Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Isto isto isto se i meni dogodilo sa "seina18" i "TanjaManja"!!!!! Od koga si ti kupila? [:place]
2014 02 28
sviđa mi se ovo savjetovanje o poslovanju da napomenem tek sam nova :)
2014 03 01
Eto Melissak drzi se tih savjeta,mogu ti puno pomoci
2014 03 01
SanjaAnic ne kužim zašto ne bi slala preporučeno? ili misliš na slanje pouzećem? jer preporučeno je kad platiš nešto malo više ali pomoću koda možete obje pratiti gdje je paket i da li je preuzet a pouzećem je kad ona treba preuzeti paket i platiti poštarinu i cijenu paketa a ako ga ne preuzme ti moraš platiti sve da dobiješ svoje stvari natrag
2014 03 01
ako mi se nešto sviđa, odmah uplatim int bankarstvom i šaljem potvrdu o uplati. Ako je ista banka, odmah sjedne, a ako ne, onda sljedeći dan. Mislim da je onda u redu da prodavač odmah šalje paket, odmah, bez glupih izlika o tome kako nema auto, kako nije stigao, sjekire padale i slično. Mrzim to. Polazim od sebe, i bilo bi mi jako neugodno kad ne bih odmah poslala, ne znam kako to nekima nije! Ja nemam auto, pa idem tramvajem. I ja radim, pa ak ne stignem, šalje mi dečko, prijatelj, bilo tko. Ajde još sljedeći dan, ali nakon tri-četiri dana nema izlike! Ako mi do sutra ne pošalje, napisat ću javno o kome se radi i ostaviti negativnu, uvijek imam razumijevanja i strpljenja ali mrzim kad ljudi lažu i razvlače s glupim opravdanjima. strašno. sve se bojim da nikad neću ni dobiti ruž :(((
2014 03 02
i naravno ima sve pozitivne povratne, kako više znati i vjerovati... [:ljut] [:tuzan]
2014 03 02
ne mora odmah slat, samo nek posalje sljedeći dan.. imaju ljudi zivot ne mogu uvijek svi trčati mozda nisu svi blizu kioska/pošte al ostavljajte negativne da nas upozorite
2014 03 02
pa da, mislim na sljedeći dan. ak ja sad tebi uplatim, sutra mi šalješ i to je to. ajde da imaš izliku za sutra, ali za još dva naredna dana, to ne razumijem. Imamo svi život, ali 5 minuta obaviti poštu ili tisak nije nikakav problem i to mi nitko ne može reći. užasno je riskantno biti kupac, lakše je biti prodavač jer šalješ po uplati, a kad si kupac nemaš nikakvu garanciju da će ti poslati i odu pare. Zrinkić26, budem napisala ako sutra ne pošalje.
2014 03 02
obvezno, ako sutra ne posalje negativna odma i objaviš ko je
2014 03 02
Ja kupcima posaljem odmah drugi dan, najkasnije dva dana iza uplate ako stvarno ne stignem. Neznam, nebi ostavljala negativne ako netko ne stigne poslat par dana, pogotovo ako se radi o nekom s puno pozitvnih. Stvarno se moze desit da cura ne stigne. Meni se jednom desilo. Nisam tri dana mogla poslat jer nisam imala auto, muz je radio, i doma imam malog klinca. A tisak 4 kilometra udaljen. Tak da razumijem ako netko ne moze odmah poslat.
2014 03 02
dotična GabrielaSechand nakon dvotjednog maltretiranja kako joj moj IBAN nije dovoljan ta uplati internetom, te da nema blizi ni banku ni poštu pa čeka da ju neko odveze tamo, ja joj poslala torbu i do danas mi ju nije platila a bilo je to prije mjesec i pola Ljiljana
2014 03 03
ja ne kužim poantu ove grupe, puno cura se žali, ok onda se te žene blokaju.. ali ima i dosta slučajeva da se žale i nedaju negativnu (ili ju izbrišu) [:ljut]
2014 03 05
Trebalo bi samo postrožit uvjete pri stvaranju profila. Trebali bi se tražit osobni podaci, ime, prezime, godina rođenja i broj osobne ili oib, te da se pri tome salje slika osobne s kojom se podaci moraju poklapat. Lakse bi se svemu stalo na kraj i kad je neko blokiran nebi mogao samo otvorit novi mail i opet novi profil ili jos gore, nekoliko profila.
2014 03 05
Još jedna stvar po tom pitanju, teško je da kad nešto želiš kupit moraš pregledat 90 stranica dali je taj netko od povjerenja. Da ne govorim o tome koliko je otvorenih profila koji po godinu dana nisu aktivni i sl.
2014 03 05
Ovo mi je novi profil jer sam blokirana na forumu prije dvije god.i mislim da bi bilo fer da nas admin odblokira. Bila sam nova i stavila sam pitanje na krivu temu i bila blokirana, zbog toga me neki izbjegavaju. Moj profil je pod imenom vanjab. Podijelila bih s vama zadnja dva iskustva kupovine i molim da mi kazete sto mislite. Od prve gospodje sam kupila tenisice, navela je da je broj 34 a kad su stigle vec su mi se naoko cinile manje i na njima je ipak pisalo 33,5. Artikal sam platila uredno. Nakon sto sam javila da je paket stigao ali su djetetu tene knap ponudila je povrat novca ali sam rekla da je u redu. Ostavila joj pozitivnu povratnu. 4 dana nakon toga njene povratne nema, a vidi se da je bila na stranici. Zamolila sam je dvaput u medjuvremenu. Onda sam izbrisala pozit. komentar i napisala neutralni, koji joj ne narusava prosijek, na sto se naljutila. Druga prica je takva da ja nakon 14 dana od moje uplate nemam paket. Prije 6 dana je pitam sto je sa paketom, kaze izgubila moju adresu i ceka da joj se ja javim! Pa ima i na mailu te poruke, a jos sam, upravo zbog takvih situacija stavila broj svog mobitela na profil pa me mogla i nazvati nakon dan dva i reci....a ona ceka da se ja javim. Jos bolje, ja joj se jesam javila ali na prvu poruku nije reagirala. Onda je nakon sto sam ponovno dala adresu rekla da ce iduci dan poslati i dati mi sifru. Takodjer se naljutila sto sam joj ostavila negativnu povr. da nakon 13 dana paket nije stigao. Pita me cemu histerija.? Evo dva tjedna prosla, postar bio ali paketa nema, treba stici preporuceno iz Zg a ja u Karlovcu. Nije mi ni sifru ni ikakve podatke dala.
2014 03 07
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 58