Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Poštovanje korisnicima portala mojekrpice.hr povratna informacija s moje strane nakon vrlo lošeg iskustva s jednom korisnicom koja me je opsjedala da joj uslikam neke artikle dodatno, na sebi te posebno pošaljem na njen mail, kako bi ona vidjela kako to stoji te i pohvalila a nakon toga ni glasa ni traga o njenoj kupovini, radi se o ''sindyraviola'' profilu. A još gora situacija s korisnikom profila ''SheenCharlie'' koji je isto tako tražio dodatne fotografije uz neke artikle, te sam naveo da želi platiti i za fotografije i za artikle-dogovor uspostavljen, da bi nakon mog slanja prvog seta zatraženih dodatnih fotografija artikala, on prekršio etiku i moralnost, sam dogovor te ne uplaćuje dogovoreni novac, navodno ne može otvoriti file sa fotografijama, a nakon toga ni traga ni glasa. Smatram da se radi o lažnim profilima, te da se treba detaljna istraga izvršiti, čak je moguće da se radi o jednoj te istoj osobi na oba ova profila, dakle isto tako smatram da pri registraciji na portal mojekrpice.hr svaki korisnik mora uredno ostaviti sve svoje podatke koje zahtjeva ovaj portal, dapače i više kao i OIB, te je moj zaključak da jedino sa takvim osobama treba trgovati, svi ostali imaginarni profili su lažni profili s negativnim konotacijama i željom zlouporabe! Molim administratore ovog portala da uvedu neke dodatne promjene nabolje kako bi se zaštitili oni korisnici koji su uistinu pošteni i korektni, te poštuju biznis etiku i moralnost! LP, Dijana Silađev, profil Silaji
2014 01 20
− Početak > IvanaCulina IvanaCulina artikli KRADLJIVICA!!!!!UZELA JE 700KN ZA DVIJE CHANEL TORBE!!!!!!!!NIKADA POSLANE NITI NOVAC NE VRACA!!!PRIJAVA POLICIJI SA SVIM PODATCIMA JEL SAM SVE UZELA I NAVELA NA BANKOVNOM RACUNU ZA STO JE UOPLATA!!! KRADE I LAZE !!!!UZASNO!!!
2014 01 21
IVANA CULINA JE UGASILA PROFIL MOLIM VAS OPEZ MOLIM VAS DA POSTAVITE SVUGDJE UPOZORENJE ZA OVU KRADLJIVICU I LAZLJIVICU .POLICIJA IMA SVE NJENE PODATEKE I NADAM SE DA CE DOBIT SVE STO ZASLUZUJE I TRUNUT U ZATVORU ZA SVE NAS KOJE JE PREVARILA! I JOS MI JE OSTAVILA NEG KOMENTARA-???? KAKO SE SAMO TO MOZE TOLERIRATI??? PREVARA JE MENE KOSTALA 700KN A DRUGU CURU 750KN!!! MOLIM VAS OPREZ I IMA EMAIL KOJI GLASI:[email protected] MOBITEL JE: 0915789367 OPREZZZZ!!!!
2014 01 21
manekenkica , prije 6 minuta naravno dala mi je ove podatke : ovo je od gospodicne koju je takodjer prevarila micamaca95 , prije 22 sata perica mijatovic Grgura Čevapovića 22a 31000 Osijek, Croatia to je sve sto imam, ja sam joj slala 750kn i dvije torbe, znaci vrijednost 1000kn micamaca95 , prije 22 sata i cura se zove julija a ove sve je dala meni: u pbz banci Broj stednog racuna 10490091092 na ime veric stevo IvanaCulina , prije 9 dana, 17:21 moje ime je ivana culina adresa je br.radica 32 33520 slatina tak da znate kada vam paket posaljem i jos mi je dala putem sms a navodni broj racuna njene stre i nemocne sestre od 56 godina: stanislava predragovic 2340009 3212703639 doljna bukovica broj mobitela gospodicne je 091 578 9367 na koji sam ju probala i zvati ali se ne javlja jel tvrdi da je trudna i da radi po 12 sati kao medicinska sestra te se nemoze javiti na mob! eto i svi podatci koji se mogu upotrijebiti u sljedecoj prevari doticne gnjusobe i nadam se cure da ce vam pomoci!
2014 01 22
Silaji jel moguce da si ti ovome C.Sheen-u slala slikice kako ti stoje carapice,gaćice ???! Pa o njemu je bilo 100 tema i svi znaju sta on traži i koliko placa. i jos povjerovala da ce ti platiti? Kako neke cure ovdje mogu izgubiti svoje dostojanstvo zbog par stotina kuna. Čudo !!!
2014 01 24
Jelena Ljubas Niska 6 43000 Bjelovar da li vam je ovo poznato?
2014 01 24
pozdrav cure! joj, sad me i paranoja s ovim lošim iskustvima... i sama sam nova kojih mjesec dana...možda više, ne sjećam se točno, dosad sam imala dobrih iskustava, osim jedne cure koja ima puuuuno artikala, puno je praćena i puno pozitivnih, pa mi je bilo bed staviti negativni, prodala mi je torbu za koju ja ne bih stavila takvu cijenu, a nije naglasila da ima mrlji dosta od hrđe, što se fkt nije vidjelo na slikama, a kad mi je dala, odmah sam vidjela, samo je otišla s parama i rekla da se puno seli i da je to od toga...a meni bilo bed nekak...ne znam, kad si novi valjda, sve ti je bed. inače su super cure s kojima sam surađivala, a već jesam puno, iako sam kratko ovdje. i sad bih kupila kozmetički kofer al nema taj profil povratnih informacija, sad ne znam jel novi korisnik ili takav neki lažni profil....uh. prepale ste me curke :)))) [:sokiran]
2014 01 27
iva zašto si joj dopustila da ode s novcima ako nisi zadovoljna torbom? nema veze jesi li nova, moraš se zauzet za sebe, netko te pokuša zeznut prije ili kasnije, neke i uspiju, pokušaš bit što opreznija, ne slati prije uplate, s curama bez povratnih dogovoriti primopredaju ili da ti pošalju pa ti uplatiš, kako se uspiješ dogovoriti [:smijesi] samo se nemoj brinuti [:smijesi]
2014 01 28
Evo i mog dokaza o čemu pričam, za svoje riječi imam i dokaz a mogu i kopirati cijelu našu komunikaciju i tvoje izvinjavanje na krivo mjerenje. Ja se ne izvinjavam nikada kada znam da sam u pravu. Ako je nekom ovo broj 38 [:hihot] [slika:5fe0f912-d208-49b3-85ec-dbe4ded6f58c] ja riknem s takvim ljudima [:smije]
2014 01 29
A suknju dobijaš na kučnu adresu tek kada mi se vrati moje uplačeno draga
2014 01 29
na suknji piše 44, no suknja nije taj broj. i sami znate da je laz , izmjerila sam...i poslala prave mjere...da sam lazov poslala bih suknju 44 nekom tko je taj broj i nebi ju mogao obuci... uglavnom ovo je sve hrpa nebuloza i idete na ignore... a ovdje je i slika uplate da svi vide da sam nezadovoljnom kupcu vratila i novac...[slika:c7f4dc25-ce07-408d-b235-4db1e8d755a0] kao sto rekoh, opustite se draga i usmjerite svoju negativnu energiju prema stvarima koje vas uistinu frustriraju, a ne prema ovako nečem. dalje se neću uopće opravdavati, jer ni zasto nisam kriva. a nemam ni vremena u zivotu da ga trosim na ovakva bespotrebna naklapanja. LP [:smijesi]
2014 01 29
p.s. kada nezadovoljnom kupcu vratiš novac, plus on zadrži kupljeni artikl, o čemu se uopće ima dalje raspravljati [:smijesi]
2014 01 29
Koka novaca na računu NEMA, di je datum uplate (ovo i ja mogu napisati u Wordu [:smije]) ? Novac je trebao biti uplačen prije dva dana. Ako bude uplačen to je zato što sam te javno prozvala pa se sada izvlačiš kako znaš jer da je uplačen na vrijeme do toga nebi ni došlo. Probala si, nije ti uspjelo, nikada s nikim nisam imala ovakvih ekscesa a već dugo prodajem i ne samo tu. Ali očito se mora proči i takvo iskustvo, ja ti se zahvaljujem jer od svakoga naučim nešto pa i od ovakvih kao što si ti [:hihot]. Možda i ti naučiš da se poštene ljude nesmije vuči za nos jer ti se to obije o glavu kad tad. Više sreće drugi put [:smije]
2014 01 29
mozete tvrditi sta hocete kad imam dokaze. a vi sad imate i ovce i novce. no kao sto rekoh nije bitno, ja prodajem ne dugo nego predugo, ovo mi je samo jos jedan dokaz da zaobilazim negativne ljude u sirokom luku... [:smijesi] ne znam sta zelite postici svim ovim piskaranjem ovdje uopce, ali samo produzite ako vam je tako lakse. ja vas jos jednom lijepo pozdravljam i želim sve naj [:zaljubljen]
2014 01 29
A šta reći nego ajme meniiiiiiiiii [:hihot]
2014 01 29
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 58