Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Idu mi na kunac ove kaj se jave za nešto i onda ne logiraju danima poslije ili se logiraju, ali ne javljaju, a imaju sve pozitivne feedbackove - da i toga ima - a kad im napravim ono što mi stoji u "o meni" biti će svačega. Ali ne bojim se, neće se te više javiti.
2014 04 01
@ani: lijepo je prodavač napisao da nisi pitala....dakle, čim nisi pitala "jel cipele imaju rupu", on ti takve smije poslati i to je ok.... [:hihot] ...šta'š, ima svačega, slijedeći put kad nešto kupuješ, obavezno pitaj jel to funkcionira, jel ima rupe, jel curi, piša, pušta boju, štoli [:smije] .
2014 04 01
Drage cure nova sam ovdje otvorila sam profil da se riješim stvari koje mi ne trebaju a ujedno i da kupim neke stvarčice, ovo skoro sve sam pročitala i ostala u šoku zar toliko toga ima?! e sad moje pitanje je KAKO? vidjeti tko je prevarantica a tko nije? jer ne postoji nikakva čista lista sa imenima i slično da se lakše snaći ovako treba listati dobrih 99 stranica da se nešto nađe [:sokiran] može mi netko dati neke okvirne upute bila bi jako zahvalna ovako me hvata panika [:boji] od ovog svega krađa podataka itd [:ljut]
2014 04 02
citat svaku povratnu, od prodavaca i kupca, i one koje ostavi drugima, ako se i dalje bojis, imas top clanove (one s dosta povratnih) i one su najsigurnije, budi na forumu cesto, prati teme, ja sam upoznala super cure ode :D obicno prevarantice imaju sumnjive slike, niske cijene, nemaju povratne, a i nemaju bas 'pratitelja' na profilu, ispod slike imas ono clan prati i clana prate, e da i ja ako suradjujem s nekim s minimalno povratnih, bacin oko na profile koje su in ostavile te povratne, ako su mi i ti profili sumnjivi il je prijava bila prije dosta vrimena-fejk profili, izbjegavam najcesce imala san zamjenu s jednom curom, i kasnije san povezala, a i jedna krpicarka mi je javila da je to prevarantica! mos mislit sok na meni, i nasla sam joj stari profil, prevarila masu cura, ali ona je svoj paket poslala i po primitku njenog, san poslala moj paket njoj.. i sve 5 hmmm ne znan sta da ti jos kazen e da, probaj uguglat nick te osobe i moje krpice pa da vidis ako sta izadje, a ako imas ime, prezime, istu stvar napravis dosad nisan guglala nikoga, nit bila prevarena (osin za neke sitnice, tipa velicina, jel noseno il nije, al eto, prodjen priko toga
2014 04 02
admin nista ne poduzima po ton pitanju, eventualno bloka korisnicu, tako da prati forum sta cesce, dnevno se otvore bar 1-2 teme o prevaranticama [:tuzan]
2014 04 02
Znam da se ne smije ostavljati negativna onima sa kojima nije došlo do suradnje, ali ako su se javile za nešto, a onda se ne javile više uopće - smije li se ostaviti neutralna? Jer meni je to totalno bezobrazno i ne vidim zašto druge korisnice ne upozoriti na takve.
2014 04 02
neutralnu smijes koliko znam. al ima takvih i previse [:vrti]
2014 04 02
Hvala Tea8818 :) puno si mi pomogla
2014 04 02
@bezbojna Neutralnu slobodno lupi.. pogotovo ako ostaviš svoje podatke a poslije nemaju obraza ni kulture čak javiti ni da su odustale
2014 04 02
Ok, onda i budem, hvala.
2014 04 02
mislim da nije bilo potrebno jer je nova i ocito je mislila kad se klikne zelim da je to slicno "omiljenim" ili lajku. uostalom nije napisala posalji podatke, ako je samo kliknula zelim, znaci sama si odlucila poslat podatke...mogla si na poruku odgovorit dostupno je, imate kakva pitanja, a ne podatke slat... mislim obe ste nove i malo ste se zaletile, mislim da je ipak preostro malo taj pogled na situaciju [:zaljubljen]
2014 04 03
Ne bi rekla. Ako sam nova tu, ne znači da nisam imala isksutva sa prodajom na drugim forumima. I muljatora poznajem na prvu. I na kraju je cijela situacija imala i daljnji tijek - pogledaj kroz neko vrijeme na ocjenama korisnici, pa ćeš vidjeti o čemu govorim.
2014 04 03
Da je javila da se predomislila, ne bi ništa rekla, no nije se više javila - to je meni i više nego dovoljan razlog za neutralnu.
2014 04 03
Pozdrav! Ovdje sam sasvim nova, a ulogirala sam se jer sam vidjela ovdje jedne divne sandale na prodaju. S obzirom da nemam iskustva s Mojimkrpicama i načinu na koji funkcionira i postoji mogućnost da sam ja pogriješila, odlučila sam ovdje postaviti par pitanja. Dakle, prošvrljala sam po stranici prvi puta prije kojih tjedan i pol i ugledala da se prodaju sandale koje sam željela kupiti kad su se prodavale u dućanu, ali su mi bile preskupe i zbog jako malog broja noge nisam bila u mogućnosti kupiti ih. Prodavala se i boja koju sam željela i broj koji mi je trebao po cijeni koja mi je odgovarala. Napravila sam profil i poslala upit korisnici o spomenutim sandalama. S tim da sam željela kupiti još neke stvari od te korisnice. Na upit mi je odgovorila da se predomislila i da ih ne želi prodati i da će ih uskoro maknuti sa stranice. Nakon 6 dana su još uvijek bile na prodaju i vidim na kraju da ih je markirala kao prodane. Igrom slučaja poznanica je također htjela kupiti te sandale i rečeno joj je jučer da su prodane. Javila sam joj se tjedan dana nakon što ih je stavila ovdje i 6 dana poslije su prodane. Ne razumijem dal ovdje to tako funkcionira da se ljudi predomišljaju, jer mi je ovo sad bezveze. Ali svejedno joj ne želim dati negativni feedback jer sam možda ja krivo shvatila, al ovo mi je jako čudno. Nije problem što se cura predomislila nego što ih nije maknula i prodala nekom drugom. Što se tu bira kome će se što prodati? Mogla je fino zaraditi na meni, a sad iz principa od nje neću kupiti ništa.
2014 04 04
Korisnik snifflover1987 je neki bolesnik i salje bezobrazne poruke korisnicima. Moli se administratorica da ga ukloni sa mojih krpica. Ja sam slucajno umjesto negativne ostavila pozitivnu mu povratnu informaciju ali se u mom komentaru vidi da tu nema niceg pozitivnog .Hvala
2014 04 04
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 58