Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Odes u banku i pitas jos jednom dal je sve ok s uplatom. Ne moze tvrdit da nije dobila ako imas potvrdu i ako u banci kazu da je sve ok. A kad si uplatila?
2014 07 10
u ponedjeljak je uplaceno,i otada sam vec tri puta bila u banci kazu da je transakcija prosla ali ne ne ona kaze da novaca na njenom racunu nema,imam uplatnicu i molim ju da joj posaljem ona nista [:ljut] i da imala sam jos tri upuplate svima je sve sjelo njoj nije laze
2014 07 10
Nasamarila te, [:znoji] probaj stupit u kontakt s curama koje su poslovale s njom , možda možeš doći do njenog broja moba, pa ju nazovi , malo zaprijeti da ti pare vrati, izbori se za njih! Nemoj joj to pustiti samo tako!
2014 07 10
Ma dobila je novce, nema sanse da nije. Uostalom da meni neciji novac ne sjedne, a zena mi salje uplatnicu i sve ja bi se zabrinula, pokusala to rijesit, poslala bi zeni ispis tekuceg, sve transakcije, itd. Cim ona ni malo ne brine i ne javlja se nesto smrdi. Zast ju ne zamolis screenshoot tekuceg njenog?
2014 07 10
neda nista kaze da sam luda da njoj 'njezini' novci nisu sjeli. A nema nijednu povratnu nista,s tim da ju je preporucila jedna cura ali nije od njene narucila tenisice. [:ljut]
2014 07 10
Pozdrav, da li je netko surađivao sa korisnicom AnnaBa? Naime narucila sam od nje air maxice uplatila novce prije tri tjedna da bi na kraju deaktivirala taj profil i javila mi se sa profila VanessaKo i rekla da tenisice mozda nece ni doci i da ne zna da ebay radi povrat novca s obzirom da ih od tamo narucila?!! [:frustriran]
2014 07 11
ja sam narucivala od te anaba ista stvar kao i kod vas,sad sam u ponedjeljak narucila air max tenisice od ormaricc i kao nema nobaca iakreno ja mislim da je to jedno te ista osoba i da krade nakon uplate vise se ne javljalja [:ljut]
2014 07 11
ja prijavljujem Ivchi 15..........ne mogu joj sad otvorit profil, ali prodala mi je fake parfem za original, u oglasu je pisalo da je original i jos sam je pitala je li original i rekla je da jest. Naravno, stigao mi lažnjak i rekla da ce mi vratit novce cim se vrati s mora i onda se nije prijavljivala 20-ak dana i sad je ne mogu otvorit. Ni glasa od nje. Eto čisto da znate da ne poslujete s njom!
2014 07 14
tirena otvori temu na forumu, samo bez podataka i caps locka da ne izbrise administratorica :DD
2014 07 14
moram to pronaći......ok! ;-)
2014 07 14
Bilo je o njoj tema, TIRENA. Blokirana je.
2014 07 14
bila je ne jedna tema, i prije, kao upozorenje svima da traze detalje jer se oglasi cine jako mutni, i nakon sto je prevarila svako od cetvero ljudi.
2014 07 14
i eto ga na opet prevareni od ivchi [:ljut] uspjela je zavaljati par cura prije nego li je admin reagirala da ju blokira
2014 07 14
TIRENA bilo je tema o njoj,par..nedavno,u manje od mjesec dana...stavi temu da druge isto znaju za ubuduce
2014 07 14
i to ne da su bile teme vec je adminka na ivkino histeriziranje u inboks reagirala citiranjem doticne da se nju klevece. a govorilo se ljudima da pripaze prije uplate, da traze dodatne slike stvarnih artikala, buduci da je redom ispocetka imala porokane s neta fotose. kasnije zamijenjeno njih par jos gorima na kojima se vidjelo jos manje, a u inboks nikome nikad poslala nije fotke batch kodova ili iceg drugog.
2014 07 14
1 2 ... 50 51 52 53 54 55 56 ... 58