Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

evo danas isprika, nije vidjela uplatu, kaže izvod nije došao, poslati će sutra robu....i što sada?! [:sramezljiv]
2013 10 22
@martinamarta,ma da ima 10000 poz,nek vrati lovu i nek uplati za vraćanje robe! Ako neće,po mome velika neg i zalipi slike nek se vidi! Pa šta je ovo cure/žene?! Di vam je sram?! Svakome se može potkrast nešto ali ovo je prevršilo svaku mjeru!!! [:sokiran]
2013 10 22
JAAAAKO loš korisnik je LaReina..... Naručila sam prije 9 dana miceralnu otopinu za lice....i kao,cura ju je poslala još 14.10.....i da stvar bude bolja ima i nekakav račun iz pošte,kao!!!! No,ja sam danas nazvala poštu....od 12.10. kad su joj novci uplaćeni,do današnjeg dana nije poslan paket od,pravim imenom- Mirta Marciuš!!!! Pa evo,curke moje,na znanje!!!!
2013 10 22
TinaLesic korisnica je poslala poruku za cizme, zatim nije odgovarala, u meduvremenu sam ja cizme prodala. nakon toga napisala losu povratnu, u kojoj tvrdi da smo se dogovorile, iako tu nikakvog dogovora medu nama nije bilo... prosurfala sam po njenim povratnima i vidjela da svi imaju identicna iskustva s doticnom - PREVARANTICA
2013 10 22
Evo i mene je prevarila Afroodita, naručila sam od nje patike i trenirku, uplatila joj 210kn, a ona mi nije ništa poslala...Užas kako je nije sram! I sad se više ne usudim ništa kupovati...
2013 10 24
Tražim gospođicu TanjaHorvat iz Donjeg Miholjca trebala bih ju nešto obrisala sam razgovor a sad ju nemogu pronac
2013 10 24
@lota22 prošla sam sličnu situaciju s jednom korisnicom i tek kad sam zaprijetila prijavom adminki i policiji poslala mi je artikle...priča je trajala sve skupa 3 tjedna! [:frustriran]
2013 10 24
Gledam sad malo i mislim si Bože dragi...ova tema ima 58 stranica ,a lista korisnica za pohvalu 25 [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] žalosno...odoh ja na onu drugu malo hvalit svoje suradnice jer me ova tema deprimira [:place]
2013 10 29
Ja sam naručila miceralnu otopinu od korisnika LaReina....cura je lažov i lopov!!! lova joj je uplaćena 12.10.!!!!I još uvijek ništa nije došlo!!! čak je zavo i njezin dečko i prijetio se....pa bio fin,sve ok,samo da ja obrišem nju s liste loših korisnika i on šalje....aha!!!!Malo morgen!!! Uglavnom,cura se zove Mirta Marciuš,i NEMOJTE ništa naručivati od nje,pokrasti će vas!!!!
2013 10 29
Ja sam naručila miceralnu otopinu od korisnika LaReina....cura je lažov i lopov!!! lova joj je uplaćena 12.10.!!!!I još uvijek ništa nije došlo!!! čak je zavo i njezin dečko i prijetio se....pa bio fin,sve ok,samo da ja obrišem nju s liste loših korisnika i on šalje....aha!!!!Malo morgen!!! Uglavnom,cura se zove Mirta Marciuš,i NEMOJTE ništa naručivati od nje,pokrasti će vas!!!!
2013 10 29
Hana01 nisi baš normalna to si dokazala već odavno!Kada ti netko pošalje račun da je poslao onda je i poslano.Sljedeči put traži da ti se šalje preporučenom poštom jer s običnom se nikad ne zna.Malo se raspitaj kako stvari funkcioniraju s poštom i paketima.Ako se netko prijeti to si ti i da si normalna osoba poslala bi ti ponovo tih micelarnih otopina ali preporučeno makar nije moja krivica što ti nije došlo ja sam ti poslala i imam račun za to koji si i vidjela,ali pošto si očito luda nema šanse da ti išta više šaljem.I da najvjerojatnije sama lažeš da nisi dobila samo da bi dobila još više.Ja dokaze imam da sam ti poslala a kaj ti imaš.Okanime se više jer mi te stvarno jebeno dosta!!
2013 10 29
mothersofdragon je dno dna [:sokiran] friško sam registrirana i ona mi imputira SVE I SVAŠTA...zar nije ipak ona ta koja se ogriješila o zakone republike hrvatske? ako ne zaustavite maltretiranje od iste vjerujte da ću vas dati u medije u negativnom kontekstu prijetnje privatnim porukama ne toleriram nikome posebice NE NEKOJ ISFRUSTRIRANOJ NEDOJEBANOJ GUSKICi nemojte biti licemjerni i imati dvostruka praviloa,,,,sve ovo što ONE RADE PODLIJEŽE K A Z N E N O M Z A K O N U RH,,,,
2013 10 29
otputujem u inozemstvo malo i najednom mi vise nista nije jasno
2013 10 29
oooo...evo LaReina se javila!!!!Draga,da si ti to poslala oni bi u pošti imali evidenciju(a oni nemaju ništa poslano od Mirte Marciuš....od 12.10. do dana današnjeg)....a taj kao račun koji si ti meni poslala sam i ja mogla isprintati na kompu i poslati!!!!Nemoj lagati i još se više uvlačiti!Ja sam ti rekla odmah,nije problem u lovi....i ako ti treba,uzmi si ju i neka ti je s srećom,ali reci iskreno....i ne....ti si i dalje lagala.... Tako da slobodno budi govno dalje....sjebati ćeš ti opet nekoga,pa će se pisati!!!! [:smije]
2013 10 30
@Hana01 - ukoliko ti je pošiljka poslana obično ni nećeš nikada doznati gdje je... Takve pošiljke se NE prate u pošti, isključivo preporučene s potvrdom.
2013 10 30
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 58