Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Ne izostavljam ja ništa, ali ti izostavljaš itekako, neće ti cura reći "prodala si mi krpetinu" odmah u prvoj poruci, jer bi onda ti sada imala što za govoriti, kao npr već si navela da nije na lijepo pokušala vratiti svoje... Eto varaš se, kopiranjem razgovora dokazala si suprotno. Na kraju svega jedino što bi ti trebala obaviti je vratiti joj novac i uzeti si haljinu za koju poričeš da je loša, pa ju prodaj dalje s oštećenjima, vjerojatno će se netko i javiti za kupovinu, iako nakon ovakvog ispada čisto sumnjam da ćeš više uopće imati kupaca.
2013 09 10
HAHAH meni samo nije jasno kako ti, Barbie možeš odlučivati što ćeš raditi sa novcem kojij je Lanin? jer ti je i sama rekla da želi da joj uplatiš, a ona tebi vraća haljinu, i sve se vraća u prvobitno stanje. o kakvim donacijama ti pričaš?!
2013 09 10
MartnaMimas - Ona će donirati nekome/nečemu za bolju svrhu ( čitaj kupit će cigarete, popit piće ili sebi stavit u džep), Ta nije vidila firme ni tvrtke. [:smije]
2013 09 10
Kakvo ružno izražavanje od jedne "dame", kao neki kočijaš, fuj [:tuzan] .
2013 09 10
tata ti je kocijas [:smije]
2013 09 10
Kao prvo: ako imaš firmu, draga, znači da si visokoobrazovana i trebaš znati da se imena i nadimci pišu VELIKIM početnim slovom, dakle Martina ;) Kao drugo: ako je korisnica nezadovoljna, te ti na lijep način rekla da želi SVOJ novac nazad jer nije zadovoljna kupljenim, ti nemaš ama baš nikakva prava zadržati ga, donirati etc., tako da dušo, novac nije tvoj, a ako doista imaš tu firmu, onda bi trebala plivati u novcima ;) Kao treće: ako si već toliko inteligentna (firma bla bla bla), onda bi trebala znati da se piše bIJEdnice, a ne bJednice ;) Kao četvrto: kakav ti je to rječnik? Lijepo si ti odgojena, nema šta, svaka čast, svaka šuša danas može imati svoju firmu.
2013 09 10
Mene ne možeš podbosti ničime jer mi tvoje riječi ništa ne znače...
2013 09 10
Da ima "firmu", ne bi dronjke ovdje podvaljivala i išla na GO sa tuđim novcima.
2013 09 10
da pisu se velikim oni nadimci koji se postuju a ne neki xy nadimci [:poljubac]
2013 09 10
HAHAHAHHA, ranit ću se -.- Martina je inače IME, a ne NADIMAK [:kesi] [:kesi]
2013 09 10
Dronjak si ti [:smije]
2013 09 10
Barbie- Hvala na negativnoj povratnoj - šta si mislila da ću ti je ja zalipit nazad jel? :) Tu san ipak veći čovik od tebe.
2013 09 10
Joj, ovo Barbie-no ponašanje me tako podsjeća na srednju školu [:smije] [:smije] [:smije]
2013 09 10
Ne srednju nego osnovnu [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 09 10
Ma i to [:smije] [:smije] [:smije]
2013 09 10
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 58