Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

@vedrana106 komentar mozes obrisati i napisati novi
2014 04 04
Bok nova sam tu, pa nisam sigurna jel ok sljedeće ovdje pisati. Uglavnom sam tu da kupujem stvari koje mi se sviđaju, malo stvari prodajem. Obavila sam desetak kupnji, sve je proteklo u najboljem redu, sljedeći bi dan uplatila, javila da je stiglo i sve pet. Nije mi jasno dal moram tražiti da mi se ostavi komentar (pošto sam nova) jer redovito cure pohvalim i dobijem odgovor ˝ hvala na komentaru i suradnji˝ i to je to,komentara nigdje. U svakom slučaju mi je jasno da neki zaborave, ali izuzetno mi je nekulturno da mi zahvališ na komentaru a ne ostaviš svoj pa makar negativan. Jesam ja naivna ili što? [:sokiran]
2014 04 05
nekako se rjeđe ostavljaju povratne kupcu iako je oboje jednako vazno i sigurno je i po meni nepristojno ne ostavit feedback pogotovo ako druga strana tebi ostavi. zamoli iduci put da ti se ostavi kao sto i ti ostavljas. :)
2014 04 05
Svojim kupcima ostavim odmah po vidljivoj uplati ili nakon primopredaje.. slobodno zatraži da ti ostave povratnu.. [:smijesi]
2014 04 05
Hvala na odgovoru. Ok onda ću tražiti sljedeći put, iako mi je malo nekulturno tražiti sam svoju povratnu informaciju (možda sam u krivu, kao da žicam nekog nešto). [:znoji]
2014 04 05
Nema ti zašto bit neugodno. Ja uvijek ostavljam povratne i zamolim da i meni ostave. Ako si ispoštovala dogovor, ne vidim zašto cure to ne bi napisale pa da se zna da si pouzdana. [:smijesi] Tako da slobodno bez imalo srama traži zasluženu povratnu. [:smijesi]
2014 04 05
Trebam savjet, ajmo reći...ne želim nikog imenovati, nego dati uvid u bezobrazluk koje si dotične sa jednom povratnom dozvoljavaju. Pišem o frendicinoj situaciji danas, njoj se fkt neda ovdje ganjat dotičnu (javila se adminki, bezuspješno) i pretjerivat se jer ima svoj život i malu bebu i ne visi ovdje non stop. Dakle.... Ta moja frenica je danas imala loše iskustvo ovdje. Javila se jednoj curi za kupnju. Ta cura je imala samo 1 povratnu,a moja frendica puno više povratnih i sve pozitivne. Moja frendica ju pitala za mjere, itd, potrajali su dogovori par dana, i na kraju ju pitala da li joj može uplatiti pola sad, a pola kada artikl stigne jer ima samo 1 povratnu. Na to je dotična ODMAH ostavila negativnu mojoj frendici! [:sokiran] Frendica joj se javi u inbox da makne negativnu jer ju nije prevarila niti zavlačila, itd, no ova ne želi maknut. Onda je frendica pošizila i ostavi i ona njoj negativnu, da bi dotična OPET njoj ostavila još jednu negativnu!! KATASTROFA! [:frustriran] Ne pišem u njeno ime, nego sam ljuta i ja sad zbog te situacije šta si dotična dozvoljava, trebala je reći samo da ne pristaje na takav način kupnje, i aj bok [:ljut] Od Admina nema koristi...i šta sad...frendica mi je pouzdana 100 %, a sad ima 88 % zbog glupače neke
2014 04 05
Countessa, grozno je to, ali je to valjda rizik na ovakvim i sličnim stranicama. Uvijek postoji mogućnost manipulacije s ocjenjivanjem na pozitivnu i negativnu stranu... [:tuzan] Ja dosta kupujem preko ebay (ne robu, više tehničke stvari) i tamo top-rated seller imaju mnogo, mnogo više glasovanja, tako da ti neki namjerni negativni komentari i ocjene nemaju toliko presudnu ulogu u konačnici.
2014 04 07
Evo da vas i ovdje upozorim na korisnicu ivanarobic, to joj je pravo ime, koja me prevarila na Njuškalu. Dobila sam prljavu i istrošenu torbu, a oglasila ju je sa slikama dok je torba bila u super stanju. Iako je obećala, nikad mi nije vratila dio novca, kako smo se dogovorile. Ja sam to hvatila kao školu, pa ako i vi naiđete na tu personu da ne prođete slično iskustvo.
2014 04 07
@ modjopahajodjo, je, o tome sam i ja razmišljala da bi bilo bolje u neku ruku kao tamo. Ali znaš šta, onda bi nam prevarantice možda čak imale bolju ocjenu nego što i zaslužuju. Nezz, sve je to dvosjekli mač. Sumnjam da će se ovdje išta promijeniti na bolje. Znam da je Admin zatrpan/a s upitima oko toga, ali to se drugačije rješava, treba njih 10-20 radit. Pa jedan običan forum ima hrpu moderatora i 1-2 admina,a šta je ovo [:frustriran] @katarinakate, pričekaj dok se ne prijavi, možda nije mogla ne net ili nešto sl. - nije to još prevarila baš, jel. Nije da ignorira upite. Vjerujem kako te ne bi zavaljala ako ima više komentara.
2014 04 08
Evo ja javljam da mi je ona cura Livevy poslala paket iako nakon mj dana ali paket je zalutao, moje isprike..
2014 04 11
Joooj procitala san za nekoliko negativnih korisnica ni jednu nisam zapamtila :/ a jos ima 103 stranice... Ufff. Kad ovo citan sve me strah nekako. Nisam nikako slala preko poste a obzirom da mi je tisak usput i di god krenen ima ga, nije skupo slanje, a najvaznije imam vise dokaza o slanju. Sada mi cura inzistira da posaljem postom, ok nije problem, ali me cisto zanima kako da posaljem paket postom od svih tih opcija, a da imam ko i kod tiska prihvatljivu cijenu i Dokaze o slanju?! [:sramezljiv] [:sramezljiv] I ja sam dobila negativnu za bezveze, mene cura iznapada, a ona je u krivu :o Smatram da je uredu javiti ako ne mozete stic poslati odmah u dogovorenih dan dva... :/
2014 04 13
kad saljes postom salji preporuceno, dobijes isto dokaz kako ti kazes, potvrdu na kojoj pise br posiljke i na netu se moze provjeriti stanje. usto ako se zagubi dobijes naknadu. :)
2014 04 13
ajme meni [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2014 04 13
Meni nikako nije jasno kako se odredjene cure, zene ponasaju. Dogovorimo se za primopredaju, a kao sutradan ce mi jos potvrditi vrijeme, ja teglim stvari po gradu i jednostavno se vise ne jave i ne odgovaraju na poruku kada pitam hoce li ili nece. ako si se predomislila, reci brate mili... ne znam jesam li ja glupa ili naivna ili jedno i drugo
2014 04 14
1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 58