Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

sverceri, pa pogle koliko je tu svercera dakle ne jedan artikl nego svih boja i veličina od adidas fejk trenirki patika u svim brojevima, mk satova onih markiranih torbi - čisti šverc.
2014 03 15
Nije me briga za druge! Ako svi skacu s mosat, sta moram onda i ja? [:ljut] Ja znam za sede da imam 100% SVOJU robu koje se pokausavam rijesiti, nemam vremena ni zivaca svercati okolo. [:smijesi]
2014 03 15
Ma, kako vam drago, nitko ne kaže da ne morate kupovati od nje, ali htjela sam upozoriti na njezin modus operandi, pa tko voli nek izvoli.
2014 03 15
Ovo zaista nema smisla! Pobjesna sam doslovno kada sam procitala veceras da me Seina prevarantica koju sam ja prva prijavila i otvorila radi nje i posebnu temu "prevare i lazi"!!!! I prva sam ju stavila na listu lisih korisnika,da bi sada ja vidjela svoj link ovdje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Necuveno!!!!!!!!!!!!!! Zena me prevari da je knjiga i to djecja biblija,da stvar bude bolja,nova-a ja dobijem pokidanu i posaranu i maltene totalno pokidana i unistena knjiga,a ona mene optuzi da ja kudam i saram knjige!!!!! Uzas!!!!! I jos laze kao nitko da nije ona prva kojoj se to dogodilo-e pa neka mi se javi ona kojoj se to dogodilo od strane mene!!!! Nikada me tako netko nije uvrijedio!!!! Ovo je stvarno lakrdija i sramota!!!!!!!!!!
2014 03 15
tasha i ostale za mene je ovdje na krpicama a tako i u zivotu prevara kada te netko izigra na nacin da ne dobijes zasluzeno,da te netko slaže,posalje stvar koja nije kao u opisu ili uopce ne posalje itd a to sto netko kupi negdje za jednu cijenu a tu ili negdje dalje prodaje po drugoj to je snalaženje..... moje krpice i jesu jedna vrsta s.handa sta te briga povijest njene robe ako ti se svidi kupi ako ne produzi znaci da sam ja prevarantica ako zamjenjenu stvar koja mi neodgovara prodam jer ju ja nisam platila ovo ja takva stranica i svaka roba ima svoga kupca sta stalno analizirate,moralizirate,škiljite-
2014 03 17
Eh, onda sam ja valjda nesnalazljiva, zato mi i je ovako u zivotu.... [:hihot] [:hihot] Dakle sama sam si kriva kaj ne kupujem i preprodajem po 20, 50, 100% vecoj cijeni! Kad sam glupa.... [:ljut] [:ljut] Cak i svoje stvari, koje iskljucivo prodajem tu, nemam obraza prodati po vecoj cijeni od one kupljene, pa bila ta roba ugrabljena na nekoj masivnoj rasprodaji, preko granice. [:tuzan] [:tuzan] Da, ja sam nesnalazljiva; ko mi je kriv! [:sokiran] [:smijesi]
2014 03 17
Ma bolje mi je da sutim, jos ce mi jedna od uvrijedjenih/snalazljivih opaliti negativnu ili vise; ni krivoj ni duznoj! [:tuzan]
2014 03 17
samo zelim reci da ako je netko kupio nesto u s.handu i prodao nekom ovdje nije prevara osim ukoliko odredjeni artikl ne dodje na vasu adresu ili dodje u stanju kakvo nije opisano [:smijesi] [:smijesi]
2014 03 17
tako je, zena smije prodavat sta zeli, po cijeni kojoj zeli, jadno je uopce sto se tu na nju upozorava, ako je roba kao sto je i napisano u oglasu zasto je nebi prodala ovdje? kome se svida kupit ce, kome ne produzit ce. i svi zadovoljni. najbolje da sa upozoravamo jos na to gdje je ko kupio svoju robu. zena moze rec da ju je kupila sebi u sh pa da je ipak zeli prodat dalje. ko smo mi da tu sudimo o takvim stvarima i istrazujemo odakle kojoj curi odjeca, svasta.
2014 03 17
Nikita 131 je uzasno los korisnik! Dakle, uplatu sam izvrsila oko 22.12.2013- paket jos uvijek nisam dobila. Slala sam poruke, bila je prijavljena i nije odgovarala. Cak sam je i na fejsu potrazila no blokirala me je. Prije par dana sam vidjela da je opet bila prijavljena i javila sam da cekam ili paket ili povrat novca. Rekla je kako zivi na dvije adrese i da je tek neki dan pronasla majicu i da mi je planirala poslati. Jel moram reci da ga jos uvijek nisam dobila!? Bas se bezobrazno igra s tudim zivcima!
2014 03 19
Curke zna li itko išta o korisniku/ici pod nickom "kinkyboy" ??
2014 03 19
Curke zna li itko išta o korisniku/ici pod nickom "kinkyboy" ??
2014 03 19
božena, nije mu to prvi profil, vjerojatno ni zadnji, svima šalje istu poruku, on bi prvo slike pa da mu se pošalje blabla, samo ignor i dobro.
2014 03 20
ja sam mu odgovorila da moze, nema problema i samo mi lupio smajlica :D
2014 03 20
[slika:ba0159ae-053c-460f-b8c6-d8d379ddf90a] [slika:1fce76fe-b611-436f-a964-5e976d4ee61f] Korisnica tvrdi da ovo nisu fleke i da je majica takva. Što vi mislite? [:smijesi]
2014 03 22
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 58