Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

pa to se samo vidi da ovdje prevarantice zive ko bubreg u loju i zaštićene su svim i svačim. super je kaj se admin i stranica ograđuju od prevara i još je odličnije kaj je ona uspjela zavaljati toliko cura prije nego kaj se nekaj tamo pomaknulo da bude blokirana. Nažalost za koji mjesec ta će opet doć tu, otvorit profil, sama si pisati lažne pozitivne i prodavati maglu
2014 07 14
krasno...........nisam često ovdje pa nisam išla za tim! [:place]
2014 07 16
Ehhh, to tako nazalost ovdje na krpicama funkcionira. Ja sam dobila unistenu torbicu, receno mi je da nema apsolutno nikakvih ostecenja, i jos me zenska optuzila da sam je ili ja potrgala ili se u tiskovoj kutiji potrgala [:hihot] A ono, poderana kod zatvaraca totalno, izgrebana izvana, uzas. Isto tak sam jednom kupila sandale pod rozne, dosle su mi krem sandale. Pitam curu zasto je lagala za boju, a ona meni "sorry, trebao mi je novac" [:hihot] I sta ces, vise ne kupujem nista sto nema sto i jednu sliku i samo stvari s etiketama. Sto god sam kupila "jednom koristeno" doslo je u raspadnom stanju [:tuzan]
2014 07 16
Ja vrlo rijetko kupujem, mislim da mi je to bila treća kupovina na krpicama otkad sam tu. I prva ovakva promašena. Doduše, radi se o samo 45kn, ali svejedno, pa da je i 5kn. Btw. dotična je Darija Križević iz Petrinje. Budući ima puno "torba" u profilu, nakon moje negativne mislim da će otvoriti novi profil, pa pažnja.
2014 07 17
124 stranice o lopužama [:sokiran] o bože kako spavaju po noći [:sokiran] [:ljut]
2014 07 18
Bezbojna, draga moja ja ti ne prijetim to je samo realnost.. Nee daj nitko nije vidio da sam "losa korisnica" napravi temu o tome, razglasi [:hihot] [:hihot] I don't care tntntn :D
2014 07 18
Curke moje da li ista znate o ovoj korisnici PoppyLoo... ? Bilo kakve info?
2014 07 20
Elizabeth1- mozda je krivi broj? jel se prijavljivala od tad, mozda joj je stvarno nesto iskrsnulo, odma negativna [:vrti]
2014 07 20
Luanana, Ivana Boko, Split, nije imala nijednu ocjenu, Bože moj, tako smo svi počeli, no nakon uplate 85 kuna, nestala bez traga i glasa... Strašno prvo loše iskustvo na stranici.... Ima li vas još?
2014 07 21
guru72, to je bit će, Mate Brko zapravo. Već je on bio i Boko, i Brko, i Beko.
2014 07 22
i kako do love?nikako?Račun glasi na Ivanu...
2014 07 22
PItanje je na koga glasi račun. Već je bilo tema i tema o njemu/njemu pa nikom ništa.
2014 07 22
na Ivanu Boko, Split, imam i njen OIB, službenica u banci mi nije htjela dati adresu, kao štiti klijenta. Ženska mi je još dodatno slikala cipele, vidim da je žensko, ima nalakirane nokte. Budući sutra idem u Split, rado bi joj na vrata pokucala [:frustriran]
2014 07 22
Korisnica - Prodaja171 nakon sto sam ovu prodavacicu pitala da li zanotti cipele koje prodaje odgovaraju onima na slici potvrdila mo je da da..pitala sam da li im peta pocinje od pola kao na originalkama i to mi je potvrdila.nakon 14 dana cipela nije bilo i pitala sam ju sta se desilo, rekla mi je da su stigle ali ih ja nisam podigla, trazila sam broj posiljke koji mi nije htjela dati.rekla mi je da su se poslale opet i ja sam cekala.nakon 5 dana stigao mi je paket iz Kine (a rekla mi je da stizu iz Italije) kad sam otvorila kutiju dozivjela sam sok, za 520 kn koliko sam joj platila dobila sam odvratne cipele s petom od 5cm i par gresaka na onim plastikama naprijed. takve si znam i sama naruciti s ebaya za 20$(150kn). nakon sto sam joj to sve napisala i predlozila da mi vrati 400kn, i ja joj posaljem cipele i jos neka si ostavi 120kn za uzaludni trud, ona je odgovorila da mi novce ne misli vracati i da sam si sama kriva. TOLIKO O OVOJ PRODAVACICI.
2014 07 23
Uglavnom,ne poslujte sa Barbybarbarom, sramota da se u danasnje vrijeme to dogadja... slike nike air max,prekrasne,dogovorimo se,ja uplatim i dok smo se dogovarale nesto mi je bilo cudno,al reko mozda ni cura nezna slat preko tiska,ko sto je meni bilo prviput da primam tako... znala sam da trebam dobit br.posiljke,kao poslat ce,otada ni traga ni glasa... dotad ni jedna povratna informacija,a sada 4 negativne,sve na istu foru... e da mi je nekako doci do nje... preko broja racuna?!?! [:smije]
2014 07 24
1 2 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 58