Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Evo da napišem svoje loše iskustvo sa korisnicom TijanomEliot,dogovorile smo razmjenu robe ja njoj kupaći ona meni kratke hlače,prošli ponedeljak sam trebala poslat što sam i učinila, i ona meni,što ona očito nije učinila.Ne javlja mi se na poruke,mojih hlačica nema,pogledala sam curu nema niti jednu negativnu pa mi nije jasno zašto je to napravila.Mislim, javila mi se u srijedu i rekla da je poslala prije dva dana ali očito nije i od tada tiha misa.
2014 06 18
širom oči treba otvoriti!! [:vrti] pazite kome uplaćujete, nisu to male pare [:boji] a, i ima negativnu već....
2014 06 19
Nije osvetnički komentar niti zbog teme, već zbog toga što mi dotična stalno šalje prijeteće i vrijeđajuće poruke, a da do suradnje nije ni došlo, jer što se suradnje tiče ja sam bila pristala da pošaljem prva artikl. Vi ne znate uopće o kakvoj se korisnici radi, jer se lažno predstavlja i glumi finoću.
2014 06 25
Nije osvetnički komentar niti zbog teme, već zbog toga što mi dotična stalno šalje prijeteće i vrijeđajuće poruke, a da do suradnje nije ni došlo, jer što se suradnje tiče ja sam bila pristala da pošaljem prva artikl. Vi ne znate uopće o kakvoj se korisnici radi, jer se lažno predstavlja i glumi finoću.
2014 06 25
pozdrav cure, ne znam gdje da napišem, da li je netko kupovao od: nikita123 ? njeno ime ja Karla Kalajzić, obrisala je profil, nakon što sam joj uplatila novce, prije toga je imala 3 pozitivne povratne pa sam mislila da nije prevarantica, očito sam po 3. put od 5 puta što sam kupovala,prevarena..:(
2014 06 25
svaki put kad otvorim ovu temu ostanem sokirana. ne mogu vjerovat kako nemaju srama varati i krasti [:frustriran] krajnje je vrijeme da se nesto konkretno poduzme jer ovo vise nije normalno [:pospan]
2014 06 26
@TeaRSplit - negativnu joj spiči ko kuća veliku! ne znam zašto do sad nisi? [:vrti] balavica neka, kultura 0 bodova [:ljut]
2014 06 26
Zdravo, Evo još jednog imena lošeg korisnika lulicalu Zagreb, 51 artikl Dogovorile zamjenu, paket nisam dobila.Ona se meni javila prva i predložila zamjenu.Ostavila sam negativnu pa provjerite.Zanimljivo je da je ona meni ostavila pozitivnu povratnu a dogovarale smo prije 22 dana od prilike, paketu ni traga. [:tuzan] Mislim da bi trebalo pregelednije napraviti listu loših korisnika...kao što je ova TOP korisnika.
2014 06 26
ahahhaha, a čim izrađuje iscjeljujući nakit vidim koliko je sati [:hihot]
2014 06 27
Ovo postaje čisti užas. Svaka tema koja se otvori o pojedinoj prevarantici bude ili obrisana ili zaključana od strane administratora s nekim objašnjenjima koja ne drže vodu. Ovo je valjda jedina tema o pravarantima koja nije obrisana, ali ima 120 stranica i meni osobno nije baš od neke pomoći jer mi se baš i ne da čitati 120 stranica foruma da vidim spominje li se netko s kim imam namjeru trgovati.
2014 06 27
Ove čakre su me baš nasmijale [:smije] Nju se jednostavno treba prekrižiti za svaku daljnju suradnju i to je to
2014 06 27
jel itko poslovao sa Tina34? ;)
2014 07 01
Totalno je čudno, naročito jer je ona dobila komentare a nije ih ostavila njima kao kupcima. I gradovi svi počinju na K (Korčula, Karlovac, Koprivnica), netko je stvarno kreativan [:hihot]
2014 07 02
ma profil je fejk, pogledaj komentare...nemaju kvačice slova š, č itd...isti stil pisanja...mani se vraga, šta opće riskiraš da kupuješ od nje...ne shvaćam šta forsirate makar je očigledno da je fejk...i to kaj Silvia veli, gradovi na K...daj molim te
2014 07 02
Ja sam iz KC, može osobni podaciu box, možda ti mogu pomoć, nije Kc tako velika... ako mogu, pomognem
2014 07 02
1 2 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 58