Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

@ silba1 sigurno je nešto sprječilo! Ja sam s curom surađivala i stvarno jedna je od malobrojni kojoj se može virovat! Pričekaj malo javit će se 100%! [:smijesi]
2013 12 06
Jedno pitanje..ostavila sam curi losu ocjenu al mise cini da je ona to izbrisala.dal je to moguce?
2013 12 07
ne moze ona, moze samo admin (ona je mogla admina trazit da joj izbrise ako misli da nije zasluzila) zasto si dala? jer obicno admin brise ako nije bila prevara u pitanju
2013 12 07
Tu treba uvesti red kao na ebayu da se placa preko paypala i ako niste zadovoljni ili niste dobili kaj ste kupili zatrazite preko ebaya povrat novca gdje oni odlucujubo povratu kad objasnite bilokakvu situaciju
2013 12 09
Ovako zanima me dali itko ima iskustva sa prevaranticom Vanjom Mihaljević ? Ženskoj sam narucila neku robu i uplatila pare međutim ona me prevarila nejavlja se vise, Neznam sto poduzeti po tom pitanju,a vidim na internetu da je dosta ljudi pokrala i prevarila...
2013 12 09
Neznam što bih rekla,na njuškalu je imala oglase za prodaju uggsica i nekih trenerki,i vidjela sam da je strašno puno ljudi traži jer ih je sve nasamarila i pokrala...neznam sta da radim po tom pitanju imam sve njene mailove sto mi je slala...nažalost uplatnicu sam bacila,tek poslje sam saznala da je riječ o prevari...katastrofa [:frustriran]
2013 12 09
To sve nista ne znaci sta oni njih blokiraju kad one otvore nove profile, treba uvest prepoznavanje ip adrese i kad se jednom regas vise nemozes.
2013 12 09
Administratorica bi se trebala pozabaviti s tim brisanjem negativnih ocjena koje su došle kao odgovor na ostavljenu negativnu. A na prijetnje "ako mi ostaviš negativnu, ja ću tebi" se ne treba obazirati ako adminka obavi posao.
2013 12 12
ja sam poslala upit...ali nema odgovora...glamur5 nemaa argumenata, nego samo lupeta da bi lupetala što se vidi...očito je koja joj je namjera. A sad, admini možda imaju previše posla
2013 12 13
trenutno sam malo zbunjena i nije mi jasno po kojem kriteriju administrator blokira članove, kako je moguće da osoba koja ima 0 pozitivnih komentara i dalje ima najnormalniji profil ????
2013 12 14
A ljudi, čitam vas i koliko ima prevara na ovoj stranici.. sve što mogu reć je - ODITE NA EBAY.. tamo bar dobijete što naručite i proizvod bude kakav je i opisan i ISPRAVAN, a negativni feedback nešto znači i prodavači se potrude da budete zadovoljni i ne prodaju maglu.. ja sigurno nakon ovog iskustva 1 i jedinog a prelošeg, na glupoj hrvatskoj stranici gdje korisnik nije ni malo zaštićen, neću više kupovati ništa.. nikad isto preporučam i vama.. bježite na ebay <3
2013 12 22
Mariaa10..... uzas! Jednostavno nemam rijeci! Jako,jako...lose iskutvo. Totalno nepotrebna cura ovdje na krpicama. Vrjedja i ponizava...prodaje ostecenu robu-novac naravno ne zeki vratiti! [:frustriran]
2013 12 23
I naravno, dobila sam osvetničke negativne. Kako doći do administratorice da mi ih makne?
2013 12 28
a kome se obratiti ako te netko maltretira preko poruka i ako mu lijepo objasniš da ne šalješ poštom, a ova te opet maltretira i ne odustaje i na kraju ti da negativni, jer više ne odgovaraš, mislim ovdje ako te maltretira inače s tim nemam problema, jer radim u policiji, otac mi je u policiji i dečko, a i kaj s onima koje imaju jednu cijenu, pa onda poskupe, u dućanu svugdje sniženja, a tu se poskupljuje [:smije] , pa šta reći i to za rabljenu robu, svaka čast curama koje su dobronamjerne i one koje uspijevaju surađivati, te također pripazite na osobe koje imaju profil ovdje i na njuškalu, jer im cijene nisu iste tu i tamo
2013 12 29
ja bih istaknula korisnicu pod imenom AnaPesorda koja mi duguje novce vec 2 i pol mjeseca (165 kn). naime ona je navodno prelijepu adidas originals trenirku narucila za svoju prijateljicu (za sebe je narucila majicu koju takoder nije platila) i navodno ta njena prijateljica nema novaca da uplati. mene to stvarno ne zanima, ne mozes kupovat trenirku ako nemas novaca i onda jos svaljivat krivnju na nekog drugog, ja samo zelim ili svoje novce ili trenirku!!! mislime to neznam sta da radim, uglavnom jako loše iskustvo, PAZITE SE CURE, IMAMO PREVARANTICU
2013 12 30
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 58