Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Korisnica ShopLjubs je prevarant. Platila sam joj 950 kn iPhone 4 koji nikada nisam dobila. Ona mi se vise nije javila i promijenila je podatke u profilu. Uplatila sam joj na racun u PBZ u Vinkovcima.
2013 11 26
Ipak je poslala paket, podigla sam danas, možda nije imala pristup internetu da mi javi kod, jer se nije logirala već 3 dana. Uklonila sam korisničko ime iz poruke, i ostavit ću joj pozitivnu ocijenu ipak. I ispričala sam joj se zbog nepovjerenja, jbg. Sve je u redu - ime obrisano iz teme [:smijesi]
2013 11 26
glavno da je sve ispalo na kraju dobro [:zaljubljen]
2013 11 26
ekipa može li mi netko reći što je sa djevokom, ima profil pod imenom anakrpice, ženskoj san prije nekoliko dana uplatila neke nocve,a od nje ni traga ni glasa [:tuzan] čak sam joj poslala poruku ali ništa [:sokiran]
2013 11 28
imam pritužbu na korisnika pod imenom Matea od nje sam kupila ekstenzije za kosu po cijeni 200,00 kuna koje sam joj uplatila drugi dan na račun pod imenom Marko.T. [:ljut] jer je navodno ona maloljetna i nema svoj račun u banci ,i ok! No poslat će mi putem tiska jer je jeftinije kako bi mi bilo jeftinije no već 10 dana je prošlo mog paketa nema a niti mi gospođica se nikako ne javlja jer joj šaljem poruke da mi pošalje samo broj potvrde od paketa da vidim gdje je moj paket završio i jeli uopće poslan zadnja poruka od tog korisnika bila je ; ne paničarite stić će vam kroz nekoliko dana a infornacije od tiska sa besplatnog tel.0800-666-770 rekli su mi da ako je poslano trebalo je stići kroz dva-tri dana e pa stvarno je da ne povjeruješ kako ljudi mogu biti toliki muljatori. Svaka čast pojedinima od kojih sam kupovala skuplje stvari preko ovog portala brza dostava a još zadovoljnija ja . Prevarena sam očito ali NE UPLAĆUJETE NIKOM UNAPRIJED NA RAČUN nek vam stigne i poštom i poštarina skuplja ali barem da se zna da je taj od kojeg kupujete to imao namjeru prodati. [:vrti]
2013 11 28
Ja inače baš nemam povjerenja u ljude što se tiče ovog načina prodaje ili kupovine, ali ipak sam htjela nešto naručiti i sad me strah jer baš nemam novca na bacanje, kao nezaposlena osoba...
2013 11 28
cure, pazite se nekog psihopata koji traži da mu se prodaju neoprane gaćice i slično, zove se Hank87
2013 11 30
ja potpisujem..meni je uletila da bi uzela nesto od mene,pao dogovor,dala sam joj podatke za uplatu i nikad se vise nije javila usprkos mom upitu da javi da li odustala i da nije bad ako je(cisto da znam).. [:ljut]
2013 12 01
Neces bas puno postici s tim osim zastrasivanja.. zao mi je ali to mi je struka.. nitko se radi parsto kuna nece s tim zamarati.. kolektivne tuzbe gdje se radi o prevarama od partisuca kuna imaju jedino smisla. Sad joj mozes samo ostaviti negativan komentar kako i duge ne bi prevarila ili zatraziti povrat novca i vracanje artikla
2013 12 01
I ja sam korisnici CHICACHICAS ostavila neg. komentar radi oštećenih čizma ali ga je adminka izbrisala bez obzira na to što sam ja imala dokaz da su takve poslane,tako da ni time neće puno postići.
2013 12 01
@PetraBozic, jesi uspjela kontaktirati anakrpice? Stvarno bih voljela kupiti nešto od nje ali vidim da je zadnja prijava bila prije cca 2 tjedna
2013 12 02
jedna mi je 'visoka ličnost' ovo nalijepila kad sam joj ponudila svoju torbu u zamjenu: Joj dvijesto sedamdeset kuni ne platim ni naramenice za jedno djelni kupaci ha ha sto ti mislis tko sam ja ovu sam torbu platila zelis li znati koliko eura ako te bas zanima ali neznam kako da kazem nebitnim ljudima da je ta maslinasta torba obicni drek za moju predivnu torbu daj molim te pogledaj moje ostale stvari hoces da ti uslikam koliko poruka imam pa da onda komentiraš.Uopće neznam zašto trošim svoje nokte i prstiće da ti napišem ovo uistinu nisi vrijedna toga.Daj pogledaj si tu svoju torbu krumpire u nju ne bih stavila ti mi govoris da se zamjenimo.Daj curko odjebi marka ove torbe je ''tommy hilfiger '' koja je to marka da nije ''Chinese Chaine'' hahah :))) daj lijepo sam ti napocetku napisala nee i necu tu tvoju torbu ruznu.Daj je vrati u krumpire odakle je i došla lijep pozdrav i ugodan dan.I znam da ce ti nakon ove poruke maca popapati jezik i da nemaš kaj više da govoriš o mojoj također i o svojoj torbi cao ljubi :* :* frustriran
2013 12 03
zanima me da li netko zna što se dešava sa zgmaki ...... kod je sam naručila i platila ima 3 dana jednu tuniku i evo do danas ne da mi nije poslala nego mi se nije niti javila
2013 12 04
Curke moje drage, doticna mi je pokusala prodati puder od Manhattana koji u DM-u dode 50kuna za 90 kuna. Nakon komentara da je prevara mi je slala prijetece poruke u inbox, I ONA MENI OSTAVILA NEGATIVNU. kome se obratiti za ovako nesto? ja imam sve pozitivne komentare od kupaca, i sad je ona ostavila negativnu. a ona naravno ima jos negativnih zbog svojih prevara.
2013 12 05
Najbolje su mi korisnice koje napišu VELIKIM SLOVOM DA NISU ZA ZAMJENE I TE ISTE ŠALJU UPITE-mislim da je to krajnji bezobrazluk i nepoštivanje sviju nas [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2013 12 06
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 58