Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Drage moje imam jedno pitanje... Što znači "Novo, nošeno jednom."? [:smije]
2013 02 15
E... kasniš... već smo ti mi to naveliko iskomentirale... [:jezik] našle smo i artikle na kojima uredno na fotki visi etiketa, a ispod piše da je nošeno svega nekoliko puta... e to je tek misterij... [:smije] [:smije]
2013 02 15
[:smije] [:smije] Možda da i mi probamo izvesti tako nešto...Znači drage moje, kad kupite odjeću, NIPOŠTO ne trgajte etiketu ! Nosite odjeću sa etiketom, tako da možete na krpicama tu stvar prodati pod novo-nošeno svega par puta [:smije] [:smije] [:smije] Roby, ja se i dalje trudim naći neki šašavi profil..Ali, slab mi je ulov, štoviše, nikakav [:hihot] [:hihot] Zato sad sve nade polažem u tebe, jer znam da ćeš ti biti bolje sreće [:smije]
2013 02 16
[:smije] stalno nailazim na raznoraznu oblekicu tipa tigrasto- a ono leopard, ili obrnuto.. al to više nije zanimljivo, mislim, i moja bi Mrva raspoznala razliku između tigra i leoparda, al curkama ovdje još ne ide.. od toga odustajem [:jezik] A ima dosta profila u kojima piše nešto kao =za zamjenu jesam, ali samo ako mi se nešto vaše svidi= [:hihot] A ja mislila da moram uzeti na silu, ono, 3 broja preveliko i u boji od koje se grozim [:sokiran]
2013 02 17
cure moje,ima li kod vas virusa?ja sam koma,ali nije mene uvatilo nego sina.od jucer,39,40,38,9,39,4 tem. nikako spustiti.stalno dežuranje oko njega.evo sad spava i nije vruć.miš moj.
2013 02 17
...ima draga posvuda... viroza vlada naveliko.. proći će mu valjda kroz par dana, bitno je da uspijevaš temperaturu skinuti, da normalno jede i pije puno tekućine..frendica mi radi na otorinolaringologiji- kaže da su pretrpani- ako se ne odleži viroza može se zaraditi upala uha ili sinusa, sekundarna bakterijska infekcija koja lupa tijelo iscrpljeno virozom... ja se frajerisala- kao neće mene jedna virozica zaustaviti pa sam sada na antibioticima i umirem od bolova- zaradila upalu sinusa [:place]
2013 02 18
sinoc smo zvali našeg pedijatra,doša i pregleda ga.uši super,grlo,sve..ali po nalazu krvi virus.i ne tribaju mu antibiotici sto mu je dan prije teta na hitnoj-na pedijatriji dala i rekla gnojne angine. al mi strahujemo na svaku povišenu temp.pogotovo ako ga grlo ne boli.jer kad je bia manji je završia u bolnici sa e.coli i imao sepsu.tako da na nefrologiji za bubrege smo cesto. :(
2013 02 18
Mislim da pedijatar ipak najbolje zna... ako je virus, nisu potrebni antibiotici jer na viruse naravno ni ne djeluju.. protiv virusa se tijelo samo bori... bitno je da ga pričuvaš od hladnog zraka, suvišne fizičke aktivnosti dok je virozan, pa da izbjegneš sekundarnu bakterijsku infekciju.. imam sreću pa mi je nekoliko frendica medicinske struke i sve se slažu po pitanju ovih sada viroza koje vladaju.. ako se prerano, dok je samo viroza, prepiše antibiotik, postoji mogućnost da se naknadna bakterijska infekcija (ako se pojavi) tada puno teže liječi jer je pacijent već uzimao antibiotike tijekom viroze pa mu se onda mora davati neki drugi, jači antibiotik i ozdravljenje dulje traje... Drži se pedijatra i biti će draga sve u redu, ozdraviće mali mišek [:poljubac]
2013 02 18
[slika:c6ce55c3-4ff1-40d5-8d29-2f4641f81aa9] Evo da vam uljepšam ove tmurne dane pune bolesti s mojim novim sustanarom [:zaljubljen] .
2013 02 18
Jučer mi jedna curka ispričala da su joj na hitnoj dali antibiotike jer se javila s jakim bolovima u stomaku... poslije otišla kod svog doktora koji je komentirao da je ovaj s hitne totalni kreten.. sve manje vjerujem =čarobnjacima= s hitne, bolje se držati svojih doktora koji poznaju pacijenta, sklonosti ka oboljenjima, anamnezu itd...
2013 02 18
Uleti nam lollip sa zekom [:hihot] ajme, prekrasan je... moja bi se Mrvica rado poigrala s njim [:smije]
2013 02 18
aaaa zeko mali. [:kesi] [:kesi]
2013 02 18
Da pokucam u drvo, moja curka je zdrava ko dren, niti kašljuca niti šmrca-ništa..a svaki dan smo vani... Niti moj muž i ja nismo bili duže vrijeme bolesni....ali zato slušamo svaki dan kako je netko bolestan, tako da svugdje oko mene haraju viroze [:hihot] [:hihot] Svi vi koji ste bolesni, želim vam da čim prije ozdravite [:zaljubljen] Lollip, odličan ulet [:hihot] [:hihot] prekrasan ti je zec [:zaljubljen] Roby, znam da znaš kaj ću napisati, pa da te ne razočaram: Mrvica bi se poigrala sa zekom? mislim, znam ja da je veljača, ali..... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije]
2013 02 18
[:smije] [:smije] Ups... nisam na to pomislila, ti razvratnico jedna [:hihot] [:hihot] Mrvica ti voli loviti sve što se miče, a zekani su živahni, na to sam mislila.. preslatka je kada se na dvorištu zaleti na neku životinjicu- ljetos smo umirali od smijeha kad je lovila žabu.. ja hodala okolo da joj ne dopustim da naudi žapcu, nek živi.. i bila sam ponosna na nju- samo ju malo šapicom dotakne (sa uvučenim kandžama, na mekano [:zaljubljen] ) i onda se čudom čudi kad žabac skoči u zrak.. ona ga, smotanica jedna traži na istom mjestu, a žabac odskoči par metara dalje i kao da ju čeka, ima se gdje sakriti u cvijeće, ali ne.. i tako se oni igrali skoro sat vremena... [:poljubac] A što se tiče ovoga na što ti asociraš..hm, ako je zekan muško... dobila bi Mrva a da ne bi ni skužila što ju je snašlo.. vjerojatno bi mislila =a jebene igre= [:jezik]
2013 02 18
@Antonija: pa nisi se valjda uvrijedila? Mislim, sada su moderne tužbe za klevetu, a ja te nazvala =razvratnicom= [:sokiran]
2013 02 21
1 2 ... 47 48 49 50 51 52 53 ... 70