Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Policija ima njezino ime i prezime te broj računa i rekli su da će istražiti. Ali su napomenuli da broj računa ne mora biti nužno na tu osobu; da su u posljednje vrijeme sve češće krađe identiteta - ja ukradem tvoje podatke i otvorim račun na tvoje ime i kradem koliko me volja - i tko je kriv? ti, jer je račun na tvoje ime.. [:ljut]
2014 03 31
Samo tako!? Bez OIB-a,osobne možeš otvoriti račun?
2014 03 31
Čisto sumnjam da bi se to moglo (povrat novca s krpica), sumnjam da bi se njima dalo zezat s tim [:ljut] @ TEA8818 , nema pravo on za mene ništa napisat, LOL [:jezik] ja sam napisala da TRAŽIM haljinu, a on meni da ju prodam, i to pouzećem plaća - tko još nasjeda na pouzeće, molim te. Uostalom, nisam ništa loše rekla nego samo da pripazite jer je možda mogući prevarant, NISAM TO TVRDILA, malo bolje čitaj ;) i tada nije imao niti jednu povratnu, tako da malo pogledaj bolje. I on meni nema šta reći (nek prvo čita malo bolje, i ja sam živjela 30 km od grada bez vozačke pa sam uvijek sve na vrijeme slala i uplaćivala, cure su me čekale i uvijek sam poštovala dogovore, kako vidiš u mojim povratnima, tako da....bzvz se javljaš. MOŽDA nisam u dobru temu napisala, ali malo pogledaj koliko sranja oko nas, sutra netko sa 100 % može prevarit, tako da je bolje možda biti upozoren, zašto bi netko možda i nasjeo - oprosti, al ja ne bi poslala nikad ništa pouzećem i to je moje mišljenje na koje imam pravo.
2014 03 31
PS.Nisam isti tren postala ovdje kad me kontaktirao, tako da je imao 1 povratnu tada ne bi sigurno ja napisala post ovdje, taman se dogodilo u međuvremenu. Ugl nebitno je sad, bitno da nema prevara, STOGA BRIŠEM svoj post ovdje o dotičnom jer sada ima 1 poz komentar
2014 03 31
@SimonSimon, u policiji su mi rekli da u zadnje vrijeme imaju puno slučajeva da prevaranti od kupca traže presliku osobne iskaznice kako bi bili sigurni da će oni uplatiti novac i kasnije te podatke s osobne koriste kako bi došli do oiba, a s oibom se dođe do ostalih podataka potrebnih za otvaranje računa, tako da, oprez svega ima! [:vrti] @Countessa, ima to pouzeće i prednosti. Vidiš, da nisam bila toliko glupa i uplatila curi koja ima samo jednu povratnu novce, sada nebi bila kraća za 320 kn.. [:frustriran]
2014 03 31
Nela1993, žao mi je što si tako prošla, eto - jest, nekad i je prednost, ali opet - ne možeš otvorit paket prvo da vidiš što je,zar ne, mogla je poslat kutiju napunjenu nečim [:znoji] a ti bi opet možda platila i kad otvoriš neugodno se iznenadila. [:vrti] Ne mogu vjerovati kako se tako može lažirati....zar ne mora svejedno predat osobnu kad otvara račun? Mene u banci zezaju za promjenu adrese, a kamoli bez osobne da dođem.......
2014 03 31
Tek sam neki dan počela koristiti krpice i to trenutno samo za kupnju, i čitajući vaše komentare, sve si više mislim da se držim ebay-a i dr. sigurnijih stranica [:tuzan]
2014 03 31
Ninotchka, ne gubi odmah nadu! Prvo dooobro pregledaj cijeli profil osobe, pa čak i ako ima 20 povratnih pročitaj ih. Ako netko ima samo 1 povratnu, ne znači odmah da je preverant. Ali sa 20 fejk povratnih ćeš valjda skužit da su fejk, neznam. Imaš i temu Lista korisnika za pohvalu. Ja stvarno nisam imala nijedno loše iskustvo ovdje, niti jedna doslovna prevara.
2014 03 31
Ja sam isto stvarno do sada imala samo pozitivnih iskustava i ovo što mi se dogodilo me sigurno neće spriječiti da dalje kupujem ovdje! Šteta je to što stvarno ima puno poštenih i dobrih cura i onda ti se dogodi ovako nešto od strane glupe balavice (kad se tako moram izraziti) koja ti totalno poljulja povjerenje u sve ostale..Ali neka, ovo mi je škola da pazim u buduće! @Countessa stvarno ne znam što se tiče računa, tako mi je rekla inspektorica [:ljut] samo znam da je ovakvih prevara sve više i više, što je zapravo jako tužno i meni osobno ne shvatljivo..
2014 03 31
ja trenutno imam slučaj sa "Izabelaaa" (neznam kako se stavi link), naima ja sam ..10.03. se dogovorila s njom da mi pošalje haljinu a link za tu istu haljinu ima sada status da je prodana. Ja sam joj poslal poruku da je uplačen novac istog datuma i ona je odg.da će provjeriti...od tada niti traga niti glasa.Neznam dali da radim frku oko toga ili ne ali glupo mi je da uopće ne odgovara..
2014 03 31
ja nez šta misliti o jednoj curi...javila mi se prije dva mjeseca da želi parfem ali da nema novac pa da li joj ga mogu sačuvati na tjedan dana...rekla sam da nema fkre...u međuvremenu mi se javila druga cura ali sam je odbila jer je parfem rezerviran..ova se nije javljala, pa sam joj poslala da li planira uzeti, na što je ona rekla da nema novac i da li bi bio problem da ga sačuvam još tjedan dana...eto, ja se mogu komotno slikat, ne javlja se opet, naravno..pa barem mi reci da neće, pršlo je već gro vremena...a mogla sam ga već prodat..nije sad to neka lova, 25 kn, ali svaka kuna mi je bitna i poveselim se, a kad na kraju-ćorak
2014 04 01
Dorice, da, nije prijevara, ali je svakako nekorektno ponašanje. Po meni, "nagradi" je neutralnim ili negativnim komentarom o kupcu kako bi drugi znali u što se s njom eventualno upuštaju. Lako mi je sad bit pametnom, ali idući put nemoj pristati na produžetak rezervacije ako imaš drugih zainteresiranih kupaca.
2014 04 01
anilorac je inace super i susretljiva cila, neman pojma sta je bilo [:sokiran] cut cemo i njenu pricu..
2014 04 01
hahahhaha, i sad vidim da me tiskica stavila vec, uuu pa hvala ti Tihana puno ;)
2014 04 01
tnx Tikila [:smijesi] ma znam, ne zamjeram ja curi ništa ovako, ali to mi je malo bezobrazno [:znoji] odlučila sam ipak ne urgirat, kaj sad..ne da mi se zamjerat, ko zna koje razloge ima [:tuzan]
2014 04 01
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 58