Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

marta telebar je ime lopova!
2014 02 20
Ma joj, nemoj mi pripovijedati kada su ti u par tjedana 2 korisnice dale negativnu radi prljave i oštečene robe. Košulja je bila par puta u pranju da ju dovedem u red. Sad ju posebno nitko neće kupiti! [:smije]
2014 02 20
E duda duda nemaš život jadna si [:hihot]
2014 02 20
Varaš se! Sretno ti bilo i nek te Bog blagoslovi da ne budeš zločesta više, Ja sam gotova, lp
2014 02 20
Lp :)
2014 02 20
Ja zbilja ne mogu vjerovati... [slika:26e84694-a27f-49e8-a507-498de0a9ba39]
2014 02 21
Dotična Mateja Perković smatra da ako ja tjedan dana nisam skužila da je torba kopija da je uredu što me prevarila....ja ne razumijem... kaj...to se tako radi tu na krpicama ili..?? znači...ona meni pošalje torbu, koju sam ja samo pogledala i nakon nekoliko dana igrom slučaja usporedila s frendičinim originalom, skužila da neke stvari ne štimaju i odnijela kod torbara koji mi je rekao da je se plastika... pa sad... dali bi vi tražili nakon tjedan dana da vam vrate torbu koju ste vi platili cijelu svoju plaću??? [:frustriran] [:ljut]
2014 02 21
strasno.... [:tuzan]
2014 02 22
DOBRO VAM JUTRO.....HTJELA BIH SE OSVRNUTI NA TEMU LOŠIH ISKUSTAVA VEZANIH ZA MOJE KRPICE U PRVOM REDU NA SVE ONE KOJI KUPUJU A NISU SHVATILI DA OVO NIJE TRGOVINA U KOJOJ GLEDATE ČOVJEKA U OČI JER VEČINA NEBI SIGURNO RADILA TO ŠTO RADI DA MORA NEKOG POGLEDATI U OČI I NAPRAVITI NEŠTO LOŠE A DRUGO ISTO TO IDE I SVE NAS NARAVNO I MENE OSOBNO KOI PRODAJEMO ...POGOTOVO KOJI PRODAJEMO NEZNAM KAKO LJUDI MOGU UZIMATI OD NEKOG NOVAC NE POSLATI STVAR KOJU JE PLATIO NISAM DO SAD IMALA NIKAKVIH VEČIH PROBLEMA OSIM NEKIH GLUPIH ALI STVARNO GLUIH ZAHTJEVA ...JASNO MI JE DA AKO ZELIŠ NEŠTO PRODATI TO TREBAŠ I JOŠ BOLJE PREZENTIRATI ALI DAJTE ODUSTANITE OD ZAHTJEVA BESPLATNOG SLANJA ,SLIKANJA I NASLIKAVANJA U POZAMA ,ZNA SE TKO KOGA TREBA ZVATI AKO NEŠTO ŽELI A NE ...PRIMJER: OVO JE MOJ BROJ PA ME NAZOVITE ILI MOŽE TE MI DOSTAVITI DOMA DAJTE MOLIM VAS PA NE ŽIVIMO SVI U KRUGU OD 100 METARA A I KOLIKO MI JE POZNATO DOSTAVA NIJE NIGDJE BESPLATNA MENI OSOBNO NAJSIGURNIJE JE SLANJE OTKUPNINOM TAKO ZNAM DA JE KUPAC DOBIO PAKET NA KOJEM MORA PISATI MOJA ADRESA A DA BIH JA DOBILA SVOJE NOVCE KUPAC MPOA PLATITI PAKET POŠTARU AKO NEŠTO NEVALJA MOŽE ME NAČI PO MJESTU STANOVANJA PLAČANJE PREKO RAČUNA I SVE OSTALE OPCIJE ME NE ZANIMAJU OSIM OČI U OČI E VIDITE VEČINI TO NE ODGOVARA BAŠ IZ RAZLOGA ...PREVARA...UŽAS LIJEPI POZDRAV
2014 02 24
Znači radi se o osobi: pod korisničkim imenom: jakari19 Dana 29.11.2013 kupila sam od nje robicu u iznosu 120 kn .Međutim danas nakon ČETIRI MJESECA nemam ni robicu ni novac. Prvo je" poslala" robicu preko TISKA .Međutim robica se kao izgubila.Informacije sam dobivala na kapaljku i to jedva. Zatim je rekla da će mi vratiti uplaćeni novac tako da ga pošalje preko POŠTE, ali novac nije nikad stigao. Pa je došla na ideju da mi uplati preko ZABE ali joj jadnoj na kraju "nije prošla uplata" .. Nakon mog svakodnevnog inzistiranja rekla je da će poslati po prijatelju, ali gle čuda i to se izjalovilo. I zadnja opcija je bila da će ići u moju banku PBZ i tamo uplatiti novac..Pretpostavljate i sami da ni taj novac nikad nije uplaćen.. Moja topla preporuka je da izbjegavajte suradnju s ovom osobom.. Novac je uplaćen danas, ali 100kn(.25.2.2014), vjerovatno zbog ovog komentara..
2014 02 24
Pogledala sam njen profil i ne vidim niti jednu negativnu. Pišite negativne na profile s kojih ste bile prevarene da se zna kako dotična posluje i da još koja cura nebi isto tako prošla kao Vi. [:ljut]
2014 02 24
UŽAS ....KAKAV RIJEČNIK MISLIM DA NE PRILIČI OSOBAMA VAŠIH GODINA ...NEMOJTE SE UVRIJEDITI SVAKA ČAST ONIMA KOJE SU ODGOVORNE PREMA KUPCU JA OSOBNO JESAM I NIKAD SI NEBI DOZVOLILA OVAKO NEŠTO ŠTO ČITAM OVDJE TO JE GORE OD DJECE U VRTIČU KAD JEDNO DRUGOME UZME IGRAČKU ...POMALO SHVAČAM KAKVE SE OVDJE OSOBE POJAVLJUJU I MISLIM DA ČU LAGANO NESTATI S OVIH STRANICA ...JASNO MI JE DA SE LJUTITE I POTPUNO STE U PRAVU KAD DOBIJETE SMEČE UMJESTO ONOG KAJ STE PLATILI ...ALI VI KOJI VARATE KUPCE I UZIMATE NOVAC NA TAKO NIZAK NACIN IZ KAKVE VI OBITELJI DOLAZITE I TKO VAM JE USADIO TAKVE NISKE MORALNE VRIJEDNOSTI SRAM VAS BILO I NADAM SE DA VAM U ŽIVOTU UVIJEK BUDE FALILO TOLIKO TIH JADNIH KUNA KOLIKO STE UZELI OD DRUGIH ...PRESTRAŠNO
2014 02 25
jučer sam stavila negativni komentar na Moranaem koja prodaje kozmetiku, i eto javila se cura i rekla da je poslala paket ali mi nije javila jer sam ja sama morala ići provjeriti na kiosk Tisak i vratila mi je novac. Danas sam zbilja našla paket za mene i ponovo vratila novce. Poanta je da sam 11 dana molila porukama da mi se javi i ništa i nakon negativnih komentara se javila. Da li je došlo do ružnog nesporazuma, vjerojatno.... uglavnom roba je stigla novac je putovao simo -tamo i kad sam već se ljutila onda je u redu reći i što je na kraju bilo.
2014 02 25
slažem se sa Daisyde!
2014 02 26
Mojamodasl ponovno napravila profil tacnije prevarantica govorimo u vezi stanislava predragovic pa da znate.......ako ima kome da duguje ja cu ici i naci je pa ljudi javite se rado cu je potraziti.......
2014 02 27
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 58