Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Užas cure drage, najgore je tako kad se izgubi i vrijeme i novac, ne znam kad bi barem postojala nekakva tražilica kao ovdje za proizvode, pa da se lakše nađe link korisnika koji nije čist, jer ovako ima dosta tema u ovom smislu naprosto se teško snalazim jer sam nova ovdje [:boji]
2014 03 23
ima li netko iskustvo sa Lumarigold?vidim da forum nema tražilicu pa ne mogu ništa iskopati...
2014 03 25
katastrofa! [:sokiran]
2014 03 25
Majko mila, zar se toliko nisko čovijek može spustiti?
2014 03 25
dali mi netko moze reci kako se moze doc do administratorice,zelim prijavit jednu prevaranticu!
2014 03 29
sto znaci usklicnik kod slike profila?pitam ne zbog sebe nego zbog jedne cure koja je tek pocela biti korisnicom krpica...
2014 03 30
Zar ne bi 'moje krpice' mogle na neki način sankcionirati prijevaru i nadoknaditi štetu barem jednim dijelom, u smislu kada vi nekome uplatite novce, a pošiljku nikada ne dobijete (ili obrnuto)? Nešto tipa kao ebay. Ovako je to sve vrlo neprofesionalno.
2014 03 30
hvala Tea8818!
2014 03 30
Slažem se sa Ninotchka! U mom slučaju, oštećene smo ja i još barem pet djevojaka, svaka za 320 kn i pitam se tko će to nadoknaditi?? Policija ne može ništa, jedina nam je opcija privatna tužba, čije podizanje košta 1 000 kn i traje unedogled. Administratori čak ni ne mogu znati pravi identitet korisnika jer se kod registracije na portal ne treba unositi osobne podatke kao što je slučaj kod npr. njuškala gdje treba ostaviti svoj oib, ime, prezime i slično. Sada su obrisana oba profila s kojih je dotična varala ljude i što sada? Kako da ja dođem do nje, njenog imena, prezimena...?! Danas sutra će otvoriti novi profil i OPET ugrabiti koju tisućicu od nedužnih ljudi. Po mome mišljenju, jako veliki propust što se tiče sigurnosnih mjera, prevaranti mogu krasti i nestati bez traga i to BEZ posljedica, a da ni ne spominjem kako je poslano nekoliko mailova administratoru, a da odgovora još nismo dobili. Toliko...
2014 03 30
I ja sam jedna od prevarenih od strane mateakrpice, mislim da je jako glupo sto administrator nam nemoze pomoci jer po tome svatko moze varati na ovoj stranici i proci ne kaznjeno, ostavila je mejl priliko otvaranja zasto barem to nemoze rec koji je mejl???
2014 03 31
Ne znam. Ja sam od administratora molila pomoć, makar savjet - ali odgovor nisam dobila, pa sam lijepo otišla jučer na policiju prijaviti slučaj.
2014 03 31
mojekrpice ne mogu odgovarati jer uplate ne idu preko njih kao na ebayu na kojem uplate idu preko paypala koji je u njihovom vlasnistvu..ovdje sve radite na vlastitu odgovornost... nazalost samo privatna tuzba moze pomoci sljedeci put dobro razmislite prije kupnje - dali je cjena realna, ako je dosta niza od ostalih ponuda nije tako bezveze, ne budite naivne - koliko povratnih ima, neke lude velike cifre ne uplacujte ljudima koji se jos nisu dokazali, pokusajte dogovirit primopredaju s nekim tko zivi u gradu prodavaca, naravno da ima novih i postenih prodavavca ali zato s njima pokusajte dogovorit neku primo-predaju ili da uplatite prvo dio novca
2014 03 31
Razumijem ja to, ali je ovaj slučaj malo otišao u krivom smjeru s obzirom na to da je prevaren velik broj korisnika od strane jedne cure koja je varala s dva profila. To bi se trebalo spriječiti; mogućnost da osoba napravi koliko hoće profila, prevari i onda prođe bez posljedica...Oglas je bio vrlo uvjerljiv, a cura se činila iskrena; i s obzirom na to kako do sada nisam imala loših iskustva s internet kupovinom pa tako i sa krpicama, nije mi bilo ni na kraj pameti da će netko prodati dva ista para tenisica nekolicini djevojaka. Eto, nažalost, ponekad previše vjerujem ljudima - ovo mi je škola za u buduće.
2014 03 31
@Nela1993- kako nemate njeno ime, prezime? Na koga ste uplatile novce?
2014 03 31
Nela i sto si ti rekli na policiji? jeli bilo uspjesno? i koliko sam vidjela po negativnim njenim prevarila nas je oko 8-9 a to je stvarno puno :/. Imamo samo ime i broj racuna, ali ime sam trazila posvuda od kud bi moglo biti i bezuspjesno
2014 03 31
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 58