Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Dobila sam prvi negativan komentar koji je neobjašnjen i nema razloga. Mogu poslati cijeli printscreen razgovor. Cura je najprije dala pozitivnu povratnu ocjenu kad je dobila svoje tajice, a ja sam njoj nakon 3 tjedna ostavila negativan komentar jer nije bila u stanju uplatiti toliko dugo novce a drugima je uplaćivala i slala svoje stvari. Čula sam se sa curama kojima je međusobno uplatila... Zatim je uplatila novce nakon 3ipo tjedna i izbrisala pozitivan komentar i stavila negativan čim je uplatila. i napisala je samo "nezadovoljna". radi se o korisnici "Antena". mogu kopirati čitav razgovor i tijek ---> zanima me može li se ikako otkloniti negativan komentar ako nema svoju svrhu? I NARAVNO KORISNICA JE U INBOX REKLA DA JE ZADOVOLJNA SA TAJICAMA I DA PRISTAJU NJENOJ CURI (misli na kćer).
2013 11 21
Svasta :/ Nikako vise nemoj slati prije uplate nesto
2013 11 21
Ma kontam da ce uplatiti tih 30kn :S Nije do novaca nego do MASLANJA. Nabijanja na nos svoje djece bolesne i ne znam ni ja čega.
2013 11 21
i da napomenem da ima više profila... ime joj je BRIGITA PEHARDA iz Varaždina
2013 11 21
Sva 3 profila su njezina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kada će se tome više stati na red ?!?!?!
2013 11 21
Sva 3 profila su njezina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kada će se tome više stati na red ?!?!?!
2013 11 21
Cure, pliz help!! javila mi se jedna korisnica, još neću imenovati, jer ne želim nešto krivo prejudicirati, da će kupit jednu kremu, ja rekla OK, a zatim da će kupit i drugu puno skuplju kremu, ja OK. kaže ona da joj poašljem podatke za uplatu, i pošaljem joj ime, prezime supruga i njegov broj računa (na svoj ne mogu primati lovu jer je blokiran radi zagrebačko parkinga mamu im), osoba je i dalje on-line ali se ne javlja povratno sa svojim podacima za slanje paketa! PITANJE (fraka me je): da li netko može manipulirati podacima za uplatu i na koji način?? Hvala unaprijed na pomoći i savjetu. Silvija
2013 11 22
Zvala sam zag. banku i kaže da ne može, ako nema pin i ostale šifre od te osobe čiji je račun. Može jedino uplatit na taj broj računa. Ali mene svejedno frka, jer su mi to računi od mame, i od muža. Zar ljudi / korisnice ne znaju odgovorit na pitanje?? Ok, nek mi javi, gle neću od tebe kupit, ne paše mi tako, i sve OK, a ne ignoriranje, a on-line je ovdje!!! Moram priznat da me je ulovila panika sad! [:ljut]
2013 11 22
nista nekuzim? strah te je dat podatke za uplatu? samo das broj tekuceg racuna i svoje ime i to je to....ja sam imala preko 150 uplata i jos me nitko nije pokrao
2013 11 22
Jelena zašto joj nisi napisala povratnu!? Ne čita svak ovu listu a povratne će drugima puno značiti!
2013 11 25
@Black05Velvet- boji se negativne osvetničke.. i ja je natjeravam da zalijepi negativnu
2013 11 25
Koliko strpljiva trebam biti? Ne želim staviti negativnu povratnu s obzirom da cura ima hrpu pozitivnih ocijena i ovo bi joj bila jedina negativna, a i možda ima neki dobar razlog - obrazloženje za nejavljanje pa da ne ispadnem ja seronja.... ali da 3 dana čekam da mi pošalje kod od tiska,mislim da tu nešto ne štima....
2013 11 25
Jesi pogledala na kioski? Ako je u najavi znaci da je poslala.
2013 11 25
Cura mi baš ne djeluje kao prevarant po porukama ali nikad se ne zna.
2013 11 25
Sutra ću otići na tisak, ako je poslala kada je rekla (četvrtak), do sutra bi trebalo stići, jel? Pa ćemo vidjeti. Mislila sam da će se danas javiti tijekom dana, možda je za vikend bila odsutna...ali ništa. Da,fakat su joj sve ocijene super, samo sam zabrinuta zbog njenog nejavljanja i onog "ostavila sam broj u autu" lol.
2013 11 25
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 58