Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Nije poslano ništa....zvala sam u poštu u Jurišićevoj u kojoj je to kao poslano....nemaju nikakav paket poslan od Mirta Marciuš....vrlo jednostavno,objasnila mi je žena,sve se sad unosi u kompjutor,bio bi podatak da je paket zaprimljen od strane pošte,tako se oni ograđuju!osim toga,ja sam angažirala odvjetnika koji je to odradio službenim putem i imam sve potrebno za podnošenje privatne tužbe.....tako da se barem jednom lopovu ovdje stane na kraj?
2013 10 30
Nije poslano ništa....zvala sam u poštu u Jurišićevoj u kojoj je to kao poslano....nemaju nikakav paket poslan od Mirta Marciuš....vrlo jednostavno,objasnila mi je žena,sve se sad unosi u kompjutor,bio bi podatak da je paket zaprimljen od strane pošte,tako se oni ograđuju!osim toga,ja sam angažirala odvjetnika koji je to odradio službenim putem i imam sve potrebno za podnošenje privatne tužbe.....tako da se barem jednom lopovu ovdje stane na kraj?
2013 10 30
Evo ja nisam imala problema sa dotičnom LaReina, naručila robu od nje, platila i sve stiglo u roku od 3 dana.
2013 10 30
Vidimo se na sudu!
2013 10 30
Što je s tim ženama, sve više mama kradljivica... Pa na što će djeca ličiti [:pospan]
2013 10 30
racun od poste nije nikakav dokaz,ako posiljka nije poslana preporuceno,na konkretno ime i prezime jer moglo se je poslati bilo sto na bilo koju adresu i dobiti racun ne kazem da LaReina nije poslala paket i da je stvarno prevarila doticnu,ali cinjenica je da obican racun od poste ne znaci puno osim sto onaj koji je poslao ima dokaz da je platio posti uslugu.
2013 10 30
Ne znam jesam li krivom topicu (uputite me ako postoji sličan), ali zanima me koliko se uspješno može ući u trag prodavačima koji se prestanu javljati nakon uplate? Dakle, imate njihovo ime i broj računa u banci. Pretpostavljam da to nije moglo biti lažirano, ali koliko je banka spremna dati podatke o klijentu? Ili postoji neki drugi način? Imate li iskustava?
2013 10 31
pitanje administratoru, ili kome god... dakle, koliko je 'normalno' nakon uplate čekati da cura pošalje ono što je plaćeno? naime, nakon upita o artiklu odlučila sam ga kupiti, cura uredno poslala broj računa i rekla da joj javim kada uplatim da može poslati, uplatila sam isti dan, javila i od tada je prošlo tjedan dana a cura se više ne javlja...
2013 10 31
Pozdrav,nova sam ovdje. Svaka čast da ste otvorili ovu temu da i mi novi mozemo biti upuceni u neke stvari koje se redovito dešavaju. Trenutno nisam ni sa kim imala problema,a nadam se da ce tako i ostati. Pozdrav svima i nadam se da cemo lijepo poslovati.! (:
2013 10 31
UrMila - na administrator se nemoj oslanjati, jer u zadnje vrijeme ne radi više ništa... S mojeg gledišta vjerojatno si prevarena, meni je bolesno kada se prodavač ne javlja i 2 dana od uplate(ukoliko je dogovoreno koji se dan uplaćuje), a kamoli nešto više... Svakome može nešto iskrsnuti, ali to su manjine, ostalo su izmišljene gluposti za lijenost. Najlakše je primiti novac i onda se javiti nakon 5 dana s 10 000 dobrih izgovora na koje prodavač ima pravo, ali kupac nema pravo na ništa [:smije] . O kojem je nadimku riječ?
2013 10 31
lollip hvala na javljanju :) radi se o marinatonitin, da i meni se čini da ništa od toga jer iako se u međuvremenu prijavljivala nekoliko puta nije označila plaćeni artikl sa 'plaćeno' i ne odgovara na poruke. nekako sam imala povjerenja jer su svi komentari pozitivni, ali eto :( i što sada??
2013 10 31
ostavi joj negativnu!!! neke se primijene kada vide negativnu pa ti pošalju što prije
2013 11 01
dunja, banka ne odaje info o klijentima. nemaš druge nego prevrnuti cijeli internet i sve što možeš s time što imaš, ime prezime, ako imaš sreće dobila si i adresu [:kesi]
2013 11 01
oke, hvala cure na savjetima i želim nam što manje takvih
2013 11 01
Joj Bože moj, tek sam se uključila u krpice, ali dok ovo čitam strah me :S
2013 11 06
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 58