Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Osobi Halluzinogen sam prije 12 dana poslala paket i naravno da mi nije uplatila, a vidim da se redovno prijavljuje...
2014 03 08
Mogu cekati do ljeta ako je ona odlucila ne poslati. I dalje, nakon 16 dana ni podataka o paketu ni paketa. Korisnica pod nazivom tropical.
2014 03 09
Ne znam treba li ovo prijaviti...ali strašno me razljutilo! Ako se složite s tim da je za prijavu, napisat ću o kome se radi! 23.1. se cura javila za jednu haljinu... da joj dam podatke i ona će uplatiti. Ja joj pošaljem br.računa i sve, no uplate nema...pitam ju gdje je zapelo, i kaže mi kako je svaki dan na faksu i ne stigne otići u banku, no otići će idući tjedan...prošao i taj idući tjedan - bolesna je... ok, prošla je i bolest - pa je onda zaboravila... pa je onda opet na faksu... pa ne stigne, pa će idući tjedan...pa pa pa pa.... Evo danas je 10.3. i javlja kako nema novca... Ne znam što je čekala od 23.1., da joj novci padnu sa neba??! [:frustriran] [:ljut] [:znoji]
2014 03 10
Lea Grbic, Zagreb prevarila me i nije mi poslala kupljeni artikal.
2014 03 11
Pripazite se " ency555" (neznam dali smijem staviti njeno pravo ime i prezime, naime cura mi je prodala čizme i garantira (a i u opsu stoji) da su od prave kože), mlim je da mi to potvrdi s obzirom da ne mogu zbog problema nositi obuču od skaja....Kad su čizme stigle, naravno od skaja i čak imaju na sebi deklaraciju da su od skaja, ja joj napišem i odgovora nema iako se redovito logira na krpice. Na podacima od TISKA sam našla njezin kućni broj telefona i nazvala a ona udri po meni kako se usuđujem uznemiravat ju, kao "ne znate vi gdje ja radi, ja ču vas tužit za uznemiravanje itd...." Na kraju je pristala da vrati novce ali tek 10-og .03.2014. jer joj onda stiže plaća, evo danas je 12.03. i ona se naravno ne javlja a novce nije vratila.... A kad joj opićim negativni komentar onda će i ona meni, znam jer mi se to već dogodilo i onda sam ja ni kriva ni dužna sa lošim ocijenama....šta napravit ???????? [:znoji]
2014 03 12
DreamCatcher5 ... platila joj vesticu a ona potonula u bezdan... A što treba napraviti ako od nekoga ne dobiješ odgovor ni nakon 10 dana? Hoću uplatiti sandale, ali nemam odgovora... [:frustriran]
2014 03 12
Zanima me nešto. Je li ovo prevara ili ne? Jedna moja sugrađanka ovdje stavlja stvari kupljene u second hand-u, točnije Textile Houseu i onda ih prodaje pod svoje, kao ;citimaram "POMOZITE MI ISPRAZNITI ORMAR! ....i onda me vise nema na krpicama, selim u Njemacku! TKO PRVI - NJEGOVO! -Roba je SAVRSENA, vecinom markirana, ocuvana, uredna, mirisna :)". Robicu kupuje kada je po cijeni od 10 i 5 kuna a prodaje po 5puta, doslovno, 5 puta skupljoj cijeni. Vidim da ima 100% pozitivnih informacija, ali, nije li to varanje?
2014 03 13
ajme koji užasi, vidim da se žalimo ali odgovora od admina ili nekog savjeta nema?!!!! Čemu svrha, žene su tu prevarene a ništa se ne može užas, treba promjeniti politiku stavljanja negativnih i ocijene iz osvete se trebaju brisati! Puno nas ne zaslužuje - a one koje ga zaslužuju bojimo im se dati, grozno a opet nastavljemo dalje nema izbora....
2014 03 14
tasha - nije to varanje...pa svi mi prodajemo robu koja je negdje kupljena.
2014 03 14
Pa da podajemo ali ne varamo ljude da uzmemo novac, a prodanu stvar ne pošaljemo. Ove cure još uvijek nema na stranici... baš sam ljuta i razočarana. Više nikome ne vjerujem tu... :( sad i cure sa 100% pozitivnim komentarima nisu pouzdane.. strašno. To definitvno treba drugačije regulirati. Tipa kao na njuškalu gdje se pri registraciji upiše oib pa ti varaj onda...
2014 03 14
sanjich, draga, kupila si sama po punoj cijeni i prodaješ po manjoj, što je fer. Ali, nije fer kupiti po šuft cijeni od 10 ili 5 kn, a onda preprodavati po puno većoj, s namjerom da se zaradi. To nije isto. Dakle, kupiš 50 stvari po 5 kuna, to je 250kn. Onda ih poslikaš i , recimo, na svaku staviš cijenu od 30kn, a na mnogima je i cijena od 50 i 60kn. PA si izračunaj koja je to dobit. 30kn puta 50 stvari je 1500kn - koliko je to posto gore? Većini je ovdje cilj, nadam se, da prodaju nešto što im ne odgovara, veliko je, maleno, dobiveno na poklon, djeca prerasla, žena se udebljala, nla, bla, pa prodaješ ili se zamijeniš. Nemojmo miješati kruške i jabuke
2014 03 15
Ali ja još uvijek ne vidim zašto je to varanje? I ako si nešto dobila na poklon znači da si dobila besplatno, pa ti onda prodaješ po 100% većoj cijeni, pa makar ona bila 2kn...jer si ti to platila 0kn. Što se mene tiče može netko platiti u trgovini 150kn...pa onda prodavati za 200kn..to je ok, ako ti cijena ne odgovara produži dalje. Uostalom, onda i trgovci varaju... oni jedne traperice sigurno ne plate 250kn, pa onda tebi prodaju opet po 250kn.
2014 03 15
tasha to nije varanje isto tako cure tu kupe stvar za petnaest dol pa prodaju po tristo kn, ili fejk tene kupe za tristo prodaju za sedamsto onda bi sve morali napast?
2014 03 15
Eh, sorry, ja mislim da je to varanje!
2014 03 15
Takvi/e se inace nazivaje sverceri. [:tuzan]
2014 03 15
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 58