Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

dan mi započne sa krpicama [:kesi] sinu doručak, a meni krpice i čaj.(svi se čude,ali ja vam ne pijem kavu...nikad.) [:kesi] e da,i noćas sam sanjala ove rasprave na forumu hahahha previše mi je to prije spavanja [:smije] [:smije]
2013 02 02
Ne pijem ni ja kavu [:kesi] [:kesi] ... Ja nisam sanjala nekim čudom, ali se osjećam puno bolje kada ispalim iz sebe ono što mislim [:smije] , to me smiri...
2013 02 02
ja sam takva da bi progovorila na guzicu :) pljunem sve što mislin.
2013 02 02
[:hihot] [:hihot] [:hihot] čula sam izraz "progovorila bi na lakat" al ovo nisam.. he, he [:smije]
2013 02 03
Tuširaju se dvije plavuše i jedna zamoli drugu: - Dodaj mi onaj šampon! - Pa imaš šampon pored sebe. - Da, ali na ovome piše da je za suhu kosu, a meni je kosa mokra.
2013 02 03
@mmm123- daj se oglasi.. provociram te, a ti ništa [:sokiran]
2013 02 03
Ajde Roby, javi se...znam da si pronašla zanimljiv profil koji želiš podijeliti sa mnom/ s nama [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot]
2013 02 08
Pronašla ja virozu.. ili ona mene.. već se 2 dana telim i prenemažem.. bome me fino ćopilo [:place] A lijepo mi mama govori- kćeri, uvijek nosi potkošulju, he, he.. evo dokaza o bolesti, lagano i bulaznim u ovo nedoba [:hihot] Al ako spazim što zanimljivo- a nego što nego ću odmah ovdje napisati.. uvijek sam bila tužibaba [:smije]
2013 02 09
ajoj.... e da si mamu slušala..ovako te viroza pokupila [:hihot] Odmah se javljaj, čim spaziš nešto [:zaljubljen] Ozdravi brzo [:poljubac]
2013 02 09
ozdravit će ona čim naleti na nešto sumnjivo na krpicama [:smije]
2013 02 09
Evo mi danas prvi dan malo bolje.. fucking viroza [:frustriran] Al nešto me ne ide sa čudnim profilima, nije mi ništa uletjelo u vidokrug [:jezik] Hvala vam curke na željama za prestanak balavljenja, kihanja, bolova u mišićima.. ni Mrvica mi nije htjela prići ovih dana, napravi gadljivu facu u stilu "Fuuuj, sva si slinava, ne budem ti ja u krilo došla... ajd ozdravi pa ćemo se onda maziti" [:hihot] [:hihot]
2013 02 11
hehe, ispucala si većinu odličnih profila, ali naletit će nešto [:hihot] [:hihot] Mrvica se boji da ju ne zaraziš , ak bude bolesna, to znači da joj i težina pada [:hihot] [:hihot]
2013 02 12
[:smije] [:smije] Haljina, nošena jednom. Ima remen, ali ja sam umjesto njega nosila uvijek neke šarene marame [:smije] [:smije]
2013 02 14
nošena jednom? [:sokiran] [:sokiran] [:hihot] [:hihot] zabunila se cura [:smije] [:smije]
2013 02 15
[:smije] [:smije] [:smije]
2013 02 15
1 2 ... 46 47 48 49 50 51 52 ... 70