ili neka stoji u pošti. Uz malo muke moj problem riješen i nadam se da više na ovu temu neću pisati postove. LP svima [:smijesi] [:zaljubljen]
2014 01 29
VENISA KURTOVIC.....NA KRPICAMA SABINA...nije se prijavljivala na krpice 23dana tj od tada kada je rekla da mi je paket poslala....no nije ocito jer ga nikad nisam dobila ,,ona moj je..na svom privatnom profilu najnormalnije surfa i prije par dana je promjenila sliku profila.....i drugim korisnicama je kasnila sa paketima ali su tolerirale zao mi je mojih prekrasnih stvari i postarine uzalud
2014 01 31
Cure kaj radite kad kupite čizme za 130kn koje su kao nošene ali u super stanju i trebaju se očetkati i da kožne su. Dođe skaj sranje, pogrebane, peta upala u čizmu i bode u petu. Hoću joj vratiti čizme da i vrati lovu, a poštarinu pušim u oba smjera. I prasica neće neg me napada da ja njoj govorim da laže? Veli ne vršim povrat. Pa povrat ne radi samo onaj koji zna da je nekog prevario, u suprotnom zna da ih može opet prodati. Kaj ne?
2014 01 31
ajme...ja sam relativno nova i katkad bacim oko na ovu temu...ne mogu vjerovati čime se ljudi bave za par kuna...ove krpice su po meni super stvar...ormari su mi bili krcati robom koju ne nosim...naime ostvarila sam nekoliko odličnih suradnji,za sad nemam negativnog iskustva i nadam se da ga necu ni imati... jedino eto,nisam dobila povratne inf ni poz ni neg ali moram priznati da do svoje prve ni ja nisam ostavljala jer se nisam baš u to kužila... iskreno,nadam se da se ne ocjenjuju po tome prodavači jer ja imam samo 1 povratnu
2014 02 01
Evo i mene da pohvalim ovu stranicu i nekoliko divnih osoba s kojima sam surađivala, jednu čak i osobno susrela, a sve u ovo kratko vrijeme kako sam se navukla na krpice. Ideja je odlična, rješavamo se viška nama nepotrebnih, a još uvijek upotrebljivih stvari, utrži se nešto i svi zadovoljni. Usput se zabavljamo, kratimo vrijeme, zavirujemo u tuđe živote, sklapamo prijateljstva i uživamo. Ali? Onda naletiš na minu koja ti raznese sve pozitivno što se nakupilo i shvatiš da i na ovim stranicama trebaš biti oprezan i paziti s kim sklapaš posao. Ja sam jednu takvu susrela. Nije više važno kako se zove jer od nje ne želim više natrag ni svoj novac već samo ponos. Očekivala sam makar izvinjenje ili pokušaj opravdanja, ali muk s njene strane. Stvari koje mi je poslala doslovno su se raspadale tj. mrvile u kesici od starosti. Mislila sam je prozvati, dati joj negativnu, ali mislim da je to neće dozvati pameti. Prepoznat će se ONA. Veliki pozdrav od bivše krpičarke.
2014 02 01
lacrima ocjene se ovdje ostavljaju radi povratne informacije za druge potencijalne kupce kod tih prodavača. Također ja važno ostaviti i samim prodavačima povratnu informaciju (u ovom slučaju negativnu) kako bi i druge cure znale kako taj prodavač radi i da li se isplati kupovati kod te osobe stvari ili će ih prevariti/poslati im nešto staro i raspadnuto/lagati o mjerama itd. mallena86 da ocjene se gledaju, pa ne znam ja čim sam došla na stranicu sam proučila kako se vidi koji je prodavač dobar a koji ne, a ocjene koliko-toliko mogu pomoći u donošenju suda hoću li s tom osobom pokušati surađivati ili ne, bilo da je kupnja, zamjena ili prodaja. Ostavljanje povratne nije neka filozofija, klikneš ispod profila osobe kad se izvrši razmjena/prodaja/kupovina na opciju "Ostavite povratnu informaciju" onda biraš opciju je li to kupac/prodavač , opciju pozitivna/negativna i onda napišeš kratko objašnjenje zašto je ostavljena takva ocjena, proivoljno odrediš koliko i što ćeš napisati.
2014 02 01
moj je zaključak da najvjerojatnije neću ništa kupiti!! Kolike sam sreće naletjet ću baš na najgori slučaj revarantskog ponašanja. Baš šteta
2014 02 05
angie nemoj tako, ovo je tema za lose korisnike, normalno da ces se obeshrabrit, procitaj onu za korisnike za pohvalu, ima stvarno divnih cura ovdje.
2014 02 05
ja sam našla jednu torbu, tj., cura ih ima puno takvih u svim bojama, jedna je 175 kn ( s uključenom poštarinom) i ja nju pitam ako bi narčila 2 ili više jel može ikakav popst, kaže ona ma kako ne sve se može dogovoritit, bla bla, i pitam sad ja nju koliko s 2 kaže ona 325 kn (kao s poštarinom), a 3 me izađu 510 kn, 510 kn???? Pa to onda izađe 170 kn jedna torba, a popsta ti.. mislim meni je ovo smijesno..
2014 02 06
DragaZ , prije 1 dan, 18:00 DRAGANA IMA JEDAN PROBLEM NA JAKNICI JE POKIDAN RAJFRŠLUS KAD SE MALO POVUĆE JAKNICA SAV SE RASTVORI, ŠTO TI PREDLAŽEŠ. Dragana1 , prije 1 dan, 19:56 zbilja.a bas sam provjerila prije nego cu je u vrecicu spremiti dal sve stima.jeste provjerili mozda se patent malo rasirio? da ga malkoc skupites,stisnete sa kljestima?? nw znam sta sada.da nije nesta bilo ok ja bi naglasila kao i na onoj
2014 02 06
DragaZ , prije 14 sata E , da i mislim da ni tebi tih 40,00 nemogu donijet nikakvu sreću, jer su dobivene na pokvaren način. Dragana1 , prije 1 sat ja ne znam koji je vas problem.jel sam ja u ikojem trenutku rekla da ne zelim ili vratiti novce ilida me ne zanima??? ja sam vam fino rekla sta da pokusate i samo ste se trebali javiti i reci nije uspjelo.nego vi odmah pljujete po meni..muslim da to bumalo nije kulturno od vas jesam li vam sama rekla da ako ne bude jakna pasala da cemo zmjenit za manju..i isto tako sam vam osobno u lice rekla da jakna malo duze stoji i da se mora osvjeziti...vi ste rekli ok.nema problema...i nakon 3 dana vi sad tu mene nesta kunete.napadate..mislim stvarno nije u redu.niste ni rekli jel moze ona druga jakna umjesto ove.vec odmah ajmo pljuvati i vrijeđati da su cugani bolji...svaka vam cast.dajte br.racuna da vam uplatim novac.a jaknu poklonite.iskreno i zalosno.ne zelim vas vidjeti nakon ovog napada.hvala i pozz Dragana1 , prije 1 sat A VI STE JAKNU MOGLI IZVADITI I PREGLEDATI PREDAMNOM...kakav smo mi to narod di nema nekog dogovora vec odmah pljuvanje.ma grozno
2014 02 06
Kako volim kad su prodavačice uljudne a na kraju ispadne dok ti dođe kao da su iz đungle. Meni je jednom tako cura poslala 2 lakirane torbe od koje je jedna sva pošarana. Nigdje nije navela da je to tako. Jest da je cijena bila niska, ali mi je barem mogla reć.
2014 02 06
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 58