Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

ajme kad citam ovakve postove, pitam se sta je s tim curama? pa zadovoljan kupac ti ce se uvijek javit. a za laziranje robe, svaka im cast. pa bolje reci kako je, nego da se s nekim poslije natjeravas il da te negativno ocjenjuje. uzas. zao mi je vas koje ste bile prevarene.
2013 09 13
Epilog cijele price s razvaljenom haljinom koju sam dobila: Novci sjeli, paket je poslan prije 2 dana, sifra je TA01446401, vec je i zaprimljen na prodajno mjesto. Nisam slala na adresu koju je doticna dala jer je google maps pokazuje kao nepostojecu. Dakle, paket je ceka na kiosku na trznici Samobor, molila bih da ga preuzme. Moje negativke su pobrisane, osim jedne koju je i zasluzila pa onda tko god napisao one negativke na moje ih isto izbrise...
2013 09 13
Ah, sad vidim da je blokana, makar sam rekla adminki da vise ne trazim blokadu. Nista, nadam se da bude vidla da je haljina ceka na kiosku, ako mi se vrati, ne mislim je uzimati nazad
2013 09 13
Pozz svima! Vidim ima nas dosta prevarenih, jadno i žalosno..., evo i mog iskustva.. dotična (nick GOGILI) je od mene očito DOBILA a ne KUPILA košulju koju je odabrala....., naime već pri samom dogovaranju mi je nekako pomalo bila sumnjiva, očito je da sam nasjela i poslala artikle prije provjere uplate,, i kažem ARTIKLE jer sam joj glupača uz odabranu poslala i još jednu gratis( kao malo iznenađenje)......, neka , ovo mi je bila škola za ubuduće.... bit' će da joj je 55kn bilo jaaaaako puno za dati! (žao mi je samo što sam obrisala sve njene poruke pa ju sad više ne mogu naći) nadam se da takve osobe znaju da se sve vraća i plaća, u ovom ili onom obliku...,, sretno joj bilo.. ljudska šuga!
2013 09 17
ne razumijem cure koje to rade... varanje i laganje im može proć jednom ili dva puta (na žalost), al dugoročno će same sebe zeznut do sada nisam osobno imala takvih iskustava, al jedna stvar koja meni smeta (i jednim dijelom spada pod "lošeg korisnika") je ta kad dobiješ upit za nešto, i odgovoriš u roku od sat ili 3 sata... i onda ti se taj netko više ne javi. ok, ipak joj to nešto tvoje ne paše, al bar reci nešto, - ipak nebi, ne odgovara mi, i sl... osnovna neka pristojnost, uostalom mislim da bi i ti isti tako razmišljali...
2013 09 17
ma sve je stvar dog i razumjevanja nije zivot na krpicama ima svako svoj zivot i ritam ja normalno poslujem kao sto je i vidljivo po kom , mogu i mj dana cekat ako ces poslat ili uplatiti al ako me zavlacis i odg sa ok np i pravis se mutav e to me zivcira , neostavljam nikome negativne ne pada mi na pamet al jednostavno samo vratim artikl u prodaju i gotovo ..ja necu nikoga prevariti al nikoga cilj je da se rijesim robe koja se meni ne nosi ocito da se svida nekom dr pa zasto nebi nekog dr obradovala a ne da nakupljam svoju i tudu robu ma de nema sanse...
2013 09 18
@krpicevk- pa svi mi imam život van krpica, ali je ovdje puno previše ljudi koji se izvlače na bolest, smrt bližnjih i sl. i kad se nekome takve stvari doista i dogode.. mnoge ne vjeruju.. Mogla si onda ti umjesto prijateljice poslati kad već umjesto nje i prozivaš i stavljaš na listu.. [:smijesi] Iako uvijek mislim da se takve stvari mogu i moraju riješiti u inboxu a ne razvlačiti po ovakvim temama.. ali eto, nismo svi isti. [:smijesi]
2013 09 18
mozda... i ikonica im je na isti princip, shoes... al jedna je blokirana pa je možda otvoren drugi profil, ko zna...
2013 09 19
Bok cure, moram priznati da sam ja bila u tri situacije kada nije bilo fer s moje strane. Radila sam posao honorarno i nisam imala tocne informacije kada će mi tko od polaznica centra u kojem sam radila uplatiti, a o njihovim clanarinama sam ovisila. Zasad su bile dvije situacije, ali svejedno znam da curama nije bilo bas drago. :( Od artikala sam na kraju morala odustati jer nisam u tom trenu imala novaca. Za njih se nisam vise javljala jer mislim da ne bi bilo korektno od mene da trazim nekoga da nesto cuva, a ja sam odustala. Eto, znam da nije skroz posteno, ali priznajem da mi se desilo!
2013 09 25
Inače, mislim da bi najsigurnije prije nego što nešto pošaljete, bilo da tražite potvrdu, ovisno o načinu na koji je uplaćeno! Ja uvijek preko internet bankarstva uplaćujem, i odmah šaljem pdf u privitku kad uplatim! :)
2013 09 25
ali to nema koristi..jer mozes opozvat uplatu i nakon te potvrde ja isto mogu odmah dat pdf na hpb i nakon toga par sati poslje jos uvijek kliknut da odustajem od uplate meni nikakvi pdf-ovi, slike upl.i slicno nisu dokaz...jedini dokaz je da je uplata sjela...ako nije kupac je pogrijesio (ili nije upl. ili mu je banka zeznula pa traje duze ili je krivo upl.) i tu ja kao prodavac nista ne mogu a i ima cura koje tako pokusaju prevarit prodavaca :/ naravno moze i prodavac lagat da mu nije sjelo a je takve treba na javni linc, javno ime i prezime, nista na fino jer su LOPOVI sad upali vam u kucu po mraku ili ovako - ista stvar, lopov je lopov
2013 09 25
BarbaraBarbie - poslovanje je teklo u redu bar se činilo tako XD dok joj nije paket stigao 1. je kritizirala zašto sam joj pouzećem poslala jer je to skupo isplao(nebi da je meni taj novac išao) a čak sam joj navela da može i tiskom jer će biti jeftinije na što je rekla 10 kn više manje.....dok joj nisam priložila taj razgovor (copy-paste)nije odustajala....zatim je počeloooo da je u bočici završnog sjaja za nokte pola prazno -.- 14ml piše dakle ne mora biti do vrha puna-najbolje da sam ja koristila ccc....idemo dalje gel za nokte nije original zapakiran(neznam kako to izgleda,zaštitnu foliju ima,valjda je očekivala i certifikate) te da sam ja nadolijevala gel u bočicu :O HELOOOOOO ?????? očekujem negativan komentar čudim se još ga nema :D [:smije] [:ljut]
2013 09 26
Iskreno, kad čitam sve vaše postove i vidim kakvih cura ima, ne vjerujem... Mene ova stranica oduševila kad sam čula za nju, i svaki dan nalazim prekrasne stvari za sebe, a puno povoljnije nego što bi u dućanima našla! I da postajemo sve više skeptične zbog , pa ja bi ih nazvala mentalno bolesnih osoba, mislim da stvarno nije pošteno! Blate ovu stranicu i sve poštene cure zbog ovakvih padaju u sjenu! Razmišljala sam malo, kak bi se tome dalo stat na kraj, i stvarno nisam pametna! Mislim da bi se trebale malo skupiti ovdje i dati neke prijedlog, ako imate? Ja prva neću pregovarati sa curama za koje vidim da imaju izgovore i prije nego se dogovorimo za uplatu, jer dosad cure kojima sam prodala stvari, ili kupila stvari su bile jednostavne, korektne, ljubazne i brze sa odgovorima i detaljima oko robe! Ako netko ima tisuću nijansi laži i muljanja za napisati, malo bismo trebale pripaziti na takve osobe! Ja sam se i sama našla u 3 situacije kada sam rezervirala stvari i mislila da ću ih uzeti, ali nisam bila isplaćena od strane svojih korisnica, i morala sam odustati! No svaki put bih pošteno rekla da jednostavno u tom trenutku nemam, i ne pada mi na pamet da netko čuva stvari za mene 2 tjedna dok meni ne dodje plaća! Mislim da to nikako nije fer. Ako vas netko traži da mu pošaljete stvari prije nego uplata bude vidljiva, odmah vam je jasno da se radi o muljaži! Ja prva ne bih tražila nekoga da mi pošalje paket, a da nije vidjela moju uplatu, mislim, to nije nikakav način poslovanja!
2013 09 28
Moram priznati da sam skeptična prema profilima u kojima stvari izgledaju kao da su iz nekog kataloga; prema skupim stvarima i modnim markama. Volim profile u kojima vidim da je odjeća slikana u "domaćoj" atmosferi, a nije sterilna na bijeloj podlozi nekoj... Eto, to su nekako moje prve misli što se tiče prevarantica, ako sam nekome pomogla, jako mi je drago! Na svom profilu ću danas staviti ostatak stvari jer imam jesensku čistku, a fotić mi je bio riknuo. Poslikat ću mobitelom, ali iz više kuteva, da bude što realnije, pa škicnite ako uhvatite vremena :) Šaljem vam poljupce! [:poljubac]
2013 09 28
@LjuBitch- i ja slikam na bijeloj podlozi, puno ljepše, "čišće" izgleda no na parketu i sl. [:jezik] I ne želim da pozadina "odnese" cijelu sliku.. neki zebra uzorak pokrivača, šareni tepih, itd. Drugo je što mnoge stavljaju za prvu sliku onu skinutu s interneta- to je protiv pravila, no lakše je tako nego sam svoje uslikati.. nekima.. [:smijesi]
2013 09 28
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 58